Horoskop na poslední čtvrtletí roku 2023 nejen pro diabetiky: Zaměřte se na osobní vztahy, své nitro i sebedisciplínu

Horoskop na poslední čtvrtletí roku 2023 nejen pro diabetiky: Zaměřte se na osobní vztahy, své nitro i sebedisciplínu
Co si hvězdy připravily pro jednotlivá znamení na poslední čtvrtletí tohoto roku? Zdroj: Freepik

Do konce roku nám zbývá už jen pár týdnů, které se z astrologického hlediska ponesou na vlně intenzivní sebereflexe, promyšlených rozhovorů, utužování vztahů i odvážných rozhodnutí. Období, kdy se pochmurné podzimní počasí mísí s nádechem tajemna a očekáváním, bude pro každé znamení zvěrokruhu specifické, jedno však má společné – hvězdy nabádají k prozkoumání svého nitra, zpomalení a bilancování. Co konkrétně pak přinese čtvrté čtvrtletí roku 2023 vám?

Beran (21. 3. – 19. 4.)

Vaše motto pro poslední tři měsíce v roce zní: „Nemůžeš si splnit sen, pokud mu nepůjdeš naproti.“ Hvězdy vám proto radí, abyste se hlouběji ponořili do svého nitra, srovnali si své myšlenky a tužby a zapřemýšleli nad způsobem, jak dosáhnout svých cílů. Měli byste pracovat na svém vnitřním rozvoji, upustit od sevření a strnulosti, kdy chcete mít nad vším kontrolu. Důvěřujte Vesmíru a vydejte se vstříc své pozitivní budoucnosti. Vaše vize začnou nabírat pozitivní směr v průběhu listopadu, proto buďte trpěliví.

Nové příspěvky pro diabetiky: zdravotní pojišťovna navíc přispěje i na rehabilitační a rekondiční aktivity

Vzhledem k neustálému zdražování a rostoucí inflaci se rozhodla největší česká zdravotní pojišťovna – VZP navýšit na rok 2024 rozpočet fondu ...

Býk (20. 4. – 20. 5.)

Nemějte velká očekávání, ale neulevujte ze své snahy o dosažení svých cílů. Hvězdy vás pro toto období nabádají k tomu, abyste zdvojnásobili sebedisciplínu a ubrali ze svých očekávání – musíte se totiž naučit trpělivosti, která vám pomůže dosáhnout všeho, co si ve svém životě vysníte. Přichází čas hluboké proměny, měli byste proto obracet svůj pohled především do svého nitra a pracovat na svém osobním růstu. A nezapomínejte, že to, jak se chováte ke svému okolí, se vám dřív nebo později vrátí.

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

V posledním čtvrtletí letošního roku se vám bude dařit všude tam, kde bude zároveň vaše srdce. Vše, co děláte, dělejte s láskou a Vesmír vám bude nápomocen. Hvězdy vás také vyzývají, abyste z „běhu“, ve kterém se nyní nacházíte, přesedlali na cestu spirituality, odpočinku a meditace. Starejte se o svůj osobní růst a najděte rovnováhu mezi prací a odpočinkem. Na podzim se příroda uzavírá do svého nitra a vy byste ji měli následovat. Připravíte si tak ideální půdu pro úspěšný vstup do nového roku.

Rak (21. 6. – 22. 7.)

V posledních týdnech pociťuje únavu, a to jak fyzickou, tak psychickou. Vaše snaha o dosahování cílů i udržování dobrých vztahů s vašimi blízkými byla náročná, proto se nyní začněte soustředit především na své osobní potřeby. Můžete se setkat se svými stinnými stránkami – neutíkejte před nimi, v tichosti je přijměte a naučte se s nimi pracovat. Do cesty vám vstoupí osoba, s kterou si vytvoříte harmonický vztah a jež vám pomůže urovnat si priority. Byť může zpočátku toto období působit jako náročné, vězte, že konec roku se ponese v pozitivním duchu.

Vyrazte na trnky: Likér podpoří trávení, čaj posílí imunitu a pecky uleví od bolavých zad či menstruačních křečí

Byť je podzim spojen především se sběrem šípku, neměli byste opomíjet ani modré kuličky trnek, které často rostou v blízkosti šípkových keřů. ...

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Tento podzim se rozhodně nemá nést v duchu naplňování vašich ambicí a tužeb. Hvězdy vás nabádají k tomu, abyste otevřeli srdce svým nejbližším a snažili se dosáhnout prosperity v jednotě s nimi. Sdílená energie i radost jsou pro vás tím nejlepším palivem, které vás bude pohánět na vaší cestě při dosahování úspěchu. I když se možná chvilkově dostaví pocity pochybností, důvěřujte procesu – brzy se před vámi otevřou nové příležitosti, o kterých jste možná ani nesnili.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Hvězdy po vás v tomto období chtějí, abyste se vzdali své posedlé touhy po bohatství a majetku. Čím méně budete lpět na hmotných statcích, tím více energie budete v tomto období mít. Změna myšlení vám napomůže vnímat více vlastní potřeby a odkrýt nové dovednosti, které vám budou ku prospěchu. Uvolněná energie pak také podpoří vaši sebedůvěru a napomůže s rozvojem kreativity. Chcete-li tedy vstoupit do nového roku ve stabilitě a pohodě, upusťte od přílišného lpění.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Udělat si čas sami pro sebe, to je teď tím nejdůležitějším, co musíte učinit, abyste se vyhnuli extrémní únavě či vyhoření. Žijte v přítomnosti, vnímejte svět kolem sebe a přestaňte se honit za vzdušnými zámky. Chcete-li, aby k vám přicházely nové příležitosti, přestaňte tlačit na pilu a pracujte na svém osobním rozvoji. Ponořte se do svého nitra, udělejte si čas na masáž nebo pobyt v sauně a srovnejte si své myšlenky. Otevřete se tak přívalu nové energie, která vás následně nasměruje tím správným směrem.

Štír (23. 10. – 21. 11.)

Abyste dosáhli svých cílů, musíte nejprve uspokojit svou duši. Ukončete už ten neustálý kolotoč, ve kterém se pohybujete, a začněte konečně naslouchat svému vnitřnímu hlasu. Nebude pro vás jednoduché nastolit nový režim, proto musíte důkladně trvat na sebedisciplíně a vyhradit si čas jen sami pro sebe. Dodržíte-li nová pravidla a najdete si čas na odpočinek a své potřeby, přijde k vám nová energie, která vám pomůže vytvořit pozitivní strategii do budoucna a otevře cestu k úspěchu.

Halle Berry boří tabu o ženském zdraví: Menopauza není konec života. Je důležité zůstat v kontaktu se svým tělem

I když jí táhne pomalu na 60 let, hádal by jí její věk málokdo. Za její skvělou postavou stojí