Projekt HYPO PROGRAM slaví úspěch

Jak jsme již dříve uvedli, díky spolupráci společností Diabetes Digital Media (DDM) a Novo Nordisk vznikla nová vzdělávací aplikace s názvem Hypo Během prvního měsíce, kdy byla aplikace uvedena na trh, se do ní online zaregistrovalo více než 6 500 uživatelů.

Projekt HYPO PROGRAM slaví úspěch

Program učí, jak zvládnout hypoglykemii a věnuje se i dalším souvisejícím problémům – například jak odbourat strach z hypoglykemických stavů nebo jak nízké hladině glykemie předcházet. Aplikace nabízí čtyři moduly. První je určen přímo pro diabetiky, ostatní moduly pak pro rodiče diabetických dětí, pro zdravotnický personál a pro učitele dětí a dospívajících s cukrovkou.

Ohlasy uživatelů na program jsou velmi pozitivní. Jeden z nich například píše: „Mám cukrovku již více než 14 let a zjistil jsem, že tento program mi poskytl nejužitečnější informace o hypoglykemii, jaké jsem kdy dostal.“ Výhodou je, že každý uživatel může v aplikaci pokračovat vlastním tempem popř. se k určitým vzdělávacím videím opakovaně vracet. Do programu se i nadále může přihlásit kdokoliv za pomoci aplikace, která je kompatibilní se systémem Android a iOS nebo online na stránkách hypoprogram.com.

Zdroj: www.diabetes.co.uk

Zobrazit diskuzi
Diskuze k článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x