Luhačovice: Edukačně-motivační pobyt pro osoby s diabetem

CUKROVKA pravdu nemusí představovat neřešitelný problém v našich životech. Chcete se dozvědět více o zvládání nástrah diabetu v každodenním životě?

Luhačovice: Edukačně-motivační pobyt pro osoby s diabetem

DIAKTIV CZECH REPUBLIC z.s. a DiaKar z.ú., ve spolupráci s diabetologickou ambulancí DIAHAZA, s.r.o. Holešov, Vás zve na EMP pro DM2T (edukačně – motivační projekt pro osoby s diabetem druhého typu), který se uskuteční v Luhačovicích v Hotelu Harmonie v termínu 25. 9. – 28. 9. 2020. 

Pro koho je projekt určen?

Projekt je určen především diabetikům druhého typu v produktivním věku, do 5 let od stanovení diagnózy, v léčebné péči diabetologů, internistů a praktických lékařů, kteří ocení motivaci a intenzivnější zisk informací pro zvládání svého diabetu v pracovním procesu, sportu, při běžných i nárazových činnostech a ve stresových situacích.

Na co se mohou účastníci těšit?

Účastníci projektu mohou získat praktické znalosti a zvýšit tak svou motivaci ke zvládání diabetu a k prevenci komplikací. To vše zábavnou formou s MUDr. Jitkou Hasalovou, Bc. Lenkou Vojáčkovou, nutriční terapeutkou, psycholožkou a edukačním týmem pořadatelů.

Více informací se můžete dozvědět níže v letáku či na stránkách spolku DIAKTIV 

Zobrazit diskuzi
Diskuze k článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x