Sleva na britskou aplikaci Low Carb

Britský nízkosacharidový program Low Carb, o kterém jsme Vás již informovali dříve, zlevnil v průběhu dubna cenu celoročního členství, a to o rovných 70% z ceny – nyní tedy stojí 20.99 liber (asi 647 Kč).

Sleva na britskou aplikaci Low Carb

Tímto krokem se snaží aplikace ukázat svou podporu lidem, kteří jsou nyní nuceni zůstat ve svých domovech a mají ztížený přístup do obchod s potravinami či k hotovkám. Jedná se o program určený primárně pro osoby s diabetem 2. typu, dále lidem s prediabetem  a těm, kteří se potýkají s obezitou.  Aplikace se snaží naučit své uživatele trvale a udržitelně se stravovat za pomoci diety s nízkým obsahem sacharidů. Dále umožňuje sestavit týdenní jídelníčky s ohledem na potravinové alergie či stravovací preference.

Aplikace má velmi dobré reference a díky velmi uspokojivým zdravotním výsledkům je schopna prokázat, že 4 z 10 pacientů, kteří program Low Carb dokončili, mohli přestat užívat antidiabetika. Programu se dosud zúčastnilo přes 430 000 lidí a je oficiálně zařazen do britského zdravotnického systému jako jeden z přínosných a důležitých dokumentů. Výhodné jednoleté členství je k dispozici pouze do konce tohoto měsíce, tedy do 30. dubna.

 

Zobrazit diskuzi
Diskuze k článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x