Horoskop splněných přání (nejen) pro diabetiky: Komu se v roce 2023 rozhodně zadaří?

Horoskop splněných přání (nejen) pro diabetiky: Komu se v roce 2023 rozhodně zadaří?
Ukažte Vesmíru, že na to máte! Zdroj: Shutterstock

Podívejte se, co si pro vás hvězdy přichystaly na rok 2023. Na kolik budete úspěšní ve své práci? A která přesvědčení musíte přehodnotit? Jste připraveni postavit se sami za sebe a vykročit vstříc změně, po které toužíte?

Beran

Ať už budete toužit po čemkoliv, příští rok se vám bude opravdu dařit. Je jen na vás, jak šanci využijete a jak se k celé situaci postavíte. Nápomocný by vám mohl být partner, kterého necháte, aby vás v určité měsíce vedl. Jedině tak můžete změnit to, co už není ve vašem životě k dobru.

Býk

Velká finanční hojnost, po které toužíte, by se pro vás příští rok mohla stát skutečností. Stačí, když uvěříte, že si ji opravdu zasloužíte, protože to nejhorší, co pro sebe teď můžete udělat, je, že budete neustále pochybovat o tom, co je vám už dávno shůry dáno. Udělejte si čas na své sny a plňte si je do posledního puntíku.

Blíženci

Někdy musíte padnout na dno, abyste se měli od čeho odrazit. I nezdary, které vás v roce 2022 a tom následujícím potkají, jsou k vašemu prospěchu. Nebojte se riskovat a bojovat o vše, co vám život nabízí. Soustřeďte se na hodnoty, které chcete ve vašem životě držet, a pusťte to, co jen vyplňuje na chvíli prázdno.

Rak

Ukažte druhým, že vás k zemi nesrazí! Ačkoliv vám někdo z vašeho blízkého okolí nebude v roce 2023 důvěřovat, vy moc dobře víte, proč míříte přesně tam, kde je vám dobře. Neohlížejte se na ty, kteří ustrnuli ve vlastní nedůvěře. Neberte si k srdci rady těch, ke kterým byste si nikdy nepřišli pro radu.

Hádavý horoskop (nejen) pro diabetiky: Kdo vám vyčte první poslední a koho hádky rozčilují?

Ačkoliv bychom si všichni přáli život bez hádek a neporozumění, někdy je tomu právě naopak. Zatímco jedni si nechávají svá trápení pro sebe, ...

Lev

Někdy jsou cesty osudu zkrátka nevyzpytatelné. Může se zdát, že vás něco drží zpátky a nedovoluje vám roztáhnout křídla. Ve skutečnosti jsou to jen omezení ve vaší hlavě, která ovládá strach z neznámého. Změna nemusí být příjemná. To však ještě neznamená, že není ku prospěchu věci.

Panna

Věřte ten další rok své intuici a dovolte jí, aby vás vedla. Aby nedovolila, že uděláte rozhodnutí, která vás povedou k osobním pochybám. Svět je mnohem barevnější, než si teď myslíte. Ať už toužíte po jakékoliv změně, dovolte si odpověď najít v oblíbených knihách a příbězích.

Váhy

Nové nápady, které budete během následujícího roku mít, vám ukážou, že rozhodně máte co nabídnout. Toužíte-li po nové práci, dá vám právě ta vůli konečně se ve svém životě rozhodnout a něco si dopřát. Obvykle se soustředíte spíše na druhé a marně tápete, co pro sebe můžete udělat.

Štír

Občas vám chybí odvaha. Nechali jste si od lidí kolem vás namluvit, že zkrátka něco nemůžete. Možná, že nejste dost dobří, nebo je pro vás v životě přichystán jen zlomek toho, po čem opravdu toužíte. Rok 2023 vám ukáže, že můžete toužit po čemkoliv chcete a bude vám to umožněno. Spolehněte se na kouzlo Vesmíru.

Talentovaná zpěvačka a vítězka SuperStar Tereza Mašková: Při hypoglykemii bych první pomoc zvládla

Tereza pochází z Třince, vystudovala pražskou Konzervatoř Jaroslava Ježka a v roce 2018 vyhrála soutěž Česko Slovenská SuperStar. Ve stejném roce ...

Střelec

Bude třeba se hodně vzdělávat a přijímat výzvy, abyste skutečně něco změnili. Už dlouho stojíte na místě a marně tápete, kam se můžete posunout. Život je ale daleko barevnější, než si teď myslíte – a je třeba na něj koukat trochu s nadhledem. Pokud se budete hroutit z každého nezdaru, brzy vaše motivace nebude mít odkud čerpat.

Kozoroh

Nebojte se projevit svůj názor, příští rok na něm bude záležet více než kdy dřív. V lásce se vám bude mimořádně dařit, což právě nakonec bude onou cestou, po které chcete jít. Vytrvejte v tom, co jste si předsevzali. Jedině tak můžete dosáhnout úspěchu. Kdo to vzdá hned při prvním karambolu, ten daleko nedojde.

Vodnář

Všichni máme málo času. Neumíte si dělat prostor na věci, které nejsou urgentní. Ale kdy jindy chcete začít, když ne právě teď? Máte svůj jasně daný plán, který má své termíny. Zavažte se k nim. Ne někomu zvenčí. Ale sami sobě, uvnitř své duše. Protože pokud nepůjdete za tím, co se stalo vaším posláním, nikdy se v životě nebudete cítit dostatečně naplnění.

Ryby

Pokud chcete dosáhnout klidu ve finanční oblasti, měli byste se nejdříve blíže podívat na to, jak se chováte v běžném životě. Vesmír vám přeje, abyste konečně našli svůj klid a vytoužený mír. Ať už to bude změna práce nebo cokoliv jiného, v roce 2023 vám budou hvězdy nakloněny.

Zdroj: astrology.com, horoscope.com

59614

Diskuze k článku