Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Štíři se zaměří na své touhy, Střelci se mohou těšit na dobrodružství

Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Štíři se zaměří na své touhy, Střelci se mohou těšit na dobrodružství
Co vám přinesou následující dny? Zdroj: Pexels

Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily na následující dny! Snad i vy cítíte, že jste konečně našli svůj střed a míříte k velkým úspěchům. Možná také přehodnotíte některé ze svých priorit, kterým jste doposud věnovali velkou pozornost.

Beran (21. března – 19. dubna)

Tento týden se soustřeďte na komunikaci a vyjadřování svých myšlenek. Buďte otevření novým nápadům a spolupráci s ostatními. Vaše vlastní iniciativa vám může přinést nečekané příležitosti.

Býk (20. dubna – 20. května)

Nyní je čas zaměřit se na své finanční záležitosti a stabilizovat svůj rozpočet. Buďte obezřetní při velkých nákupních rozhodnutích a hledejte možnosti dlouhodobého investování.

Blíženci (21. května – 20. června)

Vaše mysl bude tento týden velmi aktivní. Využijte svého vynalézavého myšlení k řešení problémů nebo k vytváření nových projektů. Buďte však opatrní, abyste se neunavili příliš mnoha myšlenkami najednou. Nemuselo by z toho být nakonec vůbec nic.

Rak (21. června – 22. července)

Zaměřte se na své emocionální potřeby a vytvořte si čas pro sebe. Dobrá péče o duševní pohodu vám pomůže zvládat stresové situace lépe. Může to být také dobrý čas na pročištění vašeho domova nebo pracovního prostoru.

Můj příběh: Cukrovka mi otevřela oči. Kdyby jí nebylo, asi bych dopadl špatně

Petrovi diagnostikovali diabetes 2. typu před dvěma lety. Do té doby vůbec netušil, že by se mohla cukrovka týkat i jeho – v rodině ji nikdy ...

Lev (23. července – 22. srpna)

Vaše sebevědomí bude tento týden vysoké, což vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Buďte však opatrní, abyste nebyli příliš dominantní v interakcích s ostatními. Sdílejte své úspěchy s ostatními a buďte otevření jejich připomínkám.

Panna (23. srpna – 22. září)

Pracovní a zdravotní záležitosti budou tento týden ve středu vaší pozornosti. Buďte systematičtí a organizovaní při plánování svých úkolů. Nezapomínejte však také na své osobní potřeby a dopřejte si čas na odpočinek.

Váhy (23. září – 22. října)

Tento týden se soustřeďte na budování a udržování harmonických vztahů s ostatními lidmi. Buďte tolerantní a hledejte kompromisy, pokud se objeví konflikty. Je také vhodný čas na rozvoj vašich uměleckých dovedností.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Hluboké myšlení a úvahy vám tento týden pomohou lépe porozumět vašim cílům a touhám. Buďte otevření změnám a transformacím ve svém životě. Můžete také objevit nové způsoby, jak vyjádřit své city a emoce.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Aktivita i prožitá dobrodružství vás tento týden budou inspirovat. Vyjděte ven a prozkoumejte nová místa nebo aktivity. Buďte však opatrní, abyste nebyli příliš impulzivní ve svých rozhodnutích, a pamatujte na svůj duševní klid.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Pracovní povinnosti mohou být tento týden náročné, ale vaše vytrvalost a disciplína vám pomohou překonat všechny překážky. Buďte flexibilní a otevření spolupráci s kolegy. Nezapomeňte však ani na své osobní zájmy.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Tento týden se zaměřte na své sociální kontakty a zapojte se do aktivit, které vám přinášejí radost a potěšení. Buďte otevření novým přátelstvím a sdílejte své myšlenky s ostatními. Může to být také dobrý čas na podporu společenských záležitostí nebo organizaci rodinné oslavy.

Ryby (19. února – 20. března)

Tento týden se zaměřte na svou intuici a vnitřní moudrost. Poslouchejte své pocity a buďte otevření duchovnímu růstu. Může to být také vhodný čas na tvorbu uměleckých děl nebo prozkoumání svých snů a fantazií.

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com

8510

Diskuze k článku