Preventivní prohlídky podle horoskopu: Kdo má perfektní přehled a kdo je noční můrou lékařů?

Preventivní prohlídky podle horoskopu: Kdo má perfektní přehled a kdo je noční můrou lékařů?
Býk je na preventivní prohlídky pes – snaží se je dodržovat. Zdroj: Freepik

Podívejte se, jak to mají s preventivními prohlídkami jednotlivá znamení zvěrokruhu! Kdo je v čekárně první a koho musí lékař kvůli všemu nahánět? Kdo má skvělý přehled a kdo ani nezná jméno svého lékaře?

Zajímá vás, jak je na tom s prevencí vaše matka, sestra, otec nebo snad bratr? Pak se začtěte do našeho horoskopu. Co o jejich přístupu k lékařům říkají hvězdy?

Projde si i diabetik pěti fázemi smutku? Model Kübler‑Rossové platí na lidi stále

Elisabeth Kübler‑Rossová byla švýcarsko-americká psychiatrička, jejímž primárním zájmem během kariéry bylo to, jak lidé reagují na smrt. Pro ...

Znamení Vodnář

Vodnáři jsou v tomhle zkrátka lajdáci! Dokud je něco skutečně nebolí a oni vědí, že to ani domácí léčbou nezachrání, prostě nikam nejdou. V preventivních prohlídkách nemají vůbec přehled, nevědí ani, kdy dostali své poslední povinné očkování. Návštěva zubaře se u nich koná také jednou za uherský rok. Hazardéři, ti Vodnáři!

Znamení Ryby

Ryby jsou po většinu času to samé co Vodnáři. Častěji řeší už žhnoucí problémy, než by jim preventivně předcházely. Takže raději jedou v urgentním případě na pohotovost, ale na preventivní prohlídce se neukáží, jak je rok dlouhý. Lékaři jsou z nich většinou naprosto nešťastní!

Znamení Beran

Berani mají ve všem perfektním přehled, a tak i lékaře mají zapsaného v diáři. Datum, kdy mají jít zkontrolovat své zdraví, je pro ně v podstatě posvátné. Nikdy nic nezanedbají, doma mají arzenál léků pro případ nouze a načteny mají všechny různé formy pomoci, od lékařských po bylinkové.

Znamení Býk

Býci chodí k lékaři až v těch nejnutnějších případech, na preventivní prohlídky ale dbají. Zejména diabetici mají vše pod plnou kontrolou a nikdy nezanedbávají to, co si domluvili. Ctí lékaře a berou je velmi vážně. Medicínský názor je pro ně důležitý, často se tak obrací ke zkušenějším.

Motivační horoskop (nejen) pro diabetiky: Co předpovídají hvězdy na další týden?

Nahlédněte do našeho týdenního horoskopu na období 8. 8. až 14. 8. 2022, který je určen nejen diabetikům! Každý v něm může najít své vlastní ...

Znamení Blíženci

Blížence u doktora neuvidíte, pokud mu pod nohama nebude hořet zem a nad hlavou tančit hrozba trvalých komplikací. Vždy mají pocit, že to zkrátka zvládnou sami a nemají na nějaké zdržování se v lékárně čas. Během života se musí naučit respektovat své zdraví a dbát o něj. 

Znamení Rak

Raci jsou zodpovědní tvorové, kteří mají každý termín nejen zapsaný v diáři, ale ještě v hlavě. Ženou svou rodinu k úplně stejné zodpovědnosti, takže jsou to ti, kteří bdí i nad ostatními. Sice tím druhým občas dost lezou na nervy, většinou to ale splní svůj účel.

Znamení Lev

Lvi touží mít všechno pod kontrolou, ale často dávají přednost potřebám ostatních. Takže sice hlídají termíny preventivních prohlídek celé rodiny, na sebe ale zapomínají. Nezapomeňte, že i v letadle musíte nasadit kyslíkovou masku nejdřív sobě, abyste mohli zachránit ostatní. Platí to i v životě.

Znamení Panna

Panny dřou jako kůň a na sebe zapomínají. Většinou jdou jen tam, kam už je to nezbytně nutné – u všech ostatních situací tvrdí, že jim přeci nic není a co by jim bylo. Stává se jim, že své lékaře ani neznají jménem. Zdravotní prohlídky pro ně v životě nejsou jejich prioritou – tou je často kariéra.

Studie zkoumala, jakým výzvám čelí rodiče dítěte s diabetem 1. typu: Přiznali strach, zoufalství, výčitky i pocity osamělosti

V Norsku na Fakultě zdravotnických a sociálních věd na univerzitě v Bergenu zkoumali psychiku rodičů dětí předškolního věku, kterým byl ...

Znamení Váhy

Zrozenci ve znamení Vah mají ve všem perfektní přehled, jinak tomu není ani u lékařů. Sami se objednávají, vědí, kde a kdy mají být, a zejména u diabetu dbají na to, aby nikdy na nic nezapomněli. Jsou to snoví pacienti všech lékařů, se kterými nemají moc starostí, a kteří dojdou sami.

Znamení Štír

Štír splní to nejnutnější, ale nad nadstandardní lékařskou péčí většinou nepřemýšlí. Na druhou stranu, co se jeho rodiny týče, tam má perfektní přehled a vždy zařídí i nemožné. Zejména pro své děti, o které Štír pečuje rád a s láskou. Co se však diabetu týče, tam Štír nezapomene ani to nejmenší číslo na krabičce od léků.

Znamení Střelec

Střelci jsou v tomhle vážně hrozní. Oni by i chtěli mít o všem báječný přehled, je to pro ně ale vlastně nemožné, protože se to neslučuje s jejich povahou. Nejsou schopní si nic zapamatovat, jen to nejnutnější, a jsou vděční, když jim to někdo druhý připomene. Zkrátka mají často hlavu v oblacích, ačkoliv za to tak docela nemůžou.

Znamení Kozoroh

Kozorozi jsou naopak perfekcionisté, a vždy přesně vědí, kde mají být. Nikdy nic nezanedbají, pečlivě naslouchají a ochotně si nechají poradit. Ostatní by se od nich mohli učit, jak pečovat o své zdraví. Kozorozi mu rozhodně dávají ve svém životě prioritu, neboť si uvědomují jeho důležitost.

Zdroj: Horoscope, Thelist

1445

Diskuze k článku