Horoskop (nejen) pro diabetiky na tento týden: Vodnáři zabojují o svou budoucnost, Ryby budou hledat ujištění

Horoskop (nejen) pro diabetiky na tento týden: Vodnáři zabojují o svou budoucnost, Ryby budou hledat ujištění
I v lásce si některá znamení zvěrokruhu sedí zkrátka lépe! Zdroj: Shutterstock

Podívejte se, jak si povedete v příštím týdnu a na co byste se měli připravit. Čeká vás štěstí, nebo naopak budete čelit výzvám? Přinášíme vám pravidelný týdenní horoskop, který není určen jen pro diabetiky!

Beran

Dovolte si v příštím týdnu udělat něco pro sebe a koupit si to, po čem dlouho toužíte. Nebo si zajděte na masáž či třeba do sauny. Uvidíte, jak to zcela změní vaše myšlení, budete se cítit nabití energií a dost silní na to, abyste překonávali překážky.

Býk

Zjistíte, že někdy rozmluva s partnerem nemá jistý výsledek, ba naopak může vše leda zhoršit. Součástí komunikace je i ta neverbální – tedy to, jaká gesta vůči němu projevujete, jak se tváříte, nebo zda ho zahrnujete do své denní rutiny.

Blíženci

Chcete toho až příliš najednou, a pak jste nervózní, že nemáte čas a peníze, aby se dělo vše současně. Zkuste zvolnit, Vesmír vám vše pošle ve správný čas – a přesně tak, jak je to pro vás nejlepší. A platí to vždy.

Rak

Návrat k přátelům, kteří pro vás v posledních dnech nebyli tak docela priorita, by pro vás mohl být velmi zásadní. Zkuste se zamyslet nad tím, kam směřují teď vaše kroky, a zda to, co činíte pro sebe, je v souladu s vaším přesvědčením.

Meghan Trainor: Hvězda TikToku rozpoutala taneční trend. V těhotenství trpěla gestačním diabetem

Zpěvačka Meghan Trainor není jediná, která v těhotenství musela zvládnout náročné komplikace. Podobně na tom byla například Salma Hayek, když ...

Lev

Zaměřte se tento týden na své finance a udělejte si pořádnou revizi. Ať už toužíte po větším příjmu, nebo jen potřebujete splatit své dluhy, tento týden byste mohli vymyslet, jakou cestou k tomu dojít.

Panna

Čeká vás báječné seznámení! Někdo z blízkých kolegů by pro vás nadále už nemusel být jen spolupracovníkem, ale někým, na kom vám skutečně záleží a s kým půjdete životem ruku v ruce.

Váhy

Pokud nic nezměníte právě teď, nikdy nemůžete získat takovou sebejistotu, abyste vykročili ze svého stínu. Dovolte si cítit, po čem toužíte, stejně tak si dovolte otevřít se novým možnostem. Vyhrajete.

Štír

Někdy to chce klid a nohy v teple. Nedělejte žádná zásadní rozhodnutí, a naopak se soustřeďte na to, co je pro vás teď urgentní. Ať vás ten předvánoční shon nestrhne s sebou!

Injekční stříkačky a jehly z inzulinových per: Kam je odevzdat, když je v lékárně odmítnou

Injekční stříkačka je produkt, který při použití jehly slouží ke vstřikování látek do krevního řečiště. Obvykle je na jedno použití a může také ...

Střelec

Pokud ve svém životě toužíte po velké lásce, budete o ni muset zabojovat. Ať už zadaní, či nezadaní, všichni Střelci budou muset ukázat odvahu, péči a také zájem. Váš protějšek nebude čekat věčně, až se rozhodnete žít.

Kozoroh

Čeká vás velké rozhodnutí, do kterého se vám ale vůbec nechce. Stejně se tomu nevyhnete, tak se prostě rozhodněte, běžte tomu naproti a rozsekněte to teď. Věřte, že pokud to budete stále oddalovat, bude to jenom horší.

Vodnář

Někdy musíte zariskovat a věřit, že to dopadne dobře. Stále se obávat, že se může něco pokazit, vyústí akorát do toho, že se budete mít co otáčet, abyste celou situaci zvládli. Věřte, že Vesmír je laskavý a stojí při vás.

Ryby

Stále hledáte ujištění, že jste dost dobří, stojíte za pozornost… Pokud ale vy sami nevidíte v sobě to, co požadujete od druhých, jak můžete vůbec předpokládat, že by tohle mohlo dopadnout dobře?

Zdroj: astrology.com, horoscope.com

24435

Diskuze k článku