Skrblík

Vážená paní, vážený pane,

využijte výhodnou nabídku dočasně zvýhodněného předplatného časopisu DIAstyl za zvýhodněnou cenu 199 Kč oproti běžné ceně 234 Kč. Pro objednávku stačí vyplnit formulář na této stránce.

  Navíc obdržíte hned dva hodnotné bonusy zdarma:

  1. Spolehlivý glukometr WELLION Calla Mini

  Šikovný, neobvyklý tvar, perfektně čitelný displej a další užitečné doplňkové funkce pro život s diabetem dělá z glukometru WELLION Calla Mini spolehlivého partnera pro všechny situace. Výsledek vám zobrazí za 6 vteřin a vejde se do každé kapsy.  Běžná cena glukometru činí 500 Kč a Vy jej získáte k předplatnému zdarma.

  2. publikace DIABETES

  DVD s kompletním digitálním archivem časopisů DIAstyl a DIAživot od roku 1990 do 2012. Tento dárek obdržíte také jako bonus k předplatnému zdarma.

  O časopise DIAstyl

  Časopis DIAstyl přináší novinky o léčbě cukrovky, pomáhá pochopit princip nemoci a přispívá tipy ke zdravé životosprávě i prevenci diabetu 2. typu. Cenné informace a rady pomáhají čtenářům žít kvalitnější život. Užitečné články jsou určeny i rodinným příslušníkům, pro zdravý životní styl celé rodiny. Ve stálé příloze kuchařky pro diabetiky naleznete zdravé a chutné recepty, vybrané s ohledem na sezónu a doplněné energetickými hodnotami. Nechybí zajímavosti z gastronomie ani praktické tipy.

  Pevně věříme, že se Vám časopis DIAstyl zalíbí a využijete všech výhod, které Vám tato speciální nabídka předplatného přináší.

  s přátelským pozdravem,

  Mgr. Martin Ladyr, šéfredaktor