Horoskop (nejen) pro diabetiky: Blíženci se musí naučit komunikovat, Raci se zaměří na své zdraví

Horoskop (nejen) pro diabetiky: Blíženci se musí naučit komunikovat, Raci se zaměří na své zdraví
Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily na nový měsíc Zdroj: Pixabay

Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily na další týden! Nejen, že přijde Mikuláš a čert hrozí, že hříšníky vezme s sebou do pekla. Přichází také magický čas lásky, zázraků a přátelství, který vám nabídne zásadní životní změnu. Jste připraveni?

Beran (21. 3. – 19. 4.)

Tento týden se zaměřte na své osobní cíle. Nový projekt vám přinese úspěch, pokud mu věnujete dostatek energie a odhodlání. Mějte otevřenou mysl a připravte se na překvapení.

Býk (20. 4. – 20. 5.)

V práci buďte trpěliví, ať už se objeví jakékoli komplikace. Osobní vztahy budou kvést, pokud se naučíte naslouchat a vyjadřovat své pocity. Ve volném čase si dopřejte odpočinek.

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

Komunikace bude klíčovým prvkem vašeho týdne. Buďte otevření novým myšlenkám a názorům. Možná objevíte inspiraci ve více než jednom zdroji. S láskou bude třeba více kompromisů.

Rak (21. 6. – 22. 7.)

Věnujte více času svému zdraví a rovnováze. Fyzická aktivita a vyvážená strava vám dodají energii. V pracovním prostředí budou vaše dovednosti vynikat. Rodinné setkání přinese radostné chvíle.

Buňky s ušima místo injekcí: Uvolňování inzulinu může spouštět píseň We Will Rock You od Queen

Cukrovka je stav, kdy tělo produkuje příliš málo inzulinu, případně ho neprodukuje vůbec. Diabetici jsou proto závislí na externím přísunu tohoto ...

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Tento týden si dejte pauzu od práce a věnujte se svým zájmům. Kreativní energie bude původcem vašich skvělých nápadů. V partnerském vztahu je důležité sdílet své pocity a plány.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Zaměřte se na domácí pohodu. Drobné úpravy v domě vám přinesou radost. V pracovní oblasti buďte praktičtí a organizovaní. Finanční stabilita je na dosah ruky.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Tento týden budete mít příležitost posunout své kariérní cíle. Otevřete se novým možnostem. Ve vztazích bude klíčová komunikace a porozumění.

Štír (23. 10. – 21. 11.)

Hledejte rovnováhu mezi prací a osobním životem. Získejte novou perspektivu prostřednictvím studia nebo cestování. Ve vztazích se vyvarujte konfliktů a hledejte společné řešení.

Přerušovaný půst je pro osoby s cukrovkou II. typu bezpečný a účinný, říká nová studie

Půst jako takový není ve stravování člověka  pražádnou novinkou. Naši pravěcí předci neměli za rohem supermarket  ani večerku, a tak se v dobách ...

Střelec (22. 11. – 21. 12.)

Otevřete svůj život novým dobrodružstvím. V práci hledejte nové příležitosti a buďte otevření změnám. V osobním životě si dopřejte čas na reflexi.

Kozoroh (22. 12. – 19. 1.)

Zaměřte se na rozvoj svých dovedností a schopností. Pracovní výzvy mohou být příležitostí k růstu. V osobním životě buďte trpěliví a vyvarujte se zbytečných konfliktů.

Vodnář (20. 1. – 18. 2.)

V tomto týdnu bude důležité podělit se o své myšlenky s ostatními. Vztahy budou kvést, pokud budete otevření novým zážitkům. Finanční plánování bude klíčem ke stabilitě.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Tento týden se soustřeďte na své emoční blaho. Vyhněte se negativním vlivům a věnujte se aktivitám, které vám dodají radost. Ve vztazích berte ohled na pocity partnera.

Zdroj: astrology.com, horoscope.com

8639

Diskuze k článku