Horoskop (nejen) pro diabetiky na březnové novoluní: Berany pohltí vášeň, Lvi konečně získají sebevědomí

Horoskop (nejen) pro diabetiky na březnové novoluní: Berany pohltí vášeň, Lvi konečně získají sebevědomí
Podívejte se, co přináší novoluní v Rybách právě vašemu znamení Zdroj: Pixabay

Připravte se na zvratné energie novoluní, které nastane v neděli 10. 3. 2024 přesně v 10:00. Přináší nám období změn a příležitostí. Každé znamení zvěrokruhu je nyní vyzýváno k prozkoumání nových možností a naladění se na vyšší úroveň v souladu se svými cíli a sny. Podívejme se, co přináší vašemu znamení právě toto období a jak můžete využít tuto příležitost k osobnímu růstu a rozvoji!

Beran (21. březen – 19. duben)

Novoluní podnítí vaši odvahu a vášeň. Je čas vydat se vstříc novým začátkům a přijmout výzvy. Buďte otevření nevídaným možnostem a nebojte se riskovat.

Býk (20. duben – 20. květen)

Toto novoluní přinese stabilní energii do vašeho života, kterou jste už dlouho postrádali. Je čas zaměřit se na své cíle a pracovat na jejich dosažení s pevným závazkem. Dbejte na vyváženost mezi prací a odpočinkem.

Blíženci (21. květen – 20. červen)

Novoluní vás bude povzbuzovat k intelektuálnímu růstu i komunikaci. Buďte otevření novým informacím a nápadům. Je také dobrý čas na zamyšlení se nad svými cíli a prioritami.

Rak (21. červen – 22. červenec)

Toto novoluní vás může inspirovat k tomu, abyste se zaměřili na své emocionální potřeby a vazby. Buďte otevření pro hlubší porozumění sobě i svým blízkým.

Můj příběh: Kvůli cukrovce jsme navštívili párovou terapii, zdravotní problémy prověřily náš vztah

Při diagnóze vážného onemocnění může docházet k nepochopení ze strany partnera, který situaci zlehčuje. Důvod, proč se k tomu takto staví, může ...

Lev (23. červenec – 22. srpen)

Novoluní vám přinese energii a sebevědomí. Je čas projevit své kreativní schopnosti a zapojit se do projektů, které vás vášnivě zajímají a v poslední době lákají.

Panna (23. srpen – 22. září)

Toto novoluní vám pomůže získat jasnost ve vašich cílech a plánech, které se snad dlouho mohly zdát úplně nedostupné. Je vhodný čas pro organizaci a řešení detailů. Nebojte se také věnovat péči o své zdraví a dobrovolnictví.

Váhy (23. září – 22. říjen)

Novoluní vám přinese harmonii a vyváženost. Je čas zaměřit se na vaše vztahy a komunikaci. Buďte otevření pro spolupráci a kompromisy. Váš šéf by pro vás mohl mít zajímavou nabídku.

Štír (23. říjen – 21. listopad)

Toto novoluní vám přinese intenzivní a transformační energii. Je vhodný čas pro prozkoumání svých hlubších emocí a zájmů. Buďte odvážní a připravení na změny.

Strava bohatá na flavonoly chrání před nemocemi a prodlužuje život. Najdete je v běžných potravinách

Flavonoly jsou typem flavonoidů, silných bioaktivních sloučenin nacházejících se téměř ve všech potravinách rostlinného původu, jako je ovoce, ...

Střelec (22. listopad – 21. prosinec)

Novoluní vás povzbudí k dobrodružství a objevování nových možností. Je vhodný čas pro cestování nebo studium nových témat. Buďte otevření pro nové zkušenosti a poznání.

Kozoroh (22. prosinec – 19. leden)

Toto novoluní vás povzbudí k pracovnímu nasazení a dosažení dlouhodobých cílů. Je čas pro plánování a strategii. Buďte disciplinovaní a vytrvalí.

Vodnář (20. leden – 18. únor)

Novoluní vám přinese inovativní a revoluční energii. Je vhodný čas pro zkoumání nových technologií a myšlenkových směrů. Buďte otevření pro změny a netradiční myšlení, které vás dovede k zaslouženému úspěchu!

Ryby (20. únor – 20. březen)

Blížící se novoluní vás vyzývá k hlubokému ponoření do svého nitra. Je čas zaměřit se na svou emocionální pohodu a vnímat intenzivní energie, které se vám nyní nabízejí. 

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com

33161

Diskuze k článku