Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Váhy získají peníze, Vodnáři podporu partnera

Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Váhy získají peníze, Vodnáři podporu partnera
Podívejte se, co pro vás mají hvězdy tento týden! Zdroj: Freepik

Podívejte se, co nového si pro vás hvězdy v tomto týdnu připravily! Máte možná pocit, že vám uniká nějaký ten kousek štěstí, který patří do vaší vysněné skládačky. Ale nezapomeňte ani dnes – vše se děje přesně tak, jak má. Naučte se v situacích vidět poučení, nikoliv okamžitý problém. Co čeká právě vás?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Tento týden bude pro Berany plný energie a odhodlání. V práci se vám otevřou nové příležitosti a možná budete mít i možnost postoupit na vyšší pozici. Ve vztazích buďte trpěliví a vyhněte se impulsivním reakcím. Mohli byste ale potkat zajímavého partnera.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Zaměřte se na své zdraví a odpočinek. Vypadá to, že toho na sebe nakládáte až příliš. Možná budete potřebovat odpočinek nebo si udělat nějaký relax sami pro sebe. Ve vztazích buďte upřímní a nebojte se vyjádřit své emoce. Finanční situace by měla zůstat stabilní.

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

Čeká vás setkání s několika zajímavými lidmi, kteří vám mohou otevřít dveře v oblasti práce nebo společenského života. Buďte však opatrní, koho si dovolíte vpustit do svého nitra. Ve vztazích je pro vás klíčová komunikace. Máte však šanci napravit také rodinné konflikty.

Rak (21. 6. – 22. 7.)

Tento týden se zaměřte na své osobní cíle a sny. Možná budete mít pocit, že jste se poslední dobou trochu ztratili, ale nezoufejte. V lásce dejte najevo svou něhu a porozumění, to vám teď pomůže posílit vztah.

Se sluncem opatrně. Přehřátí hrozí hlavně dětem, seniorům a chronicky nemocným

Pokud se vydáte na exotickou dovolenou, je třeba počítat s jiným počasím, než na které jste zvyklí z domova. Extrémně horké počasí nás ale zrovna ...

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Otevírají se vám nové možnosti v oblasti práce a financí. Buďte připraveni na nové výzvy a přijměte je s otevřenou náručí. Ve vztazích berte ohledy na potřeby svého partnera, společné chvíle posilují vztah.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Tento týden se soustřeďte na své zdraví a pohodu. Možná budete potřebovat změnit některé své zvyky, abyste se cítili lépe. V práci se držte osvědčených postupů a nechte se vést svým instinktem.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Dosáhnete všeho, co si jen zamanete. Věřte si! Máte na to. V oblasti lásky se můžete těšit na romantické chvíle a v práci na spolupráci s kolegy. Finanční situace by měla zůstat stabilní.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Tento týden se může objevit nějaký problém, kterému budete muset čelit. Buďte odvážní a nepodléhejte panice. V lásce se vyhněte sporům a snažte se najít společné řešení.

Maliny: Antioxidační zázrak ze zahrádky vyčistí krev a pomůže s hubnutím

Maliny pochází původem z Evropy, konkrétně ze starověkého Řecka, kde byly (jak plod, tak list) dobře známy a ceněny. Odtud se rozšířily do celého ...

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Zaměřte se na své osobní cíle a sny. Máte šanci, že se vám splní něco, o co jste dlouho usilovali. Možná budete mít pocit, že je čas na změnu, a to je v pořádku. Ve vztazích se otevřete novým zážitkům a nechte se unášet romantikou.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Tento týden se soustřeďte na svou kreativitu a intuici. Možná budete mít nápad, který by vám mohl přinést finanční uznání nebo pomoci založit podnikání. V lásce buďte trpěliví a nechte vztah postupovat přirozeným tempem.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Věřte partnerovi, že s vámi má ty nejlepší úmysly. Tento týden se může objevit nějaká výzva v oblasti práce nebo financí. Buďte pevní a vytrvejte, brzy se situace zlepší. V osobním životě se snažte být flexibilní a otevření novým zážitkům. Teď musíte nejvíc zabrat.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Tento týden se zaměřte na svou duševní pohodu. Možná budete potřebovat čas pro sebe a své myšlenky. V lásce se snažte být upřímní ke svému partnerovi a sdílet s ním své pocity. Mohlo by to mnoho věcí vyřešit a přinést nové začátky.

13246

Diskuze k článku