-- reklama --

Pavla Tomicová září v seriálu ZOO! Už roky přitom bojuje s cukrovkou. Kolik musela zhubnout?

Pavla Tomicová září v seriálu ZOO! Už roky přitom bojuje s cukrovkou. Kolik musela zhubnout?
Pavla Tomicová hraje ošetřovatelku Anežku Zdroj: užito se souhlasem FTV Prima

Pavla Tomicová je populární česká herečka, která letos v červnu oslavila své šedesátiny. Momentálně září v seriálu ZOO jako Anežka Krásná, veterinářka, která umí mluvit se zvířaty – a povídá si s nimi ráda. Už se tolik ale neví, že ve skutečnosti bojuje s cukrovkou, kvůli které musela velmi rychle přehodnotit svůj životní styl. Jak zvládá nástrahy života?

FTV Prima je ve svých seriálových počinech v poslední době mimořádně úspěšná. Nejen seriál Slunečná, kde zazářila Eva Burešová a Marek Lambora, se stal fenoménem. Teď od ledna láme rekordy jejich další dílo s názvem ZOO. V něm si Burešová zahrála znovu, a opět hlavní postavu. Vedle ní se v seriálu objevuje také mladinká Michaela Pecháčková, Natálie Halouzková nebo také Štěpán Benoni, Veronika Freimanová a Ondřej Pavelka. Hvězdu udělal seriál z Michaely Petřekové.

Pavel Kříž, Miloš Zeman nebo Pavla Tomicová: Co nevíte o slavných českých diabeticích?

Jsou celebritami nebo veřejně známými osobnostmi, stejně tak ale i lidmi z masa a kostí, kteří řeší své každodenní radosti a starosti. Nahlédněte ...

Další trefa do černého

Rodinný seriál ZOO přináší další milostný příběh dvou mladých lidí, ve kterém jde zejména o intriky, jednu nevydařenou lež a žárlivou „bývalku“, která je přesvědčená, že to rozchodem nekončí. V hlavních rolích se představili Robert Urban coby soudce Petr Kříž a Eva Burešová, která hraje Viky Janečkovou, prostořekou chůvu, která po nocích zpívá v baru, aby si vydělala na své dluhy. Hlavní hrdinkou by měla být dědička sklářského impéria Sidonie, kterou ztvárňuje Michaela Pecháčková. Většinou ale lidé seriál sledují spíš kvůli Burešové, která hraje Viky. „Viktorie je upřímná. Někdy až moc, ale je hodná,“ přemýšlí o své postavě Eva Burešová.

Šimon Bilina, který hraje Haďáka, je další vycházející hvězdou ze seriálu ZOO. | zdroj: Se souhlasem FTV Prima

Herečka, která je známá svou prořízlou pusou, Pavla Tomicová ztvárňuje Anežku Krásnou, nadšenou veterinářku, která umí mluvit se zvířaty. Většinu seriálu stráví tím, že své dceři Elišce, kterou hraje Lucie Polišenská, dohazuje ženicha. Ačkoliv v seriálu se ráda vrhne do všeho po hlavě, málokdo ví, že ve skutečnosti ji trápí něco, co změnit sama nemůže.

Do „boje“ s cukrovkou šla s úsměvem

Nejen kvůli cukrovce bojovala Pavla Tomicová v posledních letech s váhovými výkyvy. V seriálu Slunečná, kde ztvárnila prodavačku pojízdné prodejny Álu Konvičkovou, jsme ji ještě mohli vidět s několika kily navíc. Během tréninku v rámci pořadu StarDance ale zhubla celých 25 kilo! Do toho jí ale doslova „hodila vidle“ pandemie, kvůli které se kila vrátila zpátky: Byla jsem zvyklá, že se hodně hýbu, ale kvůli Covidu-19 to najednou nebylo možné,“ řekla Tomicová pro Blesk. Přiznala také, že v posledních letech byla její strava naprosto tristní. Teď shodila dalších 20 kg. Sama řekla, že už si situace žádala změnu jídelníčku, bez toho by to zkrátka nešlo. S diabetem se nejdřív musela naučit žít. „Stravovat se po menších dávkách není vždycky tak jednoduché, jak to vypadá,řekla.

Její oporou je životní partner a manžel Ondřej Malý. Vzali se v roce 2003, záři reflektorů se však spíše vyhýbají. V poslední době se spekulovalo o rozvodu, ten však dvojice nikdy nepotvrdila. Mají společně dceru Anežku, z prvního manželství má Pavla ještě syna Adama.

Jestli přemýšlíte, kde jste energickou Pavlu mohli ještě vidět, možná vám bude povědomá jako psycholožka Kulková v komedii Nuda v Brně, nebo jako dáma středního věku, která sváděla v komedii Snowboarďáci Vojtěcha Kotka a Jiřího Mádla. V show StarDance, díky které se jí podařilo opravdu výrazně zhubnout, skončila s Markem Dědíkem druhá.

Zdroj: Blesk, Wikipedia, Ahaonline

3027

Diskuze k článku