Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Nastává doba velkých rozhodnutí, štěstí i finančních risků

Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Nastává doba velkých rozhodnutí, štěstí i finančních risků
Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily na další týden! Zdroj: Freepik

Začalo období Vodnáře. Bude časem plodnosti, blahobytu a velkých rozhodnutí. Podívejte se, co čeká znamení zvěrokruhu v tomto mimořádném čase, který pozvedne fantazii, ukotví myšlenky i srovná rozhašteřené vztahy v rodině. Co mají hvězdy právě pro vás?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V příštím týdnu se připravte na velkou událost! Ať už čeká některé z vás žádost o ruku, nebo usmíříte dlouhodobý konflikt, bude to stát za to. Vyhýbejte se však půjčkám nebo nevýhodným smlouvám, které by vám mohly přinést budoucí tíži.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Obklopte se lidmi, se kterými je vám dobře a kteří jsou vám dobrou oporou. Tento týden to bude skutečně důležité, protože náročné období už vás samo o sobě čeká v práci. Zkrátka vám to možná teď nepůjde od ruky tak, jak jste zvyklí. Měli byste však pátrat po hlubší příčině.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Možná nežijete perfektně a někdo má k vám výhrady. Musíte si ale uvědomit, zda vám samotným je dobře v tom, co každý den prožíváte. Pokud zběsile nakupujete oblečení v zoufalé touze získat ztracené sebevědomí, neposunete se vůbec nikam. Takhle to zkrátka nefunguje.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Naučte se přijímat. Jedině tak můžete získat to, co jste nikdy neměli a započnout novou kapitolu svého života. Vše bude mnohem barvitější, než si teď vůbec umíte představit. Žijte a snažte se být svou nejlepší verzí. Na smutky je život zkrátka krátký.

Nízkosacharidová dieta: Pomůže při diabetu 1. typu?

Celosvětová lékařská doporučení pro pacienty s DM1 se stran obsahu sacharidů (cukrů a škrobů) v jídle nikterak neliší od doporučení pro lidi bez ...

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud se neustále obáváte, že by se něco mohlo pokazit, přitahujete si takovou situaci do života. Možná už jste se několikrát přesvědčili, že manifestace v tomto směru funguje velmi spolehlivě.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Někdo z rodiny touží po vaší přítomnosti. Pokud se odvážíte ke kroku, kterého už se dlouho bojíte, všechno se dá do pohybu. Nebojte se udělat chybu. Právě ty budou pro vás teď nejpřínosnější. Partner vám bude oporou.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Čeká vás náročný pracovní týden, který odstartuje vaši novou kariéru. Buďte připraveni projevit inciativu a také ochotu učit se. Nic není ztraceno, ačkoliv to ze začátku může vypadat opravdu složitě. Věřte si.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V lásce teď trochu tápete. Zdá se, že s partnerem nemůžete najít společnou řeč a jen se motáte ve stejném kruhu, který je pro vás teď velmi frustrující. Nezdráhejte se zkusit klidně partnerskou poradnu. Není na tom nic špatného a váš svazek má ještě dost naděje.

Bioterapie jsou doplňkové naturopatické techniky. Mají za cíl podpořit zdraví člověka jako celek

V klasické medicíně jsou bioterapie techniky patřící do genových terapií. Ty se týkají přenosu a manipulace s geny. Patří do nich substituční ...

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Tíží vás finanční situace. Věcí, které potřebujete zaplatit, je stále více. Měli byste se poohlédnout po nové práci, případně přivýdělku. Vyřešilo by to, co teď vnímáte jako nepřekonatelný problém.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Zdraví vám dobře slouží, i energie máte dost. To ale neznamená, že byste měli dělat práci za ostatní, a dostat tím sami sebe do potíží. Buďte také rozvážní, co se financí týče. Je čas na novou strategii, která vám zajistí nutnou rezervu.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nevíte, kde vám hlava stojí? Pomůže vám pečlivé plánování. Možná jste to právě vy, kdo v současnosti na sebe šije ten největší bič, jaký si jen dokážete představit. Chcete dokázat tolik, že zapomínáte na své mentální zdraví.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud někomu v tomto týdnu prokážete laskavost, sami toho možná budete brzy litovat. Pečlivě uvažte, kdo vám stojí za námahu, a kdo už je téměř ztracený případ. Každý člověk nepatří do vašeho života do konce jeho trvání. Tak to zkrátka je.

23014

Diskuze k článku