Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Štíři budou bojovat s výkyvy nálad, Váhy najdou příčinu svých problémů

Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Štíři budou bojovat s výkyvy nálad, Váhy najdou příčinu svých problémů
Co si pro vás hvězdy připravily tento týden? Zdroj: Pexels

Připravte se na zajímavý týden plný výzev a příležitostí! Každé znamení zvěrokruhu má svou vlastní cestu, kterou se bude ubírat. Od Berana, který čelí osobním výzvám, až po Ryby, které mohou zažít velmi rozporuplné pocity. Co čeká v tento čas právě vás?

Beran (21. 3. – 19. 4.)

Příští týden pro vás nastane doba intenzivních osobních výzev. Můžete se ocitnout ve složitých situacích, které vyžadují rychlé rozhodnutí. Buďte otevření novým přístupům a nebojte se požádat o radu své blízké. Vaše odvaha vám pomůže překonat překážky.

Býk (20. 4. – 20. 5.)

Tento týden bude pro Býky plný pracovních příležitostí. Můžete mít možnost uplatnit své dovednosti a dosáhnout významných úspěchů. Nezapomeňte si ale udělat čas na odpočinek a péči o své blízké.

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

Blíženci, příští týden pro vás bude plný kreativity a komunikace. Je to ideální čas na sdílení svých nápadů s ostatními a hledání nových způsobů, jak se vyjádřit. Může se objevit příležitost k zajímavým setkáním.

Rak (21. 6. – 22. 7.)

Raci, příští týden bude zaměřen na vaše mezilidské vztahy. Můžete zažívat silné emoce a hledat hlubší propojení s ostatními. Buďte otevření a vnímaví k potřebám svých blízkých.

Mlsáme při cukrovce: Makové žabí huby s ořechovou nádivkou

Diabetik, či nediabetik – touhu občas si zamlsat a alespoň lehounce zahřešit máme společnou. A Vánoce už jsou navíc skoro za rohem. Jestliže ...

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi, tento týden budete pociťovat nárůst sebevědomí a energie. Je to skvělá doba k tomu, abyste se postavili do popředí a projevili své schopnosti. Buďte ale také ohleduplní k potřebám ostatních.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V příštím týdnu se Panny mohou cítit motivované k organizaci svého života. Může se objevit příležitost k efektivnějšímu plánování a dosahování dlouhodobých cílů. Nezapomínejte ale ani na odpočinek a radostné okamžiky.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Váhy, příští týden bude zaměřen na rovnováhu ve vašem životě. Možná budete čelit rozhodovacím situacím, kde bude klíčové najít střední cestu. Dávejte si pozor na své vlastní potřeby i na potřeby druhých.

Štír (23. 10. – 21. 11.)

Štíři, příští týden může být plný emocionálních výkyvů. Buďte otevření svým pocitům a nebojte se sdílet své hlubší myšlenky s ostatními. To vám může přinést hlubší porozumění vztahům a sobě samým.

Nopál: Božská rostlina Aztéků, která pomůže s hubnutím, detoxikací a glykémií

Pokud se trápíte s nadbytečnými kily a toužíte zhubnout, máte cukrovku nebo pocit, že by si vaše tělo zasloužilo detoxikační kúru, můžete sáhnout ...

Střelec (22. 11. – 21. 12.)

Pro Střelce bude příští týden nabízet nové příležitosti a dobrodružství. Může to být skvělý čas pro objevování nových možností a setkávání se s novými lidmi. Buďte otevření novým zkušenostem.

Kozoroh (22. 12. – 19. 1.)

Kozorozi, v příštím týdnu se soustřeďte na své zdraví a pohodu. Může se objevit příležitost ke zlepšení svých životních návyků a péči o své tělo. Nezapomeňte si také udělat čas na odpočinek.

Vodnář (20. 1. – 18. 2.)

Vodnáři, příští týden může být plný nových sociálních interakcí a inspirace. Buďte otevření novým myšlenkám a nebojte se sdílet své nápady s ostatními. Společnost přátel vám může přinést radost a podporu.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Ryby, příští týden pro vás může být emocionálně bohatý. Buďte otevření svým citům a hledejte hlubší smysl ve svém životě. Možná budete mít také příležitost projevit svou kreativitu a intuici v pracovních i osobních záležitostech.

Zdroj: astrology.com, horoscope.com

2438

Diskuze k článku