Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Raci mají šanci na lásku, Vodnáři musí naslouchat srdci

Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Raci mají šanci na lásku, Vodnáři musí naslouchat srdci
Co čeká vaše znamení v tomto týdnu? Jsou vám hvězdy nakloněny? Zdroj: Freepik/Freepik

Máme tu poslední květnový týden roku 2024 a s ním i spoustu nových výzev a zážitků. Hvězdy nyní nabádají všechna znamení, aby si utřídila své myšlenky, a soustředila se na to, čeho chtějí v životě opravdu dosáhnout. Následujících sedm dnů se ponese spíše v poklidném duchu, a není tak třeba obávat se katastrofických scénářů. Je však třeba držet pod kontrolou své emoce a nenechat se ovládat stresem. A co konkrétního předpovídají hvězdy právě vašemu znamení? Dozvíte se níže.

Beran (21. března – 19. dubna)

Milí Berani, přestaňte se konečně dívat na svět skepticky a naučte se vnímat situace pozitivněji. Důvěřujte tomu, že se vždy nacházíte ve správnou dobu na správném místě a naučte se vnímat svou intuici. Ušetříte si tak spoustu budoucích problémů. Co se týká zdraví, měli byste se zaměřit především na dostatek pohybu – pomůže vám to odbourat stres, a navíc prospěje vašemu tělu.

Býk (20. dubna – 20. května)

Milí Býci, pamatujte, že nikdy nejste na nic sami. I v těch nejtěžších chvílích kolem sebe máte rodinu, přátele či kolegy z práce, kteří jsou ochotni pomoci vám. Musíte jen projevit zájem o jejich pomoc. Uvidíte, že s jejich nadhledem vše najednou dostane zcela nové obrysy a vám se uleví. Svou psychiku, která nyní dostávala zabrat, můžete zklidnit také při cvičení jógy nebo čchi-kungu.

Z deníku diabetika: Jste obézní, zhubněte a bude po problémech, řekla mi doktorka. Cukrovku nějak opomněla

Jsou to asi tři roky zpátky, kdy jsem se cítila opravdu mizerně. Byla jsem pořád neskutečně unavená, bolely mě oči, hlava, cítila jsem divnou ...

Blíženci (21. května – 20. června)

Milí Blíženci, nyní přichází konečně ta správná chvíle na to, abyste uzavřeli všechny předchozí kapitoly svého života a začali žít svůj život lépe a naplno. Najděte si čas na to, abyste si urovnali myšlenky a měli jasnou představu o tom, co chcete. Pokud se opravdu rozhodnete, že si za něčím půjdete, hvězdy vám budou maximálně nápomocny. Stačí jen udělat ten první krok.

Rak (21. června – 22. července)

Milí Raci, tento týden jsou vám hvězdy nakloněny především v oblasti vztahů – a to nejen těch milostných, ale i pracovních a rodinných. Máte-li nevyřešené záležitosti se svými blízkými, je právě teď ta nejlepší chvíle vyřešit je a najít k sobě ztracenou cestu. Nezadaní Raci pak mají šanci na lásku. Nezapomínejte ale také na dostatek pohybu a vyvážený jídelníček – vaše tělo už potřebuje trochu péče.

Lev (23. července – 22. srpna)

Milí Lvi, hvězdy vám radí, abyste byli uvážlivější při svých rozhodnutích a nevrhali se do ničeho po hlavě. Někdy se vyplatí vzít si trochu času na rozmyšlenou a zvážit všechna pro a proti. Do vašeho života nyní vstupují nové příležitosti a mohou se objevit i nové možnosti v oblasti kariéry, ale jak se říká – vše má svůj čas. Porada s partnerem či rodinou může pomoci udělat to správné rozhodnutí.

Panna (23. srpna – 22. září)

Milé Panny, vaše zvědavost a touha po poznání se vám konečně vyplácí. Tento týden se ponese ve znamení nových příležitostí – a ať už se rozhodnete pro kteroukoliv, bude to vždy dobrá volba. Jen je třeba nezapomínat také na své zdraví, a především na odpočinek. Nemusíte trávit hodiny v posteli, vašemu tělu prospěje i aktivní odpočinek v podobě procházek či jízdy na kole. Počasí je na to jako stvořené.

