Horoskop na víkend: Úplněk ve Lvu otevřel nové příležitosti. Využijte svou šanci ke změnám

Horoskop na víkend: Úplněk ve Lvu otevřel nové příležitosti. Využijte svou šanci ke změnám
Úplněk ve Lvu přináší nové příležitosti Zdroj: Allexxandar/Freepik

Ve čtvrtek 25. ledna v 18:53 hodin nastal první letošní úplněk. Tentokrát se jednalo o úplněk ve znamení Lva, který je plný síly, odvahy a odhodlání. Společně s planetou Pluto, která vstoupila 21. ledna do věku Vodnáře, s sebou nese spoustu energie a zažehává jiskřičku naděje na lepší zítřky.

Úplněk je vždy spojen se silnými energiemi – ostatně to můžeme pozorovat i na svém těle. Často nás v tomto období přepadají bolesti hlavy, trápí nás nespavost, můžeme být psychicky rozladěni, nebo se potýkat s různými jinými komplikacemi. Silný lednový úplněk ve Lvu nám však také otevírá pomyslné dveře k novým příležitostem a zážitkům a zároveň nás nabádá k sebereflexi, stanovení cílů a přezkoumání záměrů. Pojďme se podívat, co otevřel lednový úplněk právě vám a co vám hvězdy doporučují pro nastávající víkend – síla úplňku v něm totiž ještě doznívá.

Beran (21. 3. – 19. 4.)

Milí Berani, následující dny jsou pro vás naprosto ideální k tomu, abyste vystoupili ze zajetých, nefunkčních vzorců. Hvězdy vás podporují v tom, abyste dokázali udělat tolik potřebný krok ke změně a vymanili se z toho, v čem se necítíte dobře. Pokud jste až dosud neměli odvahu rozhoupat se, tento víkend budou hvězdy stát při vás a vaši snahu podpoří.

Diabetici, honí vás mlsná? Vyzkoušejte jednoduché laskominy, které zaženou chutě na sladké

Medovník, rakvičku se šlehačkou či sněhového indiána vám doporučit nemůžeme – na ty byste si opravdu měli nechat zajít chuť. Přesto však existuje ...

Býk (20. 4. – 20. 5.)

Milí Býci, právě teď je ta nejlepší chvíle konečně pustit z hlavy sentiment minulosti. Uvědomte si, že to, co bylo, už skutečně bylo a nic na tom nezměníte. Čas nelze vrátit… Vezměte si ponaučení, odpusťte těm, kteří vám ublížili, a naučte se konečně žít v přítomnosti. Budoucnost je taková, jakou si ji naplánujete. Udělejte první krok a hvězdy budou na vaší straně.

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

Milí Blíženci, najděte si o víkendu čas sami na sebe a zamyslete se nad tím, jaké jsou vaše priority. Neměli byste v sobě konečně najít tu lví sílu, která překoná všechny vnitřní obavy, a jít si za svými cíli? Své plány už přeci máte promyšleny do posledního detailu, tak využijte sílu lednového úplňku a vydejte se na cestu, na které si konečně splníte své sny.

Rak (21. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, jaký máte důvod k tomu, že neustále lpíte na věcech, které už nemůžete změnit? Tím, že nežijete v přítomnosti, bráníte své skvělé budoucnosti. A rozhodně svým přístupem neprospíváte ani svým blízkým. Pusťte k vodě svou hrdost a začněte si užívat každého dne. Pokud jste dlouho plánovali udělat změnu, začněte s ní právě teď.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, naučte se více důvěřovat těm, kteří vás mají rádi a myslí to s vámi dobře. Pootevřete trochu více své srdce a naučte se více naslouchat. Naplánujte si na tento víkend setkání s rodinou či přáteli a dovolte jim, aby vám pomohli navést vás na cestu, po které budete kráčet plni štěstí a radosti. Když se o své plány, vize i strachy podělíte s ostatními, půjde vám vše mnohem snáz.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, není už na čase přestat na sebe vyvíjet takový tlak a nároky? Podvědomě si tak bráníte žít šťastný a zdravý život. Nechte odejít strach z toho „co by bylo, kdyby…“, rozhlédněte se kolem sebe a začněte žít. Naučte se odpočívat, „vypnout“ hlavu a někdy prostě jen tak být – uvidíte, jak se vám uleví. A zároveň se vám začnou otevírat nové příležitosti.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Milé Váhy, také máte pocit, že vše neskutečně letí a život jako by vám utíkal mezi prsty? Je ten nejvyšší čas zastavit se a srovnat si své priority. Udělejte si výlet do přírody a nadýchejte se čerstvého vzduchu – posílíte imunitu, a navíc budete mít skvělou příležitost urovnat si myšlenky. Hvězdy teď stojí na vaší straně a pomohou vám najít harmonii ve vašem životě.

Hypoglykémie pod lupou: Rozpoznat nízké hladiny cukru v krvi je pro diabetika zásadní

I když je hypoglykémie spojována s diabetem, mohou se nízké hladiny cukru v krvi objevit i u těch, kteří se s tímto onemocněním neléčí. Na vině ...

Štír (23. 10. – 21. 11.)

Milí Štíři, možná vám to teď moc neklape ve vztazích, nebo máte dokonce zlomené srdce. Pamatujte ale, že jste to vy, kdo je strůjcem vašeho štěstí. Využijte lví síly a rozhodněte se, co ve svém životě opravdu chcete. Najděte sami sebe, nahlédněte do svého nitra a srovnejte se především sami se sebou – jakmile najdete své vlastní já, ponesou se i vztahy s ostatními na úplně jiné vlně.

Střelec (22. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, následující víkend byste měli věnovat především odpočinku – a to hlavně tomu mentálnímu. Informace se na vás hrnou ze všech stran a vy máte pocit, že už je toho na vás nějak moc. Nechte stranou všechny starosti i práci a vyčistěte si hlavu. Vydejte se na procházku, zalyžovat si, nebo třeba do wellness centra – uleví se vám, a do dalších dnů tak vstoupíte s novým elánem i možnostmi.

Kozoroh (22. 12. – 19. 1.)

Milí Kozorozi, odvaha vám v těchto dnech rozhodně nechybí. Buďte ale opatrní a trpěliví. Své budoucí kroky si důkladně promyslete a nedělejte žádná unáhlená rozhodnutí. Tento víkend je jako stvořený pro to, abyste si vzali do ruky papír a tužku a sepsali si vše, co od života očekáváte. Možná zjistíte, že je to vlastně něco trochu jiného, než jste si dosud mysleli…

Vodnář (20. 1. – 18. 2.)

Milí Vodnáři, následující víkend se pro vás ponese na vlnách klidu a pohody. Měli byste ho využít k tomu, abyste se ponořili více do svého nitra a zapřemýšleli nad tím, jestli život, který žijete, je opravdu takový, o jakém jste si snili. Hvězdy vám nyní dodávají sílu k tomu, abyste udělali změnu, po které už dlouho toužíte. Nemusíte do ničeho skákat po hlavě, stačí se jen vědomě rozhodnout.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, v posledních měsících věnujete příliš mnoho času práci a péči o své blízké. Nechcete-li padnout únavou, najděte si čas pro sebe a soustřeďte se více na své zdraví. Každý občas potřebuje takzvaně vypnout a být sám se sebou. A tento víkend je pro vás k tomu jako stvořený. Uvidíte, že i pouhé dva dny volna, které dopřejete jen sobě, vás nabijí opravdu pořádnou dávkou energie.

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com

25672

Diskuze k článku