Horoskop (nejen) pro diabetiky na období Střelce: Šance na nový život přichází právě teď

Horoskop (nejen) pro diabetiky na období Střelce: Šance na nový život přichází právě teď
Hvězdy vás mohou dobře vést... Zdroj: Shutterstock

Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily na období Střelce. Ten svou vládu převzal koncem listopadu a přináší velké příležitosti a šance, jak konečně změnit svůj život. Kdo už nadále nebude chtít setrvávat v tom nefunkčním?

Beran

V období Střelce si nedovolte pochybovat o sobě samých. Máte v sobě daleko více, než si teď myslíte. Ačkoliv vás ostatní sráží a nutí vás myslet si, že za moc nestojíte. Už brzy jim ukážete, jak moc se mýlí.

Býk

Někdy potřebujete získat zlou zkušenost, abyste dokázali ocenit lidi kolem sebe. Jinak tomu není ani teď, kdy vás možná něco srazilo na kolena tak, že máte důvod nepokračovat – teď je ale nejlepší čas, kdy to dotáhnout do konce.

Blíženci

V lásce vám hvězdy přejí. Konečně máte naději, že potkáte někoho, kdo vás natolik okouzlí, že pro vás bude vše najednou snazší. Ten pocit, kdy se těšíte na každý nový den, potřebujete ve svém životě zkrátka udržet.

Rak

Vaše odvaha teď dostává pořádně na frak. Možná vás něco zklamalo, nebo někdo nedostál svému slibu. Zdá se, že důvodů, proč vytrvat, je stále méně. Myslete ale na to, proč jste začínali. To je důvod, jak tohle celé zvládnout.

Můj příběh: „V sedmém měsíci těhotenství jsem se vracela pro glukometr, když mě manžel vyměnil.“

Moje těhotenství bylo sice požehnáním, na které jsem čekala dlouhé roky, zdaleka ale nebylo bezproblémové. Kromě preeklampsie, se kterou mě ...

Lev

Už není nic, co by vám bránilo v novém projektu. Někteří z vás totiž v období Střelce vystoupí ze svého stínu a začnou podnikat, nebo změní zaměstnání. Přinese vám to mnohem větší hojnost, než ve kterou jste vůbec doufali.

Panna

Pokud budete pečovat o sebe, získáte znovu ztracené sebevědomí! Dopřejte si nějakou tu návštěvu svého oblíbeného podniku. Vaše síla vychází zevnitř. Pokud se budete cítit dobře, projeví se to.

Váhy

Nedovolte v tomto období, aby vás kdokoliv zmátl jeho lží. Někdy pochybujete o svých úsudcích až příliš a myslíte si, že co si nevybojujete, to nemůžete mít. Vaše vnitřní síla se ale hlásí o pozornost právě teď.

Štír

Konečně se navracíte sami k sobě. Tím, že skončila vláda vašeho znamení, se i vám tak trochu ulevilo a máte pocit, že vše neleží jen na vás. To vám dá prostor vytvořit kolem sebe báječné prostředí plné pochopení a úcty.

Mýty a fakta o užívání antidepresiv

Antidepresiva jsou ze všech předepisovaných léků jednou z nejrozšířenějších skupin. Mnohé z nich může předepsat jakýkoli lékař – tedy i ...

Střelec

Ačkoliv teď marně tápete, co je kolem vás v nepořádku, zkrátka se necítíte dobře. Na vině je mnoho faktorů, včetně nespokojenosti ve vztahu, se kterou se vám nedaří dlouhodobě nic dělat. Teď ale můžete udělat rázné rozhodnutí.

Kozoroh

Ačkoliv máte mnohdy problém porozumět sami sobě, tentokrát bude váš partner žádat především volnost, které se mu nedostává. Je to klíč, jak znovu nastolit doma klid, po kterém toužíte.

Vodnář

Vaše šance, jak započít velký projekt, nastává právě teď. Bude vás to stát chvíli nepohodlí – a pravděpodobně vás dokonce někdo může odrazovat. Ale nakonec to zvládnete. A ještě mnohem lépe, než si teď vůbec myslíte.

Ryby

Čeká vás několik náročných zkoušek, které prověří, jak zvládáte náročné a hektické situace. Nebudete se sice cítit jako v oblacích, ale postupně to každý den bude lepší a lepší. Tyhle nepříjemné okolnosti jsou následkem velké změny, která u vás právě začíná.

Zdroj: astrology.com, horoscope.com

15499

Diskuze k článku