Novinky RBP: Deset tisíc na lázně pro děti, tisícovka na tábor

Zdravotní pojišťovna RBP rozšířila nabídku příspěvků na pro nejmladší klienty o další 2 novinky. Na příměstský sportovní tábor během letošních prázdnin přispěje až 1000 korun, na lázeňský ozdravný pobyt do konce listopadu dokonce i 10 tisíc.

Novinky RBP: Deset tisíc na lázně pro děti, tisícovka na tábor

Lázeňský ozdravný program je určen pro děti ve věku od 8 do 15 let, které trpí alergiemi, ekzémy nebo mají problémy s dýcháním. „Žádosti na tyto pobyty budeme přijímat až do konce září s tím, že by měly trvat nejméně 2 týdny (tedy 13 nocí) a děti by je měly absolvovat nejpozději do konce listopadu 2020,“ upřesnila ředitelka pro zdravotnictví RBP Eva Misiačková.

Na letní příměstské sportovně pohybové tábory (např. plavecký, cyklistický, atletický, vodácký, kurz in-line bruslení apod.) pořádané v období od 27. června 2020 do 31. srpna 2020 pak RBP nově poskytne finanční příspěvek až 1 tisíc korun. Je určen dětem od 6 let po dobu základní školní docházky. V nabídce RBP jsou aktuální i příspěvky na ozdravné přímořské nebo vysokohorské pobyty a rovněž příspěvky na tábory.

„RBP poskytuje v současnosti jako jediná zdravotní pojišťovna nejrozmanitější nabídku ozdravných pobytů pro dětské pojištěnce. Rodiče si tak s ohledem na letošní aktuální prázdninové a rekreační možnosti, které výrazně ovlivnila pandemie COVID-19, mohou sami vybrat, zda budou chtít příspěvek na ozdravný pobyt u moře či v horách, jestli s dětmi pojedou do lázní, případně jim zajistí plnohodnotný pobytový tábor nebo alespoň příměstský tábor se sportovními aktivitami,“ dodává výkonný ředitel RBP Antonín Klimša.

Zobrazit diskuzi
Diskuze k článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x