Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Váhy vykročí vstříc svým snům, Štíři musí být maximálně obezřetní

Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Váhy vykročí vstříc svým snům, Štíři musí být maximálně obezřetní
Co si pro vás hvězdy přichystaly v úplňkovém týdnu? Zdroj: kjpargeter/Freepik

Další květnový týden roku 2024 je tu a s ním přicházejí i silné úplňkové energie. Úplněk nastane ve čtvrtek 23. května v 15:52 hodin ve znamení Střelce a nese s sebou pozitivní energie, optimismus i pořádnou dávku dobrodružství. V tomto týdnu se rozhodně nemusíte bát otevřít se novým možnostem a dát sbohem tomu, co vás skličuje. Co radí hvězdy konkrétně právě vašemu znamení? Dozvíte se níže.

Beran (21. března – 19. dubna)

Tento týden se vám otevírají příležitosti, na které už jste tak dlouho čekali. Nebojte se vydat se vstříc dobrodružství a udělat krok do neznáma. Nemůžete stále jen čekat, až vám vše spadne do klína. Jděte svému štěstí vstříc a vesmír vás odmění.

Býk (20. dubna – 20. května)

Jestliže stále čekáte, až se uzavře kapitola vašeho života, kterou právě prožíváte, máme pro vás dobrou i špatnou zprávu zároveň. Ukončit ji musíte sami, nikdo jiný to za vás neudělá. Seberte proto odvahu a jděte si za tím, po čem toužíte. Je to váš život.

Správná péče o nohy diabetiků je zásadní. Pomůže i přístrojová pedikúra, na kterou lze čerpat příspěvky od pojišťoven

Chodidla diabetiků jsou náchylnější k poranění Asi nikdo nepochybuje o tom, že chodidla zatěžujeme z celého našeho těla nejvíce. A po celém dni, ...

Blíženci (21. května – 20. června)

Pokud jste nespokojení s tím, jak se váš život ubírá, je právě teď ta vhodná doba pro změnu. Přestaňte si však malovat svou budoucnost na růžovo a stůjte nohama pevně na zemi. Někdy jen stačí být tady a teď, dívat se kolem sebe a využít příležitost, která se vám naskytne.

Rak (21. června – 22. července)

Hvězdy nyní stojí na vaší straně a vedou vás tím správným směrem. I když budete mít někdy pocit, že jste uvízli a nevíte, kudy dál, pamatujte, že každá situace je tu proto, aby vás naučila něco nového a posunula vás vpřed. Nebojte se vystoupit ze své komfortní zóny, vyplatí se to.

Lev (23. července – 22. srpna)

Tento týden si můžete odpočinout od starostí – bude se vám dařit vše, na co sáhnete. Jen buďte opatrní při sdílení svého nadšení s ostatními. Někdy je lepší dotáhnout své plány do konce, a teprve pak se pochlubit výsledkem.

Panna (23. srpna – 22. září)

Máte sice jasné představy o tom, jaký by měl být váš život, ale chybí vám odvaha a odhodlání něco pro to udělat. Pamatujte, že není třeba být dokonalí, důležité je odvážit se a vykročit. Přestaňte popírat sami sebe a využijte příležitosti, které k vám přicházejí. Díky nim můžete naplnit své ideály.

Černý bez: Kromě bezové šťávy zkuste i osvěžující limonádu, bezový ocet nebo kosmatici, řízek chudých

Bez černý při chřipce a nachlazení Již po celá staletí se bezové květy a bezinky, tedy černé plody objevující se na keřích na podzim, používají ...

Váhy (23. září – 22. října)

Tento týden je vhodné zaměřit se na studium a poznávání nových oblastí – s každou novou informací, kterou objevíte, se váš svět rozšiřuje a zároveň vám dává možnost psát nový příběh vašeho života. Využijte vše, co umíte, a vykročte vstříc svým snům.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Hvězdy vám radí, abyste tento týden byli maximálně obezřetní při jednání s ostatními lidmi. Raději dvakrát zvažte, s čím se komu svěříte, abyste nebyli zklamaní. Nezapomínejte také myslet na své zdraví a hlídejte si především pitný režim.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Tento týden byste měli zůstat otevření novým, nečekaným možnostem. I když si své dny naplánujete sebelépe, vesmír si vše stejně udělá po svém. Nicméně překvapení, která vám v úplňkovém týdnu nachystá, se ponesou víceméně v pozitivním duchu.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

To nejlepší, co můžete tento týden udělat – ať už z hlediska svého duševního zdraví, tak také pro svůj dlouhodobý úspěch, – je naučit se říkat „ne“. Přestaňte pořád dělat to, co po vás chtějí ostatní, a postavte se jednou sami za sebe. Uvidíte, že se vám to vyplatí.

Můj příběh: Rodina mou cukrovku nepřijala. Odmítají se kvůli mně omezovat, prý je to můj problém

Vím, že jsem si manžela i syna rozmazlila. Manžel byl na veškerý servis zvyklý už z domu od maminky, a když se narodil náš vymodlený syn, snesla ...

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Tento týden budete obklopeni lidmi, kteří vás mají opravdu rádi a jsou připraveni pomoci vám v jakékoliv situaci. Nebojte se říci si o pomoc a dovolte si nemít konečně za vše zodpovědnost. Pomůže vám to odpočinout si a zbavit se únavy, která vás už dlouho trápí.

Ryby (19. února – 20. března)

Pamatujte, že ne vždy musí být vše takové, jaké si to naplánujete. Někdy je jednoduše cesta k cíli klikatější, naráží na překážky a vede vás místy, o kterých jste neměli ani tušení. Dobrou zprávou však je, že i tato cesta vás dovede tam, kam potřebujete – proto nezapomínejte žít naplno přesně tam, kde se právě nacházíte.

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com

3834

Diskuze k článku