Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Býci ochrání své peníze, Ryby se naučí mluvit pravdu

Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Býci ochrání své peníze, Ryby se naučí mluvit pravdu
Co si pro vás hvězdy připravily na tento týden? Zdroj: Pexels

Příští týden přinese různé výzvy a příležitosti pro všechna znamení zvěrokruhu. Zatímco některá se budou zaměřovat na pracovní cíle, další budou prozkoumávat nové cesty a dobrodružství. Ať už vás čeká cokoliv, tento horoskop vám může pomoci lépe porozumět vlivu hvězd na vaše rozhodnutí a činy. Buďte otevření novým příležitostem a nezapomínejte také na sebe.

Beran (21. březen – 19. duben)

Příští týden bude pro Berany plný nových příležitostí. Budete plni energie a odhodlání dosáhnout svých cílů, někdo z blízkého okolí vám ale chce hodit klacky pod nohy. Na druhou stranu se můžete setkat s někým, kdo vám poskytne cenné rady. Tak poslouchejte a učte se. Brzy se věci dají do pohybu.

Býk (20. duben – 20. květen)

Býci by se měli příští týden zaměřit na své finance a hospodaření. Je to dobrý čas na plánování investic a úspor, vezměte si k ruce však odborníka. Ukáže vám cestu, která vás samotné teď ještě nenapadá. Můžete také pocítit touhu po více komfortu a krásných věcech.

Blíženci (21. květen – 20. červen)

Blíženci budou mít příští týden nabitý sociálními událostmi. Můžete se setkat s novými lidmi a navázat zajímavé vztahy. Vaše komunikační dovednosti budou vynikající. I nezadaní by tento týden mohli potkat nového partnera.

Rak (21. červen – 22. červenec)

Raci budou cítit potřebu věnovat se svému zdraví a pohodě. Je vhodný čas začít s cvičením a zdravou stravou. Snažte se také najít čas na relaxaci a odpočinek nebo vyrazte někam na dovolenou, pokud vám to práce umožní.

Praktici zbrojí proti útokům hackerů: Chránit data je stále těžší a dražší

V průměru každá ordinace praktika v České republice vede přibližně 1 900 pacientů a sami lékaři upozorňují, že bezpečné uchování osobních dat je ...

Lev (23. červenec – 22. srpen)

Lvi budou v příštím týdnu chtít být ve středu pozornosti. Můžete se objevit ve veřejném prostoru a prezentovat své dovednosti. Mějte však na paměti, že sebevědomí by nemělo přecházet v aroganci. Někdo z vašeho okolí by vás mohl brzy upozornit, že se nechováte vhodně vůči lidem, kteří vám nabízejí pomocnou ruku.

Panna (23. srpen – 22. září)

Panny budou mít příští týden tendenci vše analyzovat a řídit druhým život. Je vhodný čas na zvládnutí úkolů, které jste dlouho odkládali. Můžete najít efektivní způsoby, jak uspořádat svůj život. S partnerem se nebojte žádných konfliktů, vše dopadne dobře.

Váhy (23. září – 22. říjen)

Váhy budou mít příští týden plný harmonie a rovnováhy. Vaše vztahy se budou zdokonalovat, ať už jde o partnerský vztah, nebo vztahy s přáteli. Buďte otevření komunikaci a sdílení. Mohlo by vás také potěšit nečekané překvapení.

Štír (23. říjen – 21. listopad)

Štíři budou mít příští týden výzvy spojené s penězi. Mějte oči otevřené pro finanční příležitosti, ale zároveň buďte obezřetní a promýšlejte svá rozhodnutí. Pokud uvěříte, že skutečně můžete dokázat vše, co si zamanete, nic vás nezastaví.

Lékořice: Pomůže s láskou i diabetem. Navíc chrání před retinopatií

O léčivých účincích lékořice psal už čínský císař Šen-nung. Někdy kolem roku 3000 před Kristem totiž sepsal velký čínský atlas léčivých rostlin. ...

Střelec (22. listopad – 21. prosinec)

Střelci se budou příští týden cítit kreativní a inspirativní. Je to dobrý čas pro umělecké projekty a seberealizaci. Můžete také toužit po dobrodružství a cestování, ale zdá se, že teď není vhodná doba. Vyčkejte na prosinec, to by se mohlo během adventního času naskytnout hned několik příležitostí.

Kozoroh (22. prosinec – 19. leden)

Kozorozi budou mít příští týden tendence změnit práci nebo vzít si dovolenou. Pravdou je, že je nyní skutečně vhodný čas na plánování budoucnosti a nastavení cílů. Vaše ambice vás mohou dovést daleko. Nechte si ale poradit od těch, kteří už jsou dál než vy. Bude to ku prospěchu.

Vodnář (20. leden – 18. únor)

Vodnáři budou mít příští týden problém s partnerskými vztahy. Můžete být obklopeni přáteli a společenskými akcemi, nebude to ale stačit. Buďte otevření novým lidem a příležitostem. Každý problém nebude konec světa, myslete racionálně.

Ryby (19. únor – 20. březen)

Ryby budou cítit podporu svých blízkých. I přesto se můžete potýkat s citovými výkyvy, ale také s hlubokým sebepoznáním. Snažte se být v souladu se svými pocity a komunikujte s blízkými. Otevřenost v tomto případě opravdu pomůže.

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com

3787

Diskuze k článku