Nový e-book “Mlsej zdravě” se slevou pro čtenáře DIAstylu!

Jde mlsat zdravě? Ale ano. Nový e-book společnosti STOB vás o tom přesvědčí. Nabízí originální a vyvážené recepty doplněné zajímavými informacemi a praktickými tipy. Čtenáři DIAstylu ho navíc mohou do konce tohoto roku získat se slevou.

Nový e-book “Mlsej zdravě” se slevou pro čtenáře DIAstylu!

Jídlo je nezbytnou součástí našeho života a měli bychom se z něho radovat, nikoli se jím trápit. A proto i mlsání do našeho života rozhodně patří, jděte na to ale zdravě a s rozumem! Stačí jen osvojit si pár základních pravidel, díky kterým se naučíte dobroty připravovat zdravě a přitom chutně. Pro přípravu receptů nebudete potřebovat žádné „superpotraviny“, ale vystačíte si se zcela běžnými základními surovinami. Kromě receptů v e-booku najdete plno praktických rad a tipů nejen CO mlsat, ale také JAK mlsat opravdu zdravě a bez toho, abyste přibrali kila navíc. Dozvíte se, jak obohatit mlsání o vlákninu či bílkoviny, jakým tukům dát zelenou, jak mlsat (téměř) bez cukru nebo jak lépe zvládat chutě na sladké.

Všechny recepty jsou samozřejmě doplněné pečlivě propočítanými výživovými hodnotami, které se pohodlně vejdou do každého zdravého (i redukčního) jídelníčku.

E-book můžete zakoupit na www.stob.cz.

Pro čtenáře DIAstylu jsme ve spolupráci se STOBem připravili příjemnou slevu. Zadáte-li při objednávce kód “diastyl”, získáte slevu 20 %. Akce platí do 30. 12. 2018. 

Zobrazit diskuzi
Diskuze k článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x