Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Raky čeká příjemné překvapení, Kozorohy finanční příležitost

Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Raky čeká příjemné překvapení, Kozorohy finanční příležitost
Co si pro vás hvězdy připravily? Zdroj: Freepik

Podívejte se, co si pro vás hvězdy tentokrát připravily, a zda vám přejí, nebo naopak přinášejí komplikace do vztahů, financí i oblasti kariéry. Ačkoliv se může zdát, že se v poslední době vůbec nic neděje a změny jsou daleko, vytrvejte! Už brzy se budou dít báječné věci.

Beran (21. března – 19. dubna)

Buďte otevření novým možnostem a využijte svého praktického přístupu k řešení problémů. Tento týden se zaměřte na své cíle a nechte svou vášeň vést vaše kroky. Může se vám podařit něco úžasného, pokud se nebojíte přijmout výzvy.

Býk (20. dubna – 20. května)

Vaše trpělivost bude testována, ale buďte pevní ve svých zásadách. Zároveň nezapomeňte na komunikaci, která se vám může hodit pro chvíle klidu a pohody, pokud chcete načerpat dostatek energie.

Blíženci (21. května – 20. června)

Tento týden budete mít možnost prozkoumat nové myšlenky a získat nové perspektivy. Mějte své priority na mysli a pracujte na svých cílech s pečlivostí.

Rak (21. června – 22. července)

Můžete se dočkat příjemného překvapení ve svém osobním životě, které vás povzbudí. Hledejte rovnováhu mezi prací a odpočinkem.

Ředkvičky: Pro zdravé trávení i při cukrovce. Jarní salát vás nabije energií, přidejte ještě řepu

Původcem štiplavé chuti ředkviček jsou izothiokyanáty, které se nacházejí ve veškeré brukvovité zelenině. Tyto hořčičné silice si zelenina sama ...

Lev (23. července – 22. srpna)

Zaměřte se na své emocionální potřeby a udělejte si čas pro sebe. Nechte svou duši volně plynout a sledujte, kam vás to zavede. Víte mnohem víc, než si teď myslíte…

Panna (23. srpna – 22. září)

Buďte otevření novým možnostem a využijte svého praktického přístupu k řešení problémů. Tento týden je pro vás ideální čas pro dobrodružství a objevování nových možností.

Váhy (23. září – 22. října)

Udržujte harmonii ve vztazích a nezapomínejte na své vlastní potřeby. Vaše kreativita může být klíčem k inspiraci pro ostatní.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Buďte odvážní a vyjděte ze své komfortní zóny. Tento týden můžete objevit nové hluboké porozumění sami sobě i ostatním.

Můj příběh: Všechno se točí kolem mého bratra, protože má cukrovku. O mě se doma nikdo nezajímá

Róza byla, jak sama říká, tatínkova princezna. Ačkoliv měla blízko i k mámě, s otcem to bylo na úplně jiné úrovni. Řešila s ním dokonce i to, ...

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Drobné úpravy v každodenním životě vám mohou přinést značné výsledky. Zaměřte se na dlouhodobé cíle a buďte trpěliví. Někdo z blízkých by vám mohl dobře poradit.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Tento týden se soustřeďte na své finanční záležitosti a buďte opatrní s investicemi. S pevným základem a vytrvalostí můžete dosáhnout velkých úspěchů.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Buďte inovativní a hledejte nové způsoby, jak přicházet s originálními nápady. Může se vám podařit něco úžasného, pokud se nebojíte přijmout výzvy.

Ryby (19. února – 20. března)

Poslouchejte svou intuici a naslouchejte svým snům. Tento týden je pro vás ideálním časem pro prohloubení duchovního spojení a prozkoumání světa vaší fantazie. Skrývá se v ní váš další krok!

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com

18923

Diskuze k článku