-- reklama --

Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Blíženci vyřeší dlouhodobé spory, Váhy budou vystaveny pokušení

Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Blíženci vyřeší dlouhodobé spory, Váhy budou vystaveny pokušení
Co si pro vás hvězdy připravily na další květnový týden? Zdroj: MiraCosic/Pixabay

Nový týden je tu a s ním i nové příležitosti, zážitky, výzvy i překážky. Připravte se na májové dny naplněné nejen slunečními paprsky a jarními energiemi, ale i vesmírnými vlivy, které signalizují týden plný proměn a nových možností. Proto neváhejte a pojďte se podívat, co si hvězdy přichystaly na tento týden právě pro vaše znamení.

Beran (21. března – 19. dubna)

Další květnový týden se nese pro Berany ve znamení hledání nových cest a strategií. Přestaňte neustále hledět do minulosti a uzdravte se z jejích vlivů. Nebojte se vybočit ze svého stereotypu a hledejte způsoby, jak svůj život posunout novým směrem. Pokud jste rozhodnuti vystoupit ze svých zajetých kolejí a vydat se na cestu za štěstím, budou vám tento týden hvězdy nápomocny. Musíte ale opravdu chtít…

Býk (20. dubna – 20. května)

V tomto týdnu na vás čekají nejrůznější překvapení, která však nemusí být vždy úplně pozitivní. Nedělejte si ale starosti – i to, co na první pohled vypadá jako špatné, může na ten druhý být něčím, co vám otevře dveře k jiným příležitostem a posune vás vpřed. Vezměte si ze všeho, co se vám tento týden stane, ponaučení, a zužitkujte to ve svůj prospěch. Uvidíte, že zpětně daný prožitek oceníte.

Diabetik na cestách: Nebojte se vyrazit na dovolenou, i když si pícháte inzulin. Stačí dodržet určitá pravidla

Sbalit léky a vyrazit na dovolenou je poměrně snadným řešením. Ovšem ti, kteří si píchají inzulin, to už mají podstatně komplikovanější – kvalitu ...

Blíženci (21. května – 20. června)

Pro Blížence tento týden přichází období, kdy budou moci konečně uzavřít spory a nevyřešené záležitosti. Podaří se vám najít shodu, a konečně tak zase budete moci nahlížet na život s větším optimismem. Zároveň ale pamatujte na to, že důležité je žít v přítomnosti, proto přestaňte neustále přetřásat minulost a dívejte se směrem dopředu. Pokud se nevymaníte ze spárů toho, co bylo, zaděláváte si zase jen na další problémy.

Rak (21. června – 22. července)

Raci by se měli tento týden zaměřit především na komunikaci. Je na čase, abyste si uvědomili, že spousta vašich neshod pramení právě z nevhodné nebo nedostatečné komunikace. Než se tedy pustíte do složitějších debat se svými blízkými nebo nadřízenými, vždy si dopředu rozmyslete, co je vaším cílem a co opravdu chcete dané osobě sdělit. Obzvlášť nyní pro vás platí, abyste raději dvakrát rozmýšleli, a teprve pak jednali.

Lev (23. července – 22. srpna)

Tento týden se pro Lvy ponese především v otázkách kariéry. Měli byste si důkladně srovnat myšlenky a jasně si stanovit, co vlastně ve svém profesním životě chcete. Pokud vám současný stav nevyhovuje, nebojte se udělat změnu. Možná to zpočátku nebude úplně snadné, ale jak se říká – změna je život. Nedělejte však žádné ukvapené závěry, svá rozhodnutí si dopředu promyslete a zvažte pro a proti. První nabídka totiž vždy nemusí být tou nejlepší.

Můj příběh: Manželovy výmluvy na cukrovku už nezvládám. Nezbývá než udělat radikální krok

Manželovi doktor sdělil, že má cukrovku 2. typu, před necelými třemi roky. Bylo mu tehdy lehce přes 40, měl nějaké to kilo navíc, vyžíval se v ne ...