Hledáte chutnou svačinu pro diabetiky do práce, školy i na cesty? Zkuste domácí ovesné tyčinky se švestkami a oříšky

Ovesné tyčinky obsahují samé zdravé ingredience, které prospívají nejen diabetikům. Pojďme se podívat alespoň na některé z nich trochu ...

Váhy (23. září – 22. října)

Milé Váhy, pamatujte, že méně je někdy více. I když máte pocit, že zvládnete vše, co si naložíte, nezapomínejte, že každé závaží se podepisuje na vašem zdraví – a to jak na tom fyzickém, tak hlavně tom psychickém. Není proto na škodu takzvaně vyčistit si hlavu a zapomenout na chvíli na starosti všedního dne. Přenechejte své úkoly jiným a udělejte si aspoň jeden den volno – srovnáte si myšlenky a prospějete svému zdraví.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Milí Štíři, pamatujte, že rozhodně nemusíte být silní za všech okolností. Právě teď je ta správná chvíle, kdy byste měli ukázat, že i vy jste zranitelní a nebojíte se přijmout pomoc ostatních. Nechte volně plout své myšlenky a pocity a začněte konečně upřednostňovat to, po čem touží vaše srdce. Vašemu zdraví pak prospěje pobyt v přírodě – pohyb na čerstvém vzduchu prospěje nejen tělu, ale především mysli, kterou tak dlouho přetěžujete.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Milí Střelci, pamatujte, že život se skládá z maličkostí. Opravdu není potřeba stavět vzdušné zámky a plánovat egoistické, megalomanské projekty. Obzvláště tento týden byste se měli držet při zemi a spíše se koukat s pokorou k zemi než s pýchou k nebesům. Měli byste konečně pochopit, že každý nemusí mít stejný názor jako vy – sedněte si proto s těmi, se kterými se dostáváte do sporů, a vyslechněte si jejich názor. Konečně k sobě třeba najdete cestu a pochopení.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Milí Kozorozi, tento týden se pro vás nese ve znamení kreativity – dařit se vám bude vše, do čeho se pustíte. Jen je třeba dělat to s láskou, nikoliv za účelem zisku. Měli byste se také naučit naslouchat moudrosti svého těla a dělat to, k čemu vás nabádá. Přiznejte si, že se o něj nestaráte přesně tak, jak by potřebovalo – a už je opravdu načase začít s tím něco dělat. Zařaďte proto do svého jídelníčku zdravé potraviny a začněte se víc hýbat.

Cukrovka u žen: Některé symptomy mají ženy jedinečné. Diabetes u nich v porovnání s muži zvyšuje i riziko úmrtí

Diabetes si nevybírá – postihuje ženy i muže v nejrůznějším věku, a to včetně dětí. Ať už se jedná o diabetes prvního, nebo druhého typu, je ...

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Milí Vodnáři, kdy jste si naposledy dopřáli čas jen sami pro sebe? Přestaňte konečně dělat to, co po vás chtějí druzí, nebo co se musí, a naslouchejte svému srdci, co chce ono. Pokud se rozhodnete stát sami za sebou, hvězdy udělají vše pro to, aby vás ve vašem úsilí podpořily a pomohly vám dosáhnout vašich snů. Pamatujte, že odvaha a odhodlání jsou dvěma motty, která by vás měla doprovázet nejen v tomto týdnu.

Ryby (19. února – 20. března)

Milé Ryby, vezměte si poučení z nezdarů, které se vám udály v poslední době, a začněte konečně konat v souladu se svým nejlepším vědomím a svědomím. Nemusíte si přeci pořád nakládat na svá bedra jen to nejtěžší, aby ostatní viděli, že na to máte. Odhoďte své ego a dělejte to, po čem opravdu toužíte. Pamatujte, že tu největší odměnu dostanete tehdy, když se budete skvěle cítit vy – nikoliv tehdy, když vás za něco pochválí někdo jiný.

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com
Foto: Freepik

3512

Diskuze k článku