Horoskop na září 2023 (nejen) pro diabetiky: Ryby dají na intuici, Kozorozi dosáhnou svých cílů

Horoskop na září 2023 (nejen) pro diabetiky: Ryby dají na intuici, Kozorozi dosáhnou svých cílů
Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily na nový měsíc Zdroj: Pixabay

Se zářím přichází do našich životů zcela nová energie. Najednou bude čas na meditaci, uvědomění si toho, kam chceme opravdu směřovat. Začínající podzim je obvykle plný příležitostí, protože se od zábavy navracíme k pracovním povinnostem. Věřte, že teď začíná to pravé dobrodružství! Podívejte se, co si hvězdy připravily právě pro vás.

Beran (21. 3. – 19. 4.)

Září přináší nové začátky i vzrušení. Buďte otevření novým možnostem a nebojte se riskovat. Dbejte však na trpělivost a uvažte veškerá možná rizika před důležitým rozhodnutím.

Býk (20. 4. – 20. 5.)

Tento měsíc se soustřeďte na budování svých vztahů a komunikaci. Otevřená komunikace vám může přinést jasnost a porozumění ve vztazích.

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

Září podporuje vaši kreativitu a intelekt. Buďte otevření novým nápadům a učení. Klíčové je také nalézt rovnováhu mezi prací a odpočinkem.

Rak (21. 6. – 22. 7.)

Tento měsíc je vhodný pro váš osobní rozvoj a vytváření rovnováhy. Pečujte o své fyzické i duševní zdraví. Dbejte také na harmonii ve vztazích, zejména těch rodinných.

Diabetici a jaterní potíže: Prevence je důležitá i v tomto případě, jejich riziko stoupá u cukrovky II. typu

Úlohou jater je rovněž produkovat žluč a vytvářet sekrety nezbytné pro trávení bolusu potravy. Zajišťují udržení normální hladiny krevního cukru, ...

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Září vám může přinést možnosti pro seberealizaci a zviditelnění. Mějte důvěru v sebe a své schopnosti. Zároveň buďte ohleduplní k názorům ostatních.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Tento měsíc se zaměřte na praktické záležitosti a plánování. Efektivní organizace vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Dbejte však na to, abyste nepodcenili své zdraví.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Září přináší harmonii a rovnováhu do vašeho života. Snažte se najít rovnováhu mezi prací a osobním životem. Mějte oči otevřené pro nové příležitosti.

Štír (23. 10. – 21. 11.)

Tento měsíc se zaměřte na prozkoumávání svých vnitřních hlubin a seberozvoj. Klíčové je také komunikovat o svých pocitech s blízkými.

Esenciální prvek v prevenci diabetu: Měď najdete v mase i rostlinách

Vyrovnaný příjem mědi lze zajistit pomocí dobře zvolené stravy. Její nedostatek nastává v našich podmínkách poměrně zřídka. Díky dobré ...

Střelec (22. 11. – 21. 12.)

Září vám může přinést nové perspektivy a rozšíření obzorů. Buďte otevření novým zkušenostem a učení. Věřte si, že to, co si už dlouho přejete, se konečně opravdu děje.

Kozoroh (22. 12. – 19. 1.)

Tento měsíc se soustřeďte na své cíle a pracujte na dosažení svých ambicí. Okolí vám bude pomáhat tak, jak byste to nikdy nečekali. Pracovní úsilí a vytrvalost vám mohou přinést úspěch.

Vodnář (20. 1. – 18. 2.)

Září podporuje vaši kreativitu a inovativní myšlení. Buďte otevření spolupráci s ostatními a sdílení svých nápadů. Konečně se vám podaří dokončit všechny resty a dlouhodobé úkoly.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Tento měsíc se zaměřte na své emocionální blaho a intuici. Důvěřujte svým instinktům a buďte otevření duchovním zážitkům.

36125

Diskuze k článku