Kalendář akcí

Vyberte si z nabídky akcí pro diabetiky tu pravou. Najdete zde přednášky, workshopy, společenská setkání a další. Víte o akci, která v kalendáři není? Jednoduše ji přidejte a řekněte tak o ní ostatním.

+ Přidat novou akci

Vyberte si typ akce

Festival Barometr zdraví
21. 09. - 21. 09. 2019
Karlovy Vary
Obchodní centrum Varyáda

Pořádající společnost DiaKar připravila bezplatné měření cukru a cholesterolu v krvi, krevního tlaku i poměru tuku a svaloviny v těle. Návštěvníci budou mít možnost konzultovat svůj zdravotní stav s odborníky na cukrovku a péči o svůj chrup s dentální hygienistkou. Dozví se, jak předcházet rakovině prsu nebo jak poskytnout první pomoc při hypoglykemii, infarktu a dalších život ohrožujících situacích. Těšit se mohou i na ukázky cvičení z fitness Sport Studia Prima, ochutnávku zdravé stravy, diagnostiku pleti a kůže nebo autogramiádu nové knihy ultramaratonce Miloše Škorpila. I na děti se myslelo, takže se během sobotního odpoledne nebudou nudit. Více informací na www.diakar.cz.

Den pro zdraví Plzeň
02. 11. - 02. 11. 2019
Plzeň
Mikuláš s Inzulínkem
08. 12. - 08. 12. 2019
Hustopeče nad Bečvou
Hustopeče nad Bečvou
+ Přidat novou akci

Po vyplnění formuláře vyčkejte prosím na kontrolu naším administrátorem. Vložení akce vám potvrdíme e-mailem. V případě nejasností se vám ozveme. Děkujeme za tip.