-- reklama --

Motivační program do mobilu “Žij aktivně a zdravě” startuje

Motivační program do mobilu “Žij aktivně a zdravě” startuje

V současné době není právě snadné zůstat v dobré fyzické kondici a psychické pohodě. Pomocnou ruku a spoustu inspirace nabízí motivační program mobilní aplikace Žij aktivně a zdravě. Odstartoval 8. dubna a poběží až do 15. května. Najděte si čas sami na sebe a vyzkoušejte změnu.

Na každý den až do 15.5.2020 je pro vás připravena jedna výzva z oblasti pohybu, výživy, zdraví nebo psychické pohody. Za každé splnění výzvy na vás čekají body. A za body je možné vyhrát v soutěži zajímavé ceny. V aplikaci na vás čekají i rady, tipy, zdravotní kalkulačky, jídelníčky a recepty. Ale největší výhrou bude lepší pocit ze sebe sama.

Aplikaci Aktivně a zdravě si můžete stáhnout z Google Play i App Store.

Za projektem Aktivně a zdravě stojí nezisková organizace Vím co jím a piju o.p.s. Aplikace není novinkou a má za sebou 4 úspěšné sezóny, ve kterých pomohla již více než 50 tisícům uživatelů při jejich změně životního stylu. “Myslíme, že každý potřebuje občas podpořit. Zvlášť v době, kdy je náš normální život tak značně omezen. Chceme vás inspirovat, motivovat a poskytnout tipy, jak na to. Uvidíte, že to jde i doma! Krůček po krůčku za lepší kondicí. Našim cílem nejsou peníze ani renomé… Nyní jsme se rozhodli společně s Focus Agency s.r.o. restartovat tuto aplikaci a přispět pozitivní motivací veřejnosti,” říkají pořadatelé.

Zdroj: www.aktivneazdrave.cz

347

Zdroj fotografie: Shutterstock, není-li uvedeno

Zdroj informací: archivní číslo časopisu DIAstyl, není-li uveden jiný

Diskuze k článku