S Diacelem do Itálie vyrazila skvělá parta

Již po dvanácté uspořádal letos Diacel Písek lyžařský zájezd na část jarních prázdnin, tentokrát do italského lyžařského střediska Alpe Cermis. Přípravy byly trochu napjaté, protože zamluvený hotel zničila vichřice.

S Diacelem do Itálie vyrazila skvělá parta

O lyžařský zájezd byl tak velký zájem, že nabídku na něj ani Diacel nezveřejňoval – místa si rozebrali ti, co s Diacelem jezdí opakovaně. Celkem to bylo 44 účastníků z celé České republiky. Během příprav zájezdu však došlo k tomu, že se Itálií přehnala vichřice, která zničila hotel, do kterého měli jet. Obavy, že se zájezd neuskuteční, se ale nenaplnily. Povedlo se zajistit ubytování v sousedním hotelu Eurotel.

“Letošní Itálie naplnila veškerá naše očekávání – nádherné počasí, krásné sjezdovky a k tomu výborná patra. Kromě lyžování byly úžasné i večery se 4 kytarami, mandolínou a ukulele. Dokonce jsme stihli dvojité narozeniny a dvojitý svátek. 🙂 Nikomu se nechtělo odjíždět a vracet do reality, ” napsala nám za Diacel Zdenka Staňková.


Co je DIACEL?

Občanské sdružení DIACEL je sdružení rodičů dětí s diabetem a celiakií se sídlem v Písku. Jedná se o dobrovolné občanské sdružení občanů, kteří mají zájem pomoci nemocným dětem s plným začleněním do společnosti. Sdružuje rodiče, přátele a především děti, které mají svůj život komplikovaný nelehkým údělem, který s sebou nese závažné onemocnění – diabetes nebo celiakie (nesnášenlivost lepku). Více na www.diacel.cz.

Zobrazit diskuzi
Diskuze k článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x