Letní DIA tábory nabízí poslední volná místa! Dopřejte dětem nezapomenutelné prázdniny

Letní DIA tábory nabízí poslední volná místa! Dopřejte dětem nezapomenutelné prázdniny
Na DIA táborech naberou děti sílu k boji s chronickou nemocí a získají pocit soudružnosti. Zdroj: Shutterstock

Letní prázdniny se kvapem blíží a s nimi i dětské těšení se na dobrodružství plné nezapomenutelných zážitků. Umožnit je můžete svým ratolestem s diabetem například na DIA táborech, kde budou pod dohledem zdravotníků, najdou si nové kamarády a přivezou si spoustu nových znalostí. Využijte ještě poslední volná místa!

Pobyty pro diabetické děti pořádá Sdružení rodičů a přátel diabetických dětí v ČR ve spolupráci s kluby z různých míst České republiky. Informace o táborech je možné získat také na webových stránkách: www.diadeti.cz.

Pro děti s cukrovkou jsou DIA tábory nesmírně důležité, neboť se na nich učí starat o svou nemoc. A pro rodiče je to mnohokrát jediná možnost, kdy si mohou odpočinout od péče o cukrovku. Na táborech přebírají tuto starost lékaři a zdravotníci.

Diaklub Plzeň

Pořádá letní stanový DIA tábor v termínu 30. 7. – 13. 8. 2022 v Práchni u Horažďovic. Lékařským dozorem bude MUDr. Karel Fiklík z Fakultní nemocnice v Plzni.

Už jen cca 10 volných míst!

Kontakty a přihlášky: MUDr. Karel Fiklík, tel. 737 916 434, e-mail: karel.fiklik@gmail.com nebo Barbora Fiklíková, tel. 605 524 922, e-mail: b.fiklikova@gmail.com

Spolek Diaroad Kadaň

Pořádá letní edukační DIA tábor ve dnech 30. 7. – 8. 8. 2022 v Josefově Dole.

Stále nabízí volná místa!

Více informací naleznete na webových stránkách: www.diaroad.eu.

Centrum pro dítě s diabetem Ostrava

Pořádá v areálu Školy v přírodě na Prostřední Bečvě v termínu 31. 7. – 10. 8. 2022 letní zdravotně edukační tábor pro diabetické děti.

Zbývá 7 volných míst!

Přihlášky je možné vyřídit prostřednictvím e-mailu: prihlassenaakciOS@seznam.cz nebo na tel.: 731 501 021 a 731 501 022.

Pár zajímavých informací ohledně táborů pro děti s diabetem můžete nalézt i v našem článku: I děti s diabetem si mohou tábor užít naplno.

Zdroj: Sdružení rodičů a přátel diabetických dětí v ČR (předsedkyně Zdeňka Staňková)

1284

Diskuze k článku