Sharon Stone: Jedna z nejkrásnějších hereček Ameriky udělala z cukrovky svou životní motivaci

Sharon Stone: Jedna z nejkrásnějších hereček Ameriky udělala z cukrovky svou životní motivaci
Sharon Stone je idolem nejen mnoha mužů, ale i žen Zdroj: Shutterstock

Je krásná, milovaná a nebála se svléknout nejen před Michaelem Douglasem, ale ani v Playboyi. Před rokem se přiznala, že devětkrát potratila a největší radost jí dělají adoptovaní synové. Přesto tato herečka dlouho váhala, zda svou cukrovku vůbec přizná. Bála se, aby ji nepřipravila o kariéru. Mýlila se.

Pokud někdo dokáže inspirovat pozitivním přístupem k životu, tak je to Sharon Stone. A evidentně vůbec nezáleží na tom, že se potýká s cukrovkou prvního typu, která ji pochopitelně trochu omezuje.

Tvarůžky: Kulinářská lahůdka, která pomáhá s hubnutím

Pochoutka s výrazným zápachem se vyrábí z netučného tvarohu. Díky tomu je přirozeně dietní, bez chemie, bezlepková a zároveň plná ...

Film Základní instinkt ji vynesl na piedestal

Půvabná herečka totiž říká, že je to právě cukrovka, co ji dovedlo ke zdravému životnímu stylu, kterému vděčí za postavu, kterou obdivují miliony mužů a žen po celém světě. V březnu letošního roku oslavila 63. narozeniny a je neuvěřitelně sexy. Přibývající roky umí nosit. A stárnout? To se rozhodně nebojí.

Nejvíce ji proslavil erotický thriller Základní instinkt v roce 1992, kde zahrála známou scénu, která vešla do dějin. Vedle hereckého kolegy Michaela Douglase byla vyhlášena jednou z 50 nejkrásnějších žen světa. Následně také nafotila snímky pro Playboy. O tři roky později držela v ruce Zlatý glóbus za film Casino. Role v akčních filmech jí také zajišťovaly její speciální schopnosti – skvěle ovládá karate a box.

Kvůli kariéře cukrovku dlouho tajila. Možná si myslela, že na ni budou režiséři nahlížet jinak, nebo že by snad o role přišla. To se však mýlila. A ještě zvládla z diabetu udělat svou životní motivaci, jak se udržet fit.

Můj příběh: “Dnešní kluci už nectí žádné tradice. Jsem zoufalá.”

Jako diabetička jsem měla několik přátel, kteří se také denně potýkali s cukrovkou. Zvykla jsem si mít kolem sebe lidi, kterým diagnostikovali ...

Členka Mensy – nebo ne?

Není divu, že v 17 letech získala titul Miss Pennsylvania. Často byla adorována pro svou inteligenci. Tuto “fámu” podpořila sama herečka tvrzením, že má IQ 148 a je členkou Mensy. Pak se přiznala, že tomu tak docela není. Už jako mladinká však pózovala pro Vogue a Elle, objevila se také v mnoha reklamách.

Když v září 2022 skončila v nemocnici s mozkovou příhodou, rozhodla se, že cukrovku ani astma už dál tajit nebude. „Z nemocnice jsem odešla s krátkodobou i dlouhodobou ztrátou paměti. Necítila jsem levou nohu a neslyšela na pravé ucho. Měla jsem povislou jednu stranu obličeje,” řekla.

Devět potratů a život bez diet

Před rokem se přiznala, že za svůj život devětkrát potratila. „Není to žádná maličkost, fyzicky, ani emocionálně. A přesto máme pocit, že je to něco, co musíme nést samy a potají s pocitem selhání. Místo toho, aby se nám dostalo tolik potřebného soucitu, empatie a uzdravení, které tolik potřebujeme,” napsala na své sociální sítě. Radost jí dělají adoptovaní synové Roan, Laird a Quinn. 

Snaží se žít zdravě, žádné drastické diety ale nedrží. Celý život však cvičí a o své stravě vědomě přemýšlí. V jejím jídelníčku nenajdeme však pečivo, kafe nebo ovoce s vysokým obsahem cukru. „Žádné diety ze mě nedostanete. Já prostě odjakživa miluju čaje, nejvíce ten zelený, kterého mám doma asi dvacet druhů. Denně ho vypiju velké množství, takže mám dostatečný příjem tekutin. A to je pro štíhlou postavu a dobré zdraví to nejdůležitější,“ uzavírá.

Zdroj: Instagram, diastyl.cz, blesk.cz, kafe.cz

 

2888

Diskuze k článku