Přátelství podle znamení zvěrokruhu: Kdo vám bude i při cukrovce největší oporou?

Přátelství podle znamení zvěrokruhu: Kdo vám bude i při cukrovce největší oporou?
Přátelství si někdy projde stejným vývojem jako partnerský vztah. Zdroj: Freepik

Hledáte toho nejlepšího přítele, se kterým půjdete životem jako ostřílení mazáci? Pak vám více napoví horoskop přátelství! Díky němu můžete zjistit, kdo při vás bude stůj co stůj a pomůže vám třeba i při nesnázích s cukrovkou. Bude to Rak, Vodnář, nebo snad Střelec?

Podívejte se, které znamení platí pravděpodobně za to nejpřátelštější z celého zvěrokruhu! Máte takového člověka ve svém životě a můžete se na něj obrátit v dobré i zlém? Pokud ano, můžeme vám pogratulovat. Ztotožňujete se s tím, co „říkají“ hvězdy?

Můj příběh: „Když se mi narodilo dítě, přišla jsem o kamarádku. S cukrovkou jsem jí přitom vždy pomáhala.“

Byly jsme tak nerozlučné! S Anetou jsme se potkaly na základní škole už v první třídě. Osud tomu chtěl, že jsme zanedlouho (a vlastně náhodou) ...

Býk

Býk umí být velmi tvrdohlavý a má pocit, že je vždycky pravda na jeho straně. Pokud se s ním dostanete do sporu, musíte většinou ustoupit, aby byl konflikt zažehnán. Když jde ale do úzkých, je Býk někdo, kdo je schopen se do krve porvat za své přátele a poskytnout jim potřebnou oporu.

Blíženci

Blíženci jsou často těmi společníky, kteří s vámi budou rozjímat do ranních hodin nad smyslem života. Je jisté, že s nimi ani nezapnete televizi, nebude potřeba. Mají vždy co říct a skutečně vás poslouchají. Klidně s vámi budou dlouhé hodiny diskutovat nad vaším nejtajnějším snem.

Rak

Rak je rodinný typ, který si zakládá na korektních vztazích. Je vždy pozitivní a žabomyší války ho neberou. I v přátelství hledá lehkost a zábavu. Pokud potřebujete s někým řešit dlouhé filozofické debaty „o nesmrtelnosti brouka“, tady nejste správně a vyberte si k tomu znamení, které je poněkud hloubavější. Rak je spíš typ na zábavu a večírky! U svých blízkých ale rád udělá výjimku.

Lev

Lev za vás bude bojovat přesně tak, jak praví jeho podstata. Nikdy vás nenechá spadnout na dno, bude vám tou největší oporou a ukáže vám, že jste jeho prioritou. Svá přátelství buduje zodpovědně a nenechá se ničím rozhodit. Ať za ním jeho přítel nebo kamarád přijde s jakýmkoliv problémem, spolehlivě jej pomůže vyřešit a bude oporou.

Můj příběh: „Když se mi narodilo dítě, přišla jsem o kamarádku. S cukrovkou jsem jí přitom vždy pomáhala.“

Byly jsme tak nerozlučné! S Anetou jsme se potkaly na základní škole už v první třídě. Osud tomu chtěl, že jsme zanedlouho (a vlastně náhodou) ...

Panna

Panna je spíše samotář, přátel má pár a ty si drží po celý svůj život. I tak si ale všechny problémy nejdřív řeší v sobě a mluví o nich jen ve chvíli, kdy je to nezbytně nutné. Je to puntičkář a perfekcionista, proto má občas přehnané nároky nejen na sebe, ale také na své okolí. Přesto oplývá jistým kouzlem, kterému podlehne velká část okolí.

Váhy

Ve svém životě Váhy vždy touží po rovnováze a klidu. Nesnesou kolem sebe lidi, kteří nesdílí jejich hodnoty, a kterým je otevřená komunikace nepříjemná. Nikdy nelžou, jen toho občas řeší až příliš, což se každému nemusí líbit. Milují společnost a sedět doma na zadku je nebaví. Telefon vám zvednou klidně o půlnoci.

Štír

Štír je tajemný, čímž druhé většinou přivádí k šílenství. Nikdy nevíte, zda vám říká pravdu, nebo si nechává tajemství pro sebe. Jeho přátelé by se tím však neměli nechat odradit, protože na druhou stranu je Štír vždy loajální a můžete se na něj spolehnout. Uvnitř sebe má velkou odvahu a sílu.

Střelec

Optimista, který neváhá mluvit narovinu a vyřeší s vámi všechno hned. To je Střelec. Je ale občas trochu lehkomyslný a na vážné debaty musí být dobře naladěn. Buduje dlouhodobé vztahy a nevzdává to po prvních nezdarech. Jestli má nějakou skvělou vlastnost, je to smysl pro humor. Umí se zasmát všemu, i sobě. Nudit se s ním tak rozhodně nebudete.

Můj příběh: „S cukrovkou mi pomohl mámin bývalý. Pak jsme se potkali znovu a já se zamilovala.“

Cukrovku mám od svých čtrnácti let. Byla jsem tehdy mladá, objevovala svoje tělo a čekaly mě první lásky. Moje máma byla v úplně jiném životním ...

Kozoroh

Kozorohovi občas dělá problém k někomu přilnout, protože vše řeší primárně sám. Umí si vychutnávat život a žije každý den tak, jako by byl poslední. Na druhou stranu ale potřebuje svůj osobní prostor, ve kterém najde čas pro sebe a nikdo mu do něj nebude vstupovat. U Kozoroha občas nevíte, na čem vlastně jste. Jestli je na vás naštvaný, nebo má jenom špatný den.

Vodnář

Vodnář přátele potřebuje, neumí o ně ale pečovat. Často totiž myslí primárně na sebe a neumí dát najevo lásku ani náklonnost. V partnerství má často tendence pěstovat toxické vztahy, o čemž své přátele neustále informuje, až jsou z toho otrávení. Vodnář je ale buď chladný, nebo vyznává lásku na potkání, takže své blízké vždy ukonejší návalem citů.

Ryby

Ryby jsou empatické a přátele kolem sebe si náležitě hýčkají. Rodina je pro ně vším, a tak si k sobě hledají ty, se kterými si budou všichni rozumět. Mají rády, když je někdo žene kupředu a zároveň má určitou zodpovědnost – takovým lidem pak věří. Vždy své blízké vyslechnou a podrží. Bránit je budou před celým světem. Když mají vedle sebe ty správné lidi, dosahují velkých cílů.

Beran

Beran miluje dobrodružství! Je energický a nikdy nezkazí žádnou legraci. Možná právě proto k sobě hledá někoho, kdo ho zklidní a komu může naplno důvěřovat. Má silně vyvinutou intuici a je schopný vám vždy dobře poradit. S ním v přátelství nikdy neprohloupíte. Pokud vedle sebe máte kamaráda Berana, držte se ho zuby nehty.

Zdroj: Horoscope, Astrology

11215

Diskuze k článku