Horoskop (nejen) pro diabetiky na svátky vánoční: Berani zažijí oslavu století, Raci se dočkají žádosti o ruku

Horoskop (nejen) pro diabetiky na svátky vánoční: Berani zažijí oslavu století, Raci se dočkají žádosti o ruku
Ani na Vánoce si nenechte ujít tradiční horoskop! Zdroj: Pixabay

Vánoční hvězdná obloha přichází s magií i energií, kterou každé znamení přijímá svým jedinečným způsobem. Beran se chystá oslnit perfektním plánem, zatímco Býk si dopřeje lahodné dobroty. Blíženci budou sklízet plody své komunikativnosti na vánočních večírcích, zatímco Rak zůstane v objetí lásky a tepla. A co další? Podívejte se, jak prožít Vánoce podle hvězd!

Beran (21. 3. – 19. 4.)

Tento vánoční čas bude pro Berana plný energie a nadšení. Připravte se na největší vánoční oslavu, kterou svět kdy viděl! Vaše odhodlání vyniknout v přípravě perfektního vánočního jídla vás může překvapit. Jen se ujistěte, že se nepřetěžujete – pamatujte, že u vánočního stromečku by měla být hlavně pohoda.

Býk (20. 4. – 20. 5.)

Vánoce pro Býka budou plné pohodlí i lahodných dobrot. Nyní je čas odpočívat a užívat si vánoční atmosféru se svými nejbližšími. Můžete si být jisti, že váš vánoční stůl bude plný lahodných pokrmů a šťastných strávníků! Jen si dejte pozor, abyste se nezapomněli dostatečně hýbat – po svátcích byste mohli mít těžkou hlavu i břicho!

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

Blíženci budou tento rok Vánoce slavit s plným diářem – každý vás bude chtít pozvat na návštěvu! Vaše schopnost vyjít s každým z vás udělá hvězdu vánočních setkání. Jen si dejte pozor, abyste náhodou neprozradili všechna tajemství Ježíškovi (nebo příbuzným) – ať si udrží trochu mystiky!

Rak (21. 6. – 22. 7.)

Vánoce pro Raka budou plné lásky a pohody – možná tu pro někoho dokonce přijde žádost o ruku! Máte sklony k nostalgii, takže si vezměte chvíli na zpomalení a vychutnání momentu. Uvařte si horké kakao, zabalte se do deky a pusťte si vánoční filmy. Ať už jste s rodinou, nebo sami, budete se cítit jako doma.

Nejlepší vánoční dárky pro diabetiky: Neomezujte se na dia pomůcky, volte zážitky a dárky pro radost

S diabetem se u nás léčí přibližně 10 % populace, takže pravděpodobnost, že nějakého cukrovkáře máte i ve svém blízkém okolí, je poměrně velká. A ...

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lev se bude cítit jako skutečný král nebo královna vánočního večera. Věnujte pozornost blízkým a dejte najevo svou lásku. Můžete zkusit zazářit i s vánočními karaoke písničkami – pro vás není nic nemožné! Tyto svátky si opravdu užijete.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny budou toužit po perfektním plánu. Vaše dovednosti organizace vyniknou zejména při přípravě vánočního večera. Jen si dejte pozor, abyste nepřehlédli ty drobné detaily, a nezapomeňte relaxovat a užívat si chvíle s rodinou.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Vánoce pro Váhy budou harmonické a plné krásných okamžiků. Zaměřte se na rovnováhu mezi dáváním a přijímáním. Ať už jste obklopeni rodinou nebo přáteli, s vámi bude doma vládnout atmosféra lásky a porozumění.

Štír (23. 10. – 21. 11.)

Pro Štíra budou Vánoce plné tajemství a vášně. Možná bude trochu těžké vzdát se kontroly, ale zkuste se uvolnit a nechte se unést vánoční magií. Možná najdete pod stromečkem něco, co vás překvapí a potěší.

Ananas na talíři diabetiků: Exotické ovoce zažene chutě na sladké a podpoří hubnutí i zdraví kostí

Ananas chocholatý (Ananas comosus) je skvělým zdrojem vitamínu C, vitamínů B, provitamínu A, vlákniny, minerálů (zejm. mangan), organických ...

  Střelec (22. 11. – 21. 12.)

  Střelci budou mít nejlepší Vánoce na světě. Naplánujte si dobrodružný vánoční večer plný smíchu a radosti. Připravte se také na cestu do neznáma a nechte se unést vánočním duchem dobrodružství.

  Kozoroh (22. 12. – 19. 1.)

  Kozorozi, je čas na zasloužený odpočinek. Přestože vás vánoční shon může trochu stresovat, dejte si čas na relaxaci a užijte si krásné chvíle. Vaše ambice vám přinesou úspěchy, ale přijměte i radost z malých svátečních radovánek.

  Vodnář (20. 1. – 18. 2.)

  Vodnáři, berte Vánoce jako příležitost k inovacím a originálním zážitkům. Zkuste něco nového a překvapte své blízké netradičním přístupem k vánočním tradicím. Můžete například vytvořit vánoční strom ze starých elektronických součástek!

  Ryby (19. 2. – 20. 3.)

  Pro Ryby budou Vánoce znamenat hlubokou emotivitu a intuici. Buďte otevření a vnímejte atmosféru kolem sebe. Můžete si dokonce vyzkoušet tvorbu vánočních básní nebo písní, abyste sdíleli své pocity s ostatními. Vaše kreativita bude na vrcholu!

  Zdroj: astrology.com, horoscope.com

  6561

  Diskuze k článku