Instruktážní videa RBP učí, jak se chránit před COVID-19

Instruktážní videa RBP učí, jak se chránit před COVID-19

Videospoty RBP věnované zásadám prevence a bezpečného chování v průběhu epidemie koronaviru přinesly široké veřejnosti názorné praktické informace a tipy na bezpečné a ohleduplné chování. Zdravotní pojišťovna je zveřejnila na svém bezbariérovém webu, na sociálních sítích Facebook a Instagram a rovněž je poskytla i několika desítkám firem k přímé osvětě jejich zaměstnanců.

„V těžké situaci, která má bezprostředně kromě dopadu na zdraví i přímý vliv na psychiku lidí a na jejich finanční kondici, jsme se rozhodli v tomto případě komunikovat mimo jiné i formou videospotů, které velmi efektivně a rychle přenášejí důležitá sdělení na poměrně velikou skupinu diváků v krátkém časovém horizontu,“ říká ředitel marketingu RBP Robert Hruška.
Videa se zaměřila na praktické informace o správném nošení a údržbě roušek, hygieně rukou nebo o dezinfekci prostor, ale také na doporučené postupy v případě podezření na infekci onemocněním Covid-19 či pokyny pro případ, že nakaženým je člen rodiny. „Podle aktuálních informací máme to nejhorší za sebou, nicméně důsledná prevence a ohleduplné chování stále budou prioritou číslo jedna,“ dodává Hruška.

Všechna instruktážní videa si můžete prohlédnout na stránkách pojišťovny RBP.

Kromě webových stránek a sociálních sítí RBP ke komunikaci s odbornou i laickou veřejností aktivně využívá elektronický newsletter, aplikaci my213, informační letáky a tištěné brožury.
Konzultace o zdravotní péči, samotném pojištění nebo o bonusových a preventivních programech je možné získat i na bezplatné asistenční lince 800 213 213 a osobně pak ve všech pobočkách RBP postupně znovuotevíraných od 20. dubna 2020.

168

Zdroj fotografie: Shutterstock, není-li uvedeno

Zdroj informací: archivní číslo časopisu DIAstyl, není-li uveden jiný

Diskuze k článku