Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Raky čeká transformace, Štíři se neobejdou bez disciplíny

Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Raky čeká transformace, Štíři se neobejdou bez disciplíny
Co si pro vás hvězdy přichystaly pro tento týden? Známe předpověď pro všechna znamení Zdroj: Freepik

V neděli 9. června 2024 vstoupila planeta Mars do zemského, stabilního znamení Býka, což s sebou ponese pomalý, přesto však vytrvalý pohyb odrážející se v našich životech. Otevřena jsou především témata usměrňování energie, úsilí a vůle i potřeba vytrvalosti, soustředění a trpělivosti. I když bude Mars v Býku až do 20. července, je právě teď ten nejvyšší čas pozvat do svého života uzemnění a otevřít se novým nápadům a obrovskému potenciálu. Co pro vás tato změna na následujících sedm dnů znamená a co radí hvězdy právě vašemu znamení? Nahlédněte níže a dozvíte se, co vás v tomto týdnu čeká.

Beran (21. března – 19. dubna)

Milí Berani, tento týden vás vyzývá k tomu, abyste převzali odpovědnost za svůj úspěch a soustředili se na praktické věci, které k němu povedou. Pamatujte, že v trpělivosti je síla. Udělejte každý den jeden krok, který vás postupně dovede až do cíle.

Býk (20. dubna – 20. května)

Milí Býci, v tomto týdnu byste se měli zahloubat především do svého nitra a zaměřit se na to, po čem ve svém životě opravdu toužíte. Vaše základní přesvědčení zdaleka nemusejí odpovídat tomu, po čem prahne vaše srdce. Nyní je ten správný čas objevit své pravé JÁ.

Můj příběh: Cukrovka neznamená smrt. Vysvětlit to tchyni je ale nemožné, je přesvědčená, že umírá

Ženou, která vnímá cukrovku 2. typu jako smrtelné onemocnění, jež přirovnává k pokročilému stádiu rakoviny, je i tchyně paní Jany. Ta už je ...

Blíženci (21. května – 20. června)

Milí Blíženci, tento týden se pro vás ponese na vlně svobody a nespoutanosti. Nebojte se udělat krok, po kterém už tak dlouho toužíte. Vydejte se vstříc novým zážitkům, poznáte při nich zajímavé osoby, které vám mohou být v budoucnu nápomocny k dosahování vašich cílů.

Rak (21. června – 22. července)

Milí Raci, uvnitř vás se bude tento týden odehrávat hluboká transformace. Možná se budete potýkat s tím, že budete mít pocit, že najednou nestojíte nohama pevně na zemi. Věřte ale svému nitru, které vás zavede na tu správnou cestu a pomůže vám zakořenit se.

Lev (23. července – 22. srpna)

Milí Lvi, tento týden byste si měli zodpovědět základní otázky svého bytí – jaký je váš život, co vám vyhovuje, a co se v něm musí změnit. Myslete především sami na sebe a začněte dělat první kroky k tomu, abyste pracovali na svém seberozvoji. Nikdo jiný to za vás totiž neudělá.

Panna (23. srpna – 22. září)

Milé Panny, další červnový týden otevírá novou kapitolu ve vašem kariérním životě a umožní vám vydat se vstříc vašim snům. Hvězdy vás však nabádají k větší sebedůvěře a odhodlání – bez nich svých cílů ani dlouhodobých ideálů nedosáhnete.

Horoskop na červen 2024 pro všechna znamení: Přichází období nové životní proměny, prosperity a harmonie

Beran (21. března – 19. dubna) Milí Berani, silná energie Blíženců vás povzbuzuje k tomu, abyste objevovali své vášně a zaměřili se na aktivity, ...

Váhy (23. září – 22. října)

Milé Váhy, v tomto týdnu vás hvězdy vybízejí k přezkoumání vašich emocí. Najděte si prostor, ve kterém budete pociťovat emocionální, fyzickou a duševní pohodu a zaměřte se na to, co od svého života opravdu očekáváte. Možná je na čase vydat se trochu jiným směrem.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Milí Štíři, pamatujte, že ani tento týden se neobejdete bez disciplíny a odhodlanosti. Nenechte se ovládat emocemi a jděte vstříc svému úspěchu krůček po krůčku, bez zbytečných obav i nadbytečného ega. Dopřát byste si měli i krátkodobou očistu – a to jak svého těla, tak i mysli.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Milí Střelci, chcete-li pracovat na svém seberozvoji a na lepších vztazích s ostatními, pak byste měli zapracovat na autentičtějším projevu a láskyplnějším přístupu z vaší strany. Tento týden se vám otevírají nové možnosti, tak si je nepokazte svou zbrklostí a nepřiměřenou urputností.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Milí Kozorozi, když změníte svůj pohled na svět kolem sebe, změníte i svůj vlastní život. Zaveďte do svých každodenních rutin nové postupy a návyky, kterými podpoříte své úsilí, jež vás dovede k vámi tolik vytoužené změně. S úsměvem na tváři jde všechno lépe.

Můj příběh: Manželčina cukrovka nám zničila manželství. Oporu našla v náruči svého švagra

Petrově manželce diagnostikovali cukrovku 2. typu před více než třemi lety. Do té doby funkční manželství najednou začalo být naplněno výčitkami, ...

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Milí Vodnáři, pamatujte, že nikdo jiný nemá právo psát kapitoly vašeho života. Jste to vy, kdo nese odpovědnost za své činy, proto si konečně ujasněte, co ve svém životě opravdu chcete, co v něm potřebujete, a co naopak nikoliv. I postupnými kroky a uvědoměním můžete dojít k velkým změnám.

Ryby (19. února – 20. března)

Milé Ryby, tento týden vás hvězdy vyzývají k následování vaší intuice. Přestaňte neustále poslouchat pokyny ostatních a začněte pracovat na realizaci vašich tužeb a cílů. Vaše intuice je váš jedinečný dar a nejlépe vás dokáže nasměrovat tam, kde zrovna potřebujete být.

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com
Foto: Freepik

22911

Diskuze k článku