Panna (23. srpna – 22. září)

Vztahy nejsou vždy snadné, a vy jste to nyní poznali doslova na vlastní kůži. Dosavadní neshody však mohou tento týden nabrat nebývalého obratu a konečně se vám podaří najít společnou řeč – a to jak doma, tak v práci či s přáteli. Neusínejte však na vavřínech a i nadále pilujte svou komunikaci – i když nemusí být pravda vždy nejpříjemnější, a někdy může dokonce bolet, přeci jen s ní dojdete nejdál…

Váhy (23. září – 22. října)

Pro Váhy se tento týden ponese zejména v duchu intimity a partnerských vztahů. Do vašeho života může vstoupit někdo z minulosti, kdo dokáže řádně zamíchat kartami ve vašem milostném životě. Nenechte se strhnout touhou a vidinou dobrodružství a zvažte, co je pro vás v tuto chvíli opravdu důležité. Jednorázový flirt se vám totiž zdaleka nemusí vyplatit – a vzít zpět už se nedá…

Štír (23. října – 21. listopadu)

I když se mnohdy snažíte skrývat své city a nedávat najevo své emoce, právě tento týden byste měli ukázat, jací ve svém nitru jste a co opravdu pociťujete. Nebojte se ukázat svou zranitelnost a poukažte na to, co vám ubližuje – ať už v soukromém, tak v profesním životě. Někdy je třeba nahlas říct, co se ve vás odehrává, aby se takzvaně pročistil vzduch, došlo k pochopení a mohly se otevřít i nové cesty.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Rutinní život tento týden nebude nic pro vás. Vaše srdce vás táhne za poznáváním nového a novými zážitky. Nebraňte se a následujte své touhy. Hvězdy stojí při vás a jsou připraveny ukázat vám nové cesty, na které jste se možná dosud báli vstoupit. Nové zkušenosti vám přinesou také nový náhled na problémy, se kterými se nyní potýkáte, a usnadní vám tak jejich řešení.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Tento týden vám přináší možnost uplatnit své kreativní dary a schopnosti. Pamatujte však na to, že není třeba vrhat se do věcí po hlavě a některé věci je třeba důkladně zvážit. Při svých kreativních činnostech možná budete pohlceni touhou po akci, nezapomínejte ale také na své zdraví. Myslet byste měli především na pravidelnou a vyváženou stravu, jakož i dostatek pohybu.

Horoskop na květen 2024 (nejen) pro diabetiky: Raky může potrápit zažívání, Blížence čeká finanční stabilita

Beran (21. března – 19. dubna) Milí Berani, hvězdy vám radí, abyste si v květnu zachovali především chladnou hlavu. I když se mohou objevit ...

Vodnář (20. ledna – 18. února)

V tomto týdnu se konečně dočkáte tolik zaslouženého odpočinku. Stresy, které jste v posledních týdnech zažívali, vám daly zabrat, a tak je konečně potřeba vypustit všechny starosti a opět se zhluboka nadechnout. Zajděte si na masáž, vydejte se do wellness centra a užívejte si chvíle, které budete moci trávit jen sami se sebou. Prospěje vám i procházka do přírody či meditace. Vaše psychické i fyzické zdraví se vám za tento odpočinek odvděčí.

Ryby (19. února – 20. března)

Hvězdy vás tento týden vybízejí, abyste konečně začali více projevovat svou empatii. Pokud to ve vašich vztazích, ať už těch soukromých, nebo pracovních, skřípe, nemusí být vždy chyba jenom ve druhých, kde ji často vidíte. Zkuste se vcítit do pocitů, které lidé ve vašem blízkém okolí zažívají. Najednou možná zjistíte, že stačí udělat jen pomyslný malý úkrok stranou a vše bude mít najednou mnohem jasnější řešení.

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com

4309

Diskuze k článku