-- reklama --

Selena Gomez: Toxický vztah, zlomené srdce, vzkazy skrz písně i propagace cukrovky

Selena Gomez: Toxický vztah, zlomené srdce, vzkazy skrz písně i propagace cukrovky
Selena Gomez je populární zpěvačkou Zdroj: Shutterstock

Americká zpěvačka má za sebou mnoho úspěchů, známá je ale také jako bývalá přítelkyně Justina Biebera. Jejich láska je jedním z nejslavnějších románků v Hollywoodu. Potkali se už v roce 2009, jako pár se představili v roce 2011. Poprvé se rozešli už o dva roky později, jejich společná cesta ale pokračovala až do roku 2018. Když se Justin oženil s modelkou Hailey Baldwin Bieber, fanoušci spustili vlnu odporu a na nové manželce zpěváka nenechali nit suchou. Ta to ale vše ustála dodnes. Přijmou ji někdy fanoušci?

Ze začátku se Selena cítila spíše jako jeho velká sestra a byla si s ním velmi blízká. Řeč je o Justinu Bieberovi, zpěvákovi, který má miliony fanoušků po celém světě, přesto jeho srdce dlouhé roky patřilo právě půvabné brunetce. Poté, co se poprvé jejich cesty spojily, byli dobří přátelé. Bieber se tehdy nechával slyšet, že je Gomez jeho oblíbená „Disney holka“. V prosinci 2010 je novináři poprvé spatřili na rande a o tři měsíce později svůj vztah potvrdili společným vystoupením na červeném koberci oscarové party Vanity Fair. Slovně Selena potvrdila svou lásku k Justinovi v květnu 2011.

Diabetička Halle Berry popírá všechny zákony stárnutí. V jejím jídelníčku najdete například kávu s trochou másla ghí

Půvabná americká herečka Halle Berry má oproti jiným ještě něco navíc – je královnou krásy! A to nejen titulem, ale i svým vzhledem. Nejenom, že ...

Bouřlivý vztah fanoušci milovali

V listopadu 2012 se poprvé rozešli, už v dubnu 2013 se ale zdálo, že jsou zase spolu. Bieber se vyjadřoval o jejich rozchodu velmi bolestně a fanoušci si nepřáli nic jiného, než aby tito dva zamilovaní puberťáci byli znovu spolu. Následovalo několik bouřlivých let, kdy se dvojice scházela i rozcházela jako na běžícím páse. Mezitím stihla Selena krátký románek s rusko-německým DJ Zeddem, se kterým spolupracovala na hitu „I Want You to Know“.

To ostatně sama potvrdila v novozélandském rozhlasovém pořadu The Edge Afternoons. „Hodně Antona (Zedda, pozn. red.) zbožňuji a také jsem s ním něco měla, což bylo vlastně hezké,“ řekla. Pár měsíců před tímto Justin zveřejnil sérii fotografií s Hailey, a podnítil tak poprvé spekulace, že je dvojice spolu. Ačkoliv to několikrát popřel, o pár let později si ji opravdu vzal. Kdyby tehdy Hailey věděla, jaký mediální hon se na její osobu spustí, otázkou je, zda by si to nerozmyslela.

Co konzumuje během dne Reese Witherspoon, aby se vyhnula cukrovce?

Reese Witherspoon je americkou herečkou a také filmovou producentkou, která se soustředí zejména na charitativní projekty. Velkou příležitost ...

Bývalí partneři prý komunikují skrz písně

Justin a Selena jsou příkladem velké, šílené a bolestivé lásky. Takové, o které se píšou dlouhé romány, a kterou si každý přeje zažít až do chvíle, kdy se ho skutečně týká. Kromě dlouhých společných videí, která začali fanoušci tvořit poté, co už spolu dvojice nebyla, existuje také hned několik spekulací, že spolu Justin a Selena komunikují skrz své písně. Například Selenina píseň Lose You To Love Me byla některým trnem v oku, protože byla velmi otevřeným vzkazem právě pro Justina. Vyšla v době, kdy už jeho srdce mělo patřit jiné.

Vůbec největší kauzou byla Justinova píseň Ghost, ve které zpívá: „Pokud ti nemůžu být nablízku, spokojím se s tvým duchem, chybíš mi víc než život.“ Když s touto vystoupil na MTW Awards v roce 2021, ztuhl úsměv i samotné Hailey. Bolest v jeho hlase nešla přeslechnout a spustila další vlnu spekulací, že ve skutečnosti stále miluje svou Selenu. Justin několikrát tvrdil, že je písnička o jeho babičce, fanoušci to ale viděli jinak a byli přesvědčeni, že onen duch je Hailey, která je jen záplatou na zlomené srdce. Podobně propíraná byla píseň Lonely, ve které Justin přiznal, jak osamělý se ve skutečnosti cítí. Tím to však nekončí. Pod stejným drobnohledem je dodnes většina písní, které dvojice vydává.

Obvinění z propagace cukrovky

Vůbec poprvé promluvila Hailey o celé situaci letos v září, kdy uvedla, že s Justinem nikdy nebyla v době, kdy měl být se Selenou a jejich vztah dodnes hluboko respektuje. Na důkaz toho se Selena s Hailey nedávno nechaly společně vyfotit na sociální sítě, aby všem dokázaly, že žádné neshody mezi nimi nejsou. Pravdou ale zůstává, že Hailey bude pravděpodobně pro všechny ta, která Justina zkrátka „ukradla“. Fanoušci nepřestávají věřit, že nakonec stejně jednou skončí v náručí Seleny.

Celá aféra s Justinem zcela zastiňuje Seleninu kariéru. V roce 2016 byla dokonce Center for Science in the Public Interest obviněna, že svou účastí na marketingových kampaních prodejce sladkých nápojů, stejně jako další influenceři, nabádá k cukrovce a obezitě. „Dříve bylo docela běžné, že celebrity podporovaly cigarety Marlboro Lights, Virginia Slims a další. Hádám, že umělci a sportovci, kteří nyní podporují Colu nebo Pepsi, se pravděpodobně budou s lítostí ohlížet za cukrovkou, obezitou, srdečními chorobami, zubním kazem a dalšími zdravotními problémy, které jejich lukrativní nabídky pomohly podnítit,“ nechal se slyšet prezident CPSI Michael F. Jacobson. Tehdy zkritizoval také Beyoncé, Katy Perry nebo Macklemora.

Zdroj: wikipedia.org, cspinet.org, people.com

15291

Diskuze k článku