Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Býci se zaměří na komunikaci, Panny budou počítat peníze

Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Býci se zaměří na komunikaci, Panny budou počítat peníze
Co vás čeká tento týden? Zdroj: Freepik

Pročtěte si horoskop na nadcházející týden a připravte se na výzvy a příležitosti, které vás čekají. Od osobního růstu až po kariérní rozvoj – zjistěte, co hvězdy připravují právě pro vás! Buďte připraveni využít každou příležitost a najít rovnováhu mezi prací a odpočinkem.

Beran (21. března – 19. dubna)

Budete mít pocit, že jste v poslední době tápali ve tmě, ale tentokrát se vám otevřou nové příležitosti a jasné směry. Buďte otevření novým nápadům a možnostem, které k vám přijdou.

Býk (20. dubna – 20. května)

V tomto týdnu se zaměřte na své osobní vztahy a komunikaci. Možná budete muset vyřešit nějaké nedorozumění nebo konflikty. Buďte trpěliví a snažte se porozumět stanoviskům druhých.

Blíženci (21. května – 20. června)

Příští týden se může zdát jako výzva, ale budete mít dostatek energie a odhodlání, abyste překonali jakékoli překážky. Buďte si jisti svými schopnostmi a nebojte se požádat o pomoc, když ji budete potřebovat.

Rak (21. června – 22. července)

Je čas zaměřit se na své zdraví a pohodu. Příští týden si udělejte čas na relaxaci a péči o sebe. Zkuste najít rovnováhu mezi prací a odpočinkem, abyste se cítili vyvážení a plní energie. Nebude to jednoduché, ostatně jako vždy.

Češi zkoumají geny, kvůli kterým vážně onemocní tisíce dětí ročně. Urychlují tak vývoj účinné léčby

Vzácná onemocnění jsou nejčastěji diagnostikovaná už v dětství a mají různé projevy – od svalové slabosti přes silné poruchy imunity až po těžké ...

Lev (23. července – 22. srpna)

Vaše kreativita bude v novém týdnu ve středu pozornosti. Můžete se cítit inspirativně a plní nových nápadů, záleží však také na tom, jak se k věcem postavíte. Využijte tuto energii k tomu, abyste se pustili do projektů, které vám přinášejí radost a naplnění.

Panna (23. srpna – 22. září)

Tento týden se soustřeďte na své finanční záležitosti a plány do budoucna. Je čas udělat si inventuru svých financí a navrhnout si jasné cíle, kterých chcete dosáhnout. Buďte obezřetní a promyšlení ve svých rozhodnutích.

Váhy (23. září – 22. října)

Vztahy budou tento týden ve středu pozornosti. Buďte otevření nové komunikaci a upřímní ve svých emocích, které jste do teď skrývali. Může se objevit možnost vyjasnění nějakých nedorozumění nebo posílení vašich vztahů.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Další týden se zaměřte na svůj vnitřní svět a osobní růst. Možná budete chtít udělat krok zpět a přemýšlet o svých cílech a prioritách. Najděte si čas na meditaci nebo reflexi, abyste si lépe porozuměli.

Cukrovka a vejce: Jejich špatná pověst kvůli cholesterolu je už minulostí

V minulosti zdravotníci doporučovali omezit konzumaci vajec kvůli obsahu cholesterolu. Lidé žijící s cukrovkou totiž mají vyšší riziko ...

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Budete mít příležitost rozšířit své obzory a objevovat nové věci. Buďte otevření novým zkušenostem a dobrodružstvím. Možná se budete cítit trochu nejistí, ale buďte odvážní a jděte za svými sny.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Soustřeďte se na své pracovní povinnosti a cíle. Buďte organizovaní a disciplinovaní, abyste dosáhli svých úkolů. Může se objevit možnost kariérního rozvoje, takže buďte připraveni chopit se příležitosti.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Je čas zaměřit se na své sociální vztahy a komunikaci. V novém týdnu se můžete setkat s novými lidmi nebo obnovit vztahy s těmi, které jste zanedbávali. Buďte otevření novým zážitkům a příležitostem.

Ryby (19. února – 20. března)

Příští týden se zaměřte na své duševní a emocionální blaho. Udělejte si čas na odpočinek a péči o sebe. Možná budete chtít také zkoumat své nitro a pracovat na svém osobním rozvoji. Buďte sebepřijímaví a soucitní sami k sobě.

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com

20460

Diskuze k článku