-- reklama --

AKTUÁLNÍ POPTÁVKA POMOCI PRO DIABETIKY/АКТУАЛЬНІ ПОТРЕБИ НА ДОПОМОГУ ДІАБЕТИКАМ

Aktuální sbírky či poptávky po lécích, inzulínových pumpách, senzorech a dalších DIA potřebách pro Ukrajince s diabetem. Též zde můžete hledat i aktuální nabídky ubytování a pomoci pro občany Ukrajiny s diabetem.

необхідні набори та ліки, інсулінові насоси, датчики та інші потреби  для українців з цукровим діабетом.


!!! AKTUÁLNĚ LIDÉ NA UKRAJINĚ POTŘEBUJÍ HLAVNĚ: inzulinové stříkačky, inzulinová pera, léky na štítnou žlázu a také trvanlivé potraviny, sladkosti pro děti nebo přikrývky, které pomohou všem, nejen lidem s cukrovkou. Prosím pomozte, pokud je to ve vašich možnostech a posílejte potřebné na níže uvedenou adresu (uvedenou i v odkazu). !!!

Na Facebooku (odkaz výše) se nachází poptávka nejen po pomůckách pro diabetiky. Pokud je máte a můžete poskytnout, prosím posílejte rovnou na uvedenou adresu: Helena Smrkovská, Kamhajek 6, Křečhoř, 280 02. Posléze budou tyto potřeby transportovány potřebným na Ukrajině. Děkujeme.

У Facebook (посилання вище) є попит на допоміжні засоби для діабетиків. Якщо вони у вас є і ви можете їх надати, надішліть їх безпосередньо за такою адресою: Helena Smrkovská, Kamhajek 6, 280 02 Křečhoř. Згодом ці потреби будуть перевезені нужденним в Україні. Дякую.


Ve spolupráci s Park Boheminium ubytováváme dočasně ženy a děti z Ukrajiny. Několik pokojů dvou a více-lůžkových (se sociálním zařízením, TV, lednice) je ještě volných. Snažíme se pro rodiny zařídit i jiné služby (např. stravování, možnost využití školky/herny). Pokud je/bude ve Vašem okolí rodina, která bude ubytování potřebovat, prosím kontaktujte obchodní oddělení 607 013 739, pí. Čeřovská.

У співпраці з Park Boheminium ми тимчасово розміщуємо жінок та дітей з України. Є ще кілька двомісних та багатомісних номерів (з ванною кімнатою, телевізором, холодильником). Ми намагаємося організувати інші послуги для сімей (наприклад, харчування, можливість користування дитячим садком / ігровою кімнатою). Якщо у вашому районі є/буде сім’я, якій знадобиться житло, зверніться до відділу продажу 607 013 739, pi. Чержовська.