Pojeďte na prodloužený víkend do Luhačovic

Pojeďte na prodloužený víkend do Luhačovic

Pacientské organizace DIAKTIV CZECH REPUBLIC, z.s., a DiaKar, z.ú., ve spolupráci s diabetologickou ambulancí DIAHAZA, s.r.o. Holešov, vás zvou do Luhačovic na druhý ročník edukačně-motivačního setkání pro osoby s diabetem 2. typu

Setkání se bude konat v hotelu Harmonie v termínu 25. až 28. 9. 2020 a bude přednostně, nikoliv výhradně, věnováno nově diagnostikovaným osobám s diabetem 2. typu (do 5 let od stanovení diagnózy), které jsou v péči praktických lékařů, internistů a diabetologů. Můžete získat praktické znalosti a zvýšit svou motivaci, ke zvládání diabetu a k prevenci komplikací. To vše zábavnou formou s MUDr. Jitkou Hasalovou, Bc. Lenkou Vojáč- kovou, nutriční terapeutkou, psycholožkou a edukačním týmem pořadatelů.

Z projektu mohou nejvíce profitovat pacienti v produktivním věku, ale věkově není účast nijak omezena. Přihlásit se mohou i další zájemci s diabetem 2. typu, kteří by rádi získali informace ke zlepšení kompenzace. Pobyt je určen především těm, kteří ocení intenzivnější zisk informací pro zvládání diabetu (např. v pracovním procesu, při fyzické aktivitě, nestandardních situacích) a motivaci k osvojení a využívání pacientských dovedností. Pro diabetiky 2. typu je účast dotovaná, za plnou cenu se pak mohou zúčastnit i jejich partneři. Názory účastníků předchozího pilotního projektu a další informace si můžete přečíst na webových stránkách www.diaktiv.cz a www.diakar.cz.

324

Zdroj fotografie: Shutterstock, není-li uvedeno

Zdroj informací: archivní číslo časopisu DIAstyl, není-li uveden jiný

Diskuze k článku