Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Střelcům začne dobrodružství, Lvi prosadí své nápady

Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Střelcům začne dobrodružství, Lvi prosadí své nápady
Tento týden se bude nést v energii silné motivace k finančním změnám Zdroj: Freepik

Pro nový týden bude obecným tématem horoskopu naladění na sebe sama a objevování nových možností. Vyzývá k tomu, abyste se otevřeli změnám, a to buď ve vztazích, nebo v práci, či osobním růstu. Buďte odvážní, trpěliví a důvěřujte svým instinktům. Čekají vás příležitosti k růstu, transformaci a harmonii, pokud se dokážete otevřít novým zkušenostem a učení.

Beran (21. března – 19. dubna)

Nastává čas pro aktivitu a odvahu, Berane. Příští týden je pro tebe příležitostí k vedení a prosazení se. Buď rozhodný a neboj se postavit se před výzvy, které ti přijdou do cesty. Tvá odvaha a energie tě povedou k úspěchu.

Býk (20. dubna – 20. května)

Tento týden se soustřeď na své cíle, Býku. Buď trpělivý a důsledný ve svých úsilích. Finanční stabilita je klíčem, takže pečlivě spravuj své finance. Můžeš se cítit trochu vnitřně rozkolísaně, ale důvěřuj svým instinktům a věř si.

Blíženci (21. května – 20. června)

Kreativita a komunikace pro tebe budou tento týden klíčové, Blíženče. Budeš mít mnoho příležitostí k vyjádření svých nápadů a myšlenek. Buď otevřený novým zkušenostem a setkáním. Aktivní sociální život ti může přinést inspiraci.

Rak (21. června – 22. července)

Tento týden se zaměř na své domácí a rodinné záležitosti, Raku. Je čas vytvořit si stabilní základy a pečovat o své blízké. Můžeš cítit potřebu být více emocionálně propojený s ostatními. Buď pozorný k potřebám svých blízkých.

Banány jako zdroj draslíku: Diabetici by měli jíst méně zralé a kombinovat je s bílkovinou

Banány jsou bohaté na zdraví prospěšné látky. Obsahují širokou škálu vitaminů, včetně vitaminů B, E a kyseliny listové, a také důležité minerály, ...

Lev (23. července – 22. srpna)

Příští týden je pro tebe čas na sebeprosazení a růst, Lve. Buď odvážný a věř si, protože máš potenciál dosáhnout vynikajících výsledků. Setkej se s výzvami s nadšením a sebejistotou. Můžeš být také zdrojem inspirace pro ostatní.

Panna (23. srpna – 22. září)

Nastává čas pro organizaci a efektivitu, Panno. Zaměř se na svou práci a povinnosti s pečlivostí a důsledností. Udržuj rovnováhu mezi prací a odpočinkem, aby pro tebe brzy nebylo aktuálním tématem přepracování. Můžeš se cítit v souladu se svou duší, pokud najdeš harmonii ve svém životě i v pracovních záležitostech.

Váhy (23. září – 22. října)

Tento týden se soustřeď na vztahy a harmonii, Váho. Buď diplomatická a empatická ve svých interakcích s ostatními. Můžeš mít možnost vyřešit konflikty a dosáhnout dohody. Udržuj rovnováhu mezi svými potřebami a potřebami druhých.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Tento týden budeš mít příležitost k transformaci a sebepoznání, Štíre. Buď otevřený novým perspektivám a připravený na změny. Hledej hlubší porozumění svému vnitřnímu světu a neboj se pravdy. Můžeš objevit nové způsoby, jak se posunout vpřed.

Slazené nápoje neprospívají srdci a tepnám. I pouhé dvě porce limonády týdně jsou příliš

Strava s vysokým obsahem přidaného cukru je spojena s řadou zdravotních problémů. A nový výzkum ukazuje, že ani cvičení pak nepomůže snížit ...

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Nastává čas pro dobrodružství a učení, Střelče. Buď otevřený novým zkušenostem a příležitostem k růstu. Můžeš toužit po svobodě a nových poznatcích. Vydej se na cesty, zkus něco nového a objevuj svět kolem sebe.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Tento týden se zaměř na své profesní cíle a ambice, Kozorohu. Buď cílevědomý a disciplinovaný ve svém úsilí. Tvá vytrvalost a pracovitost ti mohou přinést kýžený úspěch. Nezapomeň však také na své osobní potřeby a udržuj rovnováhu mezi prací a odpočinkem.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Kreativita a inovace pro tebe budou tento týden klíčové, Vodnáři. Buď otevřený novým nápadům a experimentuj s různými přístupy. Můžeš mít příležitost přinést svěží myšlenky do svého pracovního prostředí nebo do svých projektů. Buď odvážný a neboj se vyjádřit svou originalitu.

Ryby (19. února – 20. března)

Tento týden budeš možná až příliš citlivá, ale podpoří to tvou intuici, Rybo. Buď vnímavá k signálům, které ti posílá tvé vnitřní já. Někteří si tento týden mohou myslet, že tvé reakce na aktuální situace nejsou adekvátní. Nenech se rozhodit!

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com

24643

Diskuze k článku