Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Býci získají peníze, Vodnáři splní, co slíbili

Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Býci získají peníze, Vodnáři splní, co slíbili
Co si pro vás hvězdy připravily? Zdroj: Freepik

Podívejte se, co si pro vás hvězdy tentokrát připravily! Na co se můžete těšit, a čeho se raději vyvarovat? Kdo by si měl dát pozor na termíny v práci? Prozradíme vám, koho čeká šťastný týden!

Beran (21. 3. – 19. 4.)

Příští týden se můžete cítit energičtí a odhodlaní dosáhnout svých cílů. Mějte na paměti, že spolupráce s ostatními může být klíčem k úspěchu. Buďte trpěliví a otevření novým nápadům.

Býk (20. 4. – 20. 5.)

Následující týden by mohl přinést možnosti pro finanční růst nebo stabilizaci. Zaměřte se na plánování a správu zdrojů. Může to být také dobrý čas na udržování harmonie ve vašich vztazích.

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

V příštím týdnu se může zdát, že máte mnoho možností i aktivit, což vám může způsobit rozptýlení. Zaměřte se na to, co je pro vás nejdůležitější, a snažte se zůstat soustředění.

Rak (21. 6. – 22. 7.)

Vaše emocionální pohoda může hrát příští týden důležitou roli. Buďte vnímaví ke svým pocitům i pocitům ostatních. Podpora rodiny a blízkých vám může poskytnout nutnou stabilitu.

Oranžové květy měsíčku prospívají lidem i hmyzu. Vyzkoušejte domácí přípravu masti

Měsíček je oblíbenou léčivou bylinou s řadou prospěšných účinků na lidské zdraví. I diabetikům nabízí řadu výhod a právě teď je ideální doba pro ...

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Následující týden by mohl přinést příležitosti, díky kterým můžete ukázat své schopnosti a kreativitu. Buďte odvážní a nebojte se vést lidi kolem sebe. Nicméně pamatujte na ohleduplnost vůči ostatním.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Zaměřte se na organizaci a detaily, protože příští týden může vyžadovat praktický přístup. Můžete se také cítit povinni pomoci druhým. Dejte si však pozor, abyste se nepřetížili.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Harmonie a rovnováha budou v příštím týdnu klíčové. Snažte se nacházet kompromisy a vyhýbat se konfliktům. Je také dobrý čas na sociální interakce a navazování nových vztahů.

Štír (23. 10. – 21. 11.)

Příští týden by mohl přinést hluboké myšlenky a touhu po vnitřní transformaci. Zaměřte se na osobní růst a zkoumání svých motivací. Můžete se cítit odhodlaní vyřešit nějaké záhady ve svém životě.

Máta peprná: Vyniká vysokým obsahem flavonoidů, jež jsou důležité pro prevenci diabetických komplikací

Hojně využívaná máta peprná pomůže také při bolestech hlavy nebo svalů. Stejně jako u dalších bylin má i její používání svá pravidla, o kterých ...

Střelec (22. 11. – 21. 12.)

Energie a optimismus… Ty budou pravděpodobně charakterizovat váš příští týden. Můžete cítit touhu po dobrodružství a nových zkušenostech. Buďte však ohleduplní k reálným povinnostem. Dodržovat termíny vám bude dělat problém.

Kozoroh (22. 12. – 19. 1.)

Pracovní a profesní záležitosti si vyžádají vaši pozornost. Snažte se být cílevědomí a zodpovědní. Nezapomínejte však na péči o své fyzické a duševní zdraví. Takové rande s partnerem by vám mohlo přinést potřebný oddych. S hlavou plnou myšlenek těžko můžete využít svůj potenciál naplno.

Vodnář (20. 1. – 18. 2.)

Následující týden může přinést nové přátele nebo možnosti spojené s komunitou. Sdílení nápadů a spolupráce s lidmi kolem vás může být inspirující. Buďte otevření různorodým perspektivám a dokončete to, co slibujete už dlouhé týdny.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Zřejmě tento týden potkáte někoho, kdo by mohl být vaším vysněným partnerem. Je však více než jasné, že začátky nebudou jednoduché. Snažte se vyhnout negativním vzorcům chování.

3632

Diskuze k článku