Sharon Stone se chce seznámit a randí přes seznamku. Nápadníci jsou ale hodně divní

Sharon Stone se chce seznámit a randí přes seznamku. Nápadníci jsou ale hodně divní
Sharon Stone zvládá svou cukrovku s úsměvem Zdroj: Shutterstock

Herečka, která proslula erotickými scénami v thrilleru Základní instinkt, má úspěch, slávu i peníze. Člověk by řekl, že jí musejí muži padat k nohám. Věk 65 let přece u takové hvězdy nic neznamená – důkazem je celá řada jiných hereckých hvězd, které vesele randí i v pozdním věku, často s mnohem mladšími partnery. Sharon Stone je ale sama, a tak se rozhodla seznámit přes seznamovací aplikaci. Jak seznamování slavné herečky a diabetičky dopadlo?

Sharon Stone byla hvězdou devadesátých let. Díky rolím ve filmech jako Casino, Specialista, Základní instinkt, Total Recall nebo Rychlejší než smrt vešla do hereckých dějin. Dokonce byla vedle svého hereckého kolegy Michaela Douglase vyhlášena jednou z 50 nejkrásnějších žen na světě a nafotila snímky pro časopis Playboy.

Během lockdownu začala malovat

Není ale jen slavná herečka. V době lockdownu v sobě objevila kreativní schopnosti úplně jiného druhu. Její první dílo spatřilo světlo světa v roce 2020. „Dokončila jsem svůj první obraz. Jsem z toho tak nadšená! On totiž doopravdy vypadá jako něco skutečného, což mi přijde rozhodně pozoruhodné,“ svěřila se pak na svém instagramovém profilu. U malování zůstala a je úspěšná. Její obrazy zachycují meditativní krajiny, různé abstraktní výjevy či zádumčivé postavy. Na svou první výstavu, která se konala v březnu 2023 v losangeleské Allouche Gallery, navázala výstavou „Welcome to My Garden“ v galerii C. Parker Gallery na východním pobřeží. Zdá se, že se Sharon v malování našla. A kritici její výtvarná díla chválí.

Pepř je černé zlato: Zlepšuje paměť, pomáhá při cukrovce, proti zánětům i s hubnutím

Pepř byl v historii tak vzácný a cenný, že byl používán jako platidlo. V Římě se dokonce používal k placení daní a platů vojákům. Byl v minulosti ...

Seznamování se jí nedaří

Zdá se ale, že ani úspěchy, ani sláva nejsou zárukou šťastného partnerského života. Sharon Stone se cítí osamělá. Během pandemie covidu-19 se sice seznámila se dvěma zajímavými muži, ale ani s jedním z nich to neklaplo. „Připadala jsem si spíš jako jejich terapeutka,“ prohlásila o mužích, kteří údajně namísto budování nového vztahu potřebovali zpracovat rozchod s bývalou partnerkou.

Pětašedesátiletá Sharon se cítí sama, a tak se rozhodla seznámit přes seznamovací aplikaci. Podle jejích slov si v aplikaci založila profil, aby našla spíše vztah než jen letmou známost. Ale pohořela. S průběhem a katastrofálním výsledkem své snahy se svěřila britskému deníku The Times: jeden z nápadníků byl odsouzený zločinec, druhý závislý na heroinu. Sharon uvedla, že na seznamce svou totožnost neskrývá: „Vystupuji sama za sebe, nepředstírám, že jsem někdo jiný,“ vysvětlila. Vtipné je, že ji provozovatel aplikace Bumble zpočátku zablokoval, protože se domníval, že její účet není pravý.

Zkušenosti s online seznamováním nakonec vnukly herečce nápad na televizní pořad, takže u aplikací zůstala jako u výzkumu. „Víte, nebránila jsem se tomu, abych se do někoho zamilovala, ale tušila jsem, že to bude dost nepravděpodobné,“ řekla.

Život není peříčko

Sharon Stone to nemá jednoduché. Nikdy nevedla zrovna bezstarostný život. Postupně se přiznala k celé řadě vážných traumat, jako bylo například sexuální zneužívání, kterého se na ní dopouštěl její dědeček, nebo porod mrtvého dítěte či devět potratů. Zdraví jí navíc komplikuje cukrovka I. typu, kterou kvůli své kariéře dlouho tajila. Možná si myslela, že na ni budou režiséři nahlížet jinak, nebo že by snad o role přišla. To se však mýlila. Nakonec zvládla udělat z diabetu svou životní motivaci, jak se udržet fit.

B. B. King: Bluesový král tvrdil, že zplodil 15 dětí. Zřejmě ale nebyly jeho

B. B. King se narodil v září 1925 do velmi chudé rodiny a vyrostl na bavlníkové plantáži. Od útlého dětství jej vychovávala babička, protože ...

Adoptovala tři syny

Sharon se ale s nepřízní osudu vyrovnala po svém a touhu po dítěti vyřešila adopcí. Dnes je matkou tří úžasných mladých mužů – 23letého Roana, 18letého Lairda a 17letého Quinna – a doufá, že v roce 2024 najde konečně i lásku. „V tomto roce se chci zamilovat – na sto procent,“ řekla.

Zdroje: today.com, minutovezpravy.cz, thetimes.com, diastyl.cz

10246

Diskuze k článku