S aplikací Happy Bob se nad svými glykemiemi i zasmějete

Zajímavá aplikace s názvem „Happy Bob“, která je určená pro zařízení Apple, přináší uživatelům pomoc v každodenní léčbě diabetu. Aplikace umožňuje synchronizovat data ze senzoru v mobilu, přičemž je schopna hladinu glykémie vtipně okomentovat, což jistě uživatelé z řad diabetiků ocení.

S aplikací Happy Bob se nad svými glykemiemi i zasmějete

Aplikaci vytvořila úzká skupina osob s diabetem ve spolupráci s lékaři s cílem zpříjemnit každodenní život s diabetem. Happy Bob umožňuje sledovat hladinu glykemie a případně také i pohybovou aktivitu, přičemž na aktuální glykemii reaguje na obrazovce smajlík Bob.

Aplikace vzbudila u řady uživatelů pozitivní ohlasy. Holly z USA uvádí: „Happy Bob mi pomáhá v léčbě pozitivní a vtipnou formou. Úsměvné komentáře či počet získaných ocenění mi každý den ukazuje, že léčba může být i zábavná“. Uživatel “Diabeticly Beautiful” dodává: „Když mám nízkou hladinu cukru a pocit, že jsem v léčbě selhala – objeví se Happy Bob a říká, že má glykemie je nižší než bokové kalhoty nějakého rappera. A tak se ze srdce zasměji, zatímco jím ovocnou svačinku s potřebnými sacharidy“.

Zdroj: https://happybob.app/

Zobrazit diskuzi
Diskuze k článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x