Můj příběh: “U oltáře jsem si to rozmyslela. Tak vzal ženich zavděk mou mámou.”

Můj příběh: “U oltáře jsem si to rozmyslela. Tak vzal ženich zavděk mou mámou.”
Svatba dopadla trochu jinak, než všichni čekali Zdroj: Freepik

Lucie měla doma pana primáře – splněný sen mnoha žen. Přesto to nestačilo k tomu, aby mu u oltáře řekla své ano. Místo toho přišlo něco zcela jiného. Její bývalý partner našel spřízněnou duši ve své bývalé tchyni! Jak tohle mohlo dopadnout?

Moje máma si s Adamem vždy rozuměla. On byl doktor a ona měla cukrovku. Kdykoliv se něco dělo, volala mu a diskutovala s ním o všem. Měli se rádi a já jsem za to byla vděčná. Když přišla žádost o ruku, neváhala jsem ani minutu.

Vinobraní: Lahodný mok na srdce i dobrou náladu. Sklenka vína prospěje i diabetikům

Francouzi se ohánějí takzvaným francouzským paradoxem a tvrdí, že i přes vysokou spotřebu vína na osobu jsou zdravější než jiné národy, například ...

Musela jsem říct pravdu

Radostně jsem s kamarádkami vybírala svatební šaty, místo, pozvánky. Byla jsem v sedmém nebi. Jenže během těch všech příprav jsem poznala grafika Tomáše – a musím říct, že mi prostě učaroval. Dělal nám svatební web a také pozvánky. Dlouho jsem odolávala, ale když jsem šla tou vytouženou uličkou k místu, kde jsem měla říct ano, zpanikařila jsem.

Když jsem došla k Adamovi, věděla jsem, že už není cesty zpět. Musela jsem mu říct, že si ho nemůžu vzít. Ne proto, že by on nebyl perfektní, ale protože není perfektní pro mě. Byly slzy. Brečela jsem já i on. Nikdo kolem nás nechápal, co se děje. Možná vás překvapí, že i po tomhle mém výstupu jsme si svatební hostinu užili jako pořádný mejdan. Ale o tom snad někdy jindy.

Podzimní horoskop pro Býka: Ve finanční oblasti se vám bude nadstandardně dařit

Během podzimu se připravte na velké změny, které pro vás hvězdy nachystaly. Nebojte se, že se vše nebude dít podle toho, jak jste si to vysnili. ...

Máma mě překvapila

Ani ne po půl roce mi zavolala máma, že mi musí něco říct. K mému překvapení se přiznala, že se dala dohromady s Adamem. Prý už si sedli i na tom “posvatebním” večírku. Chvíli jsem stála jako opařená, a dokonce jsem se pak zvedla a odjela. Taková zrada, křičela jsem uvnitř sebe. Když jsem vychladla, přišlo mi to vlastně směšný.

Já jsem sice svého grafika Tomáše nikdy nezískala, mým rozhodnutím však moje máma získala muže, se kterým cestuje po celém světě, postavila dům, koupila si nové auto, a později dokonce založila firmu. Jako bych ji ani nepoznávala. Není nakonec všechno tak, jak mělo být?

Zdroj: autorka vycházela z rozhovoru s hlavní aktérkou Lucií

131989

Diskuze k článku