Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Ryby jsou na svém vrcholu, Blíženci budou zvědaví

Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Ryby jsou na svém vrcholu, Blíženci budou zvědaví
Co si pro vás hvězdy připravily? Zdroj: Freepik

Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily tento týden! Zatímco někteří se mohou obávat, zda jsou jejich kroky správné, další jsou přesvědčení o své neomylnosti, což je může dovést k nepříjemným situacím. Na co se můžete těšit právě vy?

Beran (21. březen – 19. duben)

Tvá energie je nakažlivá a tvůj entuziasmus nesmírně motivující. V tomto týdnu se zaměř na své cíle a neboj se postavit vlastním ambicím tváří v tvář. Tvoje odvaha bude klíčovým faktorem pro dosažení úspěchu. Ať tě nic nezastaví!

Býk (20. duben – 20. květen)

Pracovitý Býku, nyní je čas sklízet plody tvého úsilí. Buď hrdý na to, čeho jsi dosáhl, a neboj se podělit o své úspěchy s ostatními. Tvoje stabilita a vytrvalost jsou tvými nejlepšími spojenci, takže pokračuj ve své cestě pevným krokem.

Blíženci (21. květen – 20. červen)

Tvá zvídavost a schopnost přizpůsobit se tě nyní posunou vpřed. Neboj se nových výzev a hledej radost v objevování nových věcí. Komunikuj otevřeně s lidmi kolem sebe, ať už jde o práci, nebo vztahy. Tvá flexibilita bude tvým klíčem k úspěchu.

Rak (21. červen – 22. červenec)

Tato doba je pro tebe jako otevřená kniha plná možností a příležitostí. Neboj se vykročit mimo svou komfortní zónu a objevit nové obzory. Tvá kreativita a nadšení budou tvými nejlepšími průvodci. Ať tě nezastaví žádné překážky, protože tvá odhodlanost je klíčem k úspěchu.

Příběh z nemocnice: Diabetická dieta nikoho nezajímala, lepší bylo strávit celý den bez jídla

O svou zkušenost z pobytu v nemocnici se s námi podělil pan Jan (82 let). Jak sám nyní uznává, udělal při své hospitalizaci chybu – nechtěl dělat ...

Lev (23. červenec – 22. srpen)

Nyní je tvůj čas zářit! Tvá energie a charisma jsou nakažlivé, a tak není nic, co by tě mohlo zastavit. Buď středem pozornosti a neboj se vyjádřit své názory. Lidé se budou shlukovat kolem tebe, a to nejen kvůli tvému kouzlu, ale také kvůli tvému pozitivnímu přístupu k životu.

Panna (23. srpen – 22. září)

Pracovitá Panno, teď je čas odměnit se za své úsilí. Udělej si čas na odpočinek a relaxaci. Nezapomeň, že ty jsi svá vlastní nejlepší investice. Možná je čas na malou dovolenou, nebo alespoň na chvíli strávenou s těmi, které máš ráda.

Váhy (23. září – 22. říjen)

Harmonie je klíčovým přáním pro tento týden. Hledej rovnováhu mezi prací a osobním životem. Možná najdeš inspiraci ve společnosti svých blízkých. Zkus se věnovat i věcem, které tě opravdu naplňují. Nenech se zahltit povinnostmi a věnuj pozornost svým vášním.

Štír (23. říjen – 21. listopad)

Tvá odhodlanost a odvaha jsou teď na vrcholu. Neboj se postavit vlastním snům a cílům tváří v tvář. Možná se objeví nějaké výzvy, ale ty to zvládneš. Věř si a věř ve svou schopnost překonat všechny překážky.

Vitamin D je pro diabetiky zásadní. V zimě je ale nutno doplňovat jej pomocí správných potravin

Vitamin D hraje v našem organismu nesmírně důležitou roli. Kromě vlivu na imunitní systém se podílí také na zdraví našich kostí a zubů. Navíc je ...

Střelec (22. listopad – 21. prosinec)

Veselý Střelče, tvá pozitivní energie ovlivňuje i lidi kolem tebe. Buď inspirací pro ostatní a podporuj je v jejich snaze. Tento týden by mohl být plný smíchu a radosti, takže si užij každý okamžik. Buď otevřený novým zážitkům.

Kozoroh (22. prosinec – 19. leden)

Tvůj pevný postoj a cílevědomost tě nyní posunou kupředu. Zaměř se na své dlouhodobé cíle a věnuj pozornost krokům, které tě k nim přivedou. I když to může být náročné, tvá trpělivost bude odměněna.

Vodnář (20. leden – 18. únor)

Kreativní Vodnáři, teď je čas vyjádřit tvou originalitu a schopnost zvládat náročné situace. Neboj se být jiný než ostatní. Tvá jedinečnost je tvou silou. Přijmi své myšlenky a nápady a podporuj je. Můžeš překvapit sám sebe.

Ryby (19. únor – 20. březen)

Milé Ryby, vaše intuice a empatie jsou nyní na vrcholu. Buďte vnímavé k potřebám těch kolem sebe a snažte se pomáhat, jak nejlépe umíte. Vaše kreativita by mohla být klíčem k nalezení nových řešení. Věřte v sebe a ve svou schopnost ovlivnit pozitivní změny.

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com

21559

Diskuze k článku