Májový horoskop lásky (nejen) pro diabetiky: Berany čeká nálož lásky, Štíři načerpají novou energii

Májový horoskop lásky (nejen) pro diabetiky: Berany čeká nálož lásky, Štíři načerpají novou energii
Co si pro vás hvězdy přichystaly v oblasti vztahů? Zdroj: prostooleh/Freepik

Máj, lásky čas. Ať už jste šťastně zadaní, nebo jste zrovna sami a vyhlížíte svou spřízněnou duši, květen je jako stvořený pro city. Příroda je v plném květu, a tak je ten nejvyšší čas rozkvést také. Pojďme se proto podívat, co tento měsíc přinese v citové oblasti právě vám. Mají pro vás hvězdy připraveny nálož lásky? Nebo si budete muset na své romantické vyznání ještě nějakou chvíli počkat? Hvězdy mají jasno.

Beran (21. března – 19. dubna)

Milí Berani, víte o tom, že někdy máme lásku přímo před očima, a přesto ji nevidíme? Možná je to právě váš případ. Přestaňte si tvořit ve svých myšlenkách nejrůznější očekávání a představy o ideální polovičce a začněte konečně naplno vnímat svět kolem sebe. Otevřete své srdce lásce a důvěřujte Vesmíru – má pro vás totiž nachystanou pořádnou nálož lásky. A pokud jste šťastně zadaní, radí vám hvězdy, abyste si dopřáli nové zážitky ve dvou, prospěje to vašemu vztahu.

Býk (20. dubna – 20. května)

Milí Býci, ať už jste zadaní, nebo sbíráte odvahu vyznat své city, hvězdy vám radí, abyste začali konečně jednat a ukázali své city naplno. Otevřete své srdce a vyznejte svou lásku. Buďte upřímní a využijte hvězdnou náklonnost k tomu, abyste konečně dosáhli svého romantického naplnění. Kdy jindy žít svůj milostný život naplno než právě teď.

Cukrovka v zaměstnání: Diagnóza diabetu může být rizikem při výkonu některých profesí

Zákoník práce nevnímá cukrovku jako překážku Pokud byste se pustili v souvislosti s vaší diagnózou diabetu do studování zákoníku práce, nenašli ...

Blíženci (21. května – 20. června)

Milí Blíženci, říká se sice, že trpělivost růže přináší, ale někdy je potřeba namísto sledování zpovzdálí konečně sebrat odvahu a udělat ten správný krok. A je úplně jedno, zda chcete navázat nový milostný vztah, požádat partnerku o ruku, nebo jen upevnit své letité partnerství. Projevte svou náklonnost a vyjádřete své city, hvězdy stojí při vás.

Rak (21. června – 22. července)

Milí Raci, v posledních týdnech jste se potýkali s nejrůznějšími komplikacemi, které vám na náladě zrovna nepřidaly. Květen však přináší novou energii a konečně prozáří zahalenou oblohu slunečními paprsky. Zhluboka se nadechněte a začněte si naplno užívat svůj život. Otevřete se lásce a nechte se unášet na jejích vlnách.

Lev (23. července – 22. srpna)

Milí Lvi, pamatujte na to, že láska není statická, ale prochází svým dynamickým vývojem. Ať už jste čerstvě zamilovaní, nebo žijete v páru již řadu let, nezapomínejte, že nikdy neznáte toho druhého dokonale. Hvězdy vám proto radí, abyste se v měsíci lásky zaměřili především na společně strávené chvíle, které posunou váš vztah zase vpřed. A pokud jste nezadaní, dívejte se pozorně kolem sebe – láska na vás možná čeká tam, kde byste ji vůbec nečekali.

Panna (23. srpna – 22. září)

Milé Panny, svou mysl máte plnou představ a přání, ale ne vždy se děje vše tak, jak si vysníme. A v lásce to platí dvojnásob – vždy je to krok do neznáma. Otevřete proto své srdce, přestaňte lpět na utkvělých představách a začněte konečně žít naplno. A nezapomínejte, že nejdůležitější je zdravá láska k sobě samým – protože jen tehdy, máme-li rádi sami sebe, můžeme mít naplno rádi i druhé.

Slaný dezert na víkend (nejen) pro diabetiky: Vyzkoušejte květákový quiche, rozplývá se na jazyku

Co je to quiche Quiche, česky kyš, nebo jednoduše slaný koláč. Tento zdánlivě neobvyklý pokrm má svůj původ ve Francii, kde se podává buď jako ...

Váhy (23. září – 22. října)

Milé Váhy, pokud se vám ve vztazích zrovna nedaří, radí vám hvězdy zavolat přátelům a vydat se společně na nějakou zajímavou akci. Zde poznáte nové lidi – a možná tam na vás čeká i vaše osudová láska. Jestliže patříte k těm šťastně zadaným, není naopak na škodu dopřát si chvíli času o samotě. Není vždy třeba dělat vše společně a individuální zážitky vás mohou nabít novou energií.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Milí Štíři, právě teď je ten správný čas, kdy byste se měli na chvíli zastavit a zapřemýšlet nad tím, co ve svém životě vlastně opravdu chcete. Jste šťastní tak, jak žijete? Nebo byste uvítali změnu? Možná by nebylo na škodu na chvíli změnit prostředí, pročistit si myšlenky a nabrat takzvaně nový vítr do plachet. Uvidíte, že vám změna prospěje a přinese nový náboj i do oblasti vztahů.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Milí Střelci, tento měsíc vás hvězdy nabádají, abyste zhodnotili svůj dosavadní milostný život a poučili se z chyb, které jste udělali. A je úplně jedno, zda jste singl, nebo zadaní. Srovnat si myšlenky a uvědomit si, v čem děláte v životě chyby, není na škodu nikdy. A možná vám to konečně pomůže přehodit výhybku a vydat se směrem, kde už naleznete jen štěstí a lásku.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Milí Kozorozi, hvězdy vás tento měsíc nabádají především k obezřetnosti. Do vašeho života totiž může vstoupit někdo, kdo vám dokáže pořádně zamotat hlavu. Bohužel to ale nemusí být zrovna v pozitivním smyslu. Obzvláště opatrní by měli být zadaní Kozorozi, aby neučinili něco, čeho by následně litovali. I nezadaní by ale měli mít oči otevřené a raději dvakrát prověřovat, než jednou důvěřovat. Vyplatí se to.

Lesklokorka lesklá: Medicinální houba pro podporu imunity i snížení glykémie. Vhodná ale není pro každého

Proč má reishi tolik názvů? Důvod je zřejmý – záleží, v jakém jazyce ji pojmenováváte. Reishi je její japonský název, Číňané ji označují jako ...

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Milí Vodnáři, jestliže máte pocit, že jsou vaše vztahy jako na houpačce a spíše vám způsobují stres než radost, máme pro vás dobrou zprávu – v květnu se vše změní. Konečně přichází období, kdy se budete moci zase zhluboka nadechnout a najdete ztracenou stabilitu – a to nejen ve vztazích. Stačí jen otevřít naplno své srdce a radovat se ze života. Uvidíte, že s úsměvem na tváři půjde všechno lépe.

Ryby (19. února – 20. března)

Milé Ryby, v intimní oblasti se vám v poslední době možná moc nedařilo. Vesmír však nyní stojí při vás a podporuje vás. Můžete proto konečně udělat rozhodnutí, ke kterému už dlouho sbíráte odvahu. Nebude to možná úplně jednoduché, ale uvidíte, že rozhodně nebudete litovat. A zároveň se vám otevřou nové možnosti, jak své vztahy posunout na zcela novou úroveň.

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com

17758

Diskuze k článku