Kalendář akcí

Vyberte si z nabídky akcí pro diabetiky tu pravou. Najdete zde přednášky, workshopy, společenská setkání a další. Víte o akci, která v kalendáři není? Jednoduše ji přidejte a řekněte tak o ní ostatním.

+ Přidat novou akci

Vyberte si typ akce

Víkendový pobyt pro rodiny s diabetickými dětmi Rališka
20. 09. - 22. 09. 2019
rekreační středisko Pekárny-Rališka
Horní Bečva 162
Sportovně edukační pobyt pro rodiny dia dětí
25. 09. - 29. 09. 2019
Deštné v Orlických horách

Pořádají: Cukříci a Klub rodičů a přátel diabetických dětí při dia poradně v Ústí nad Orlicí

Edukačně-motivační projekt pro diabetiky 2. typu v Luhačovicích
26. 09. - 29. 09. 2019
Luhačovice
hotel Harmonie

DIAKTIV CZECH REPUBLIC z.s. ve spolupráci s DiaKar z.ú. vás zve na první edukačně-motivační pobyt pro osoby s diabetem druhého typu, který se uskuteční v Luhačovicích v Hotelu Harmonie. Začínáme ve čtvrtek 26.9.2019 registrací od 13 hodin. Program bude zahájen v 16 hodin v sále hotelu Harmonie. Setkání končí v neděli 29.9.2019 obědem.

Projekt je určen především diabetikům druhého typu v produktivním věku, kteří ocení motivaci a intenzivnější zisk informací pro zvládání svého diabetu v pracovním procesu, sportu, při běžných i nárazových činnostech a ve stresových situacích. Účast zájemců z řad rodinných příslušníků, nebo přátel, je možná.

Můžete se těšit na osvědčený lektorský tým (diabetolog, diabetologická sestra, edukátoři, nutriční terapeut), který Vám bude po celý pobyt k dispozici i k individuálním konzultacím. Jednotlivá témata edukačních diskusí budou volena tak, aby si účastníci odnesli praktické znalosti potřebné k udržení diabetu pod kontrolou. Dále Vám budou představeny aktuální novinky z oblasti monitorovací techniky, terapie, zdravotní a lázeňské péče a vysvětlena současná situace v úhradách pomůcek pro osoby s DM a další zajímavosti.

Ze sportovních aktivit pro Vás bude připravený volejbal, vycházky, Nordic walking (včetně instruktáže) a turnaj v pétanque. K dispozici je hotelový bazén, a stezky pro in-line bruslení.

Více informací a přihlášky na www.diaktiv.cz.

Edukační víkend Žinkovy
26. 09. - 29. 09. 2019
Žinkovy
Sportcentrum Žinkovy

Víkend pro DM 1. a 2. typu léčené inzulínem s partnery (možné s komplikacemi).

MUDr. Vojtěch Česák, MUDr. Barbora Pavlíková, sestry: Šenbauerová+, Nová (za SD pan Milan Kadlec )

Edukační diavíkend Kersko
27. 09. - 29. 09. 2019
Kersko
Kersko 464/464, 289 12 Hradištko
spolek@diapozitiv.cz

Edukační víkend pro rodiny s diabetickými dětmi i dospělé diabetiky. Těšit se můžeme na přednášku firmy A.IMPORT.CZ spol. s r.o., kde se dozvíme vše o inzulinové pumpě t:slim X2 (Tandem), a také o senzoru Dexcom G6. Poté bude následovat přednáška firmy Ypsomed na téma „Trendy v léčbě inzulinovou pumpou – YpsoPump systém. Celý víkend s námi bude trávit MUDr. Petra Pelcová-Hamzová z karlovarského diacentra.

18. barevní DIAdny
25. 10. - 28. 10. 2019
místo v jednání
místo v jednání

Víkendový edukačně-sportovní pobyt

Pořádá: Centrum pro dítě s diabetem

XXI. Setkání věčně mladých diabetiků v Luhačovicích
25. 10. - 28. 10. 2019
Luhačovice
Společenský dům

Registrace probíhají od 15. 7. na www.diaktiv.cz.

+ Přidat novou akci

Po vyplnění formuláře vyčkejte prosím na kontrolu naším administrátorem. Vložení akce vám potvrdíme e-mailem. V případě nejasností se vám ozveme. Děkujeme za tip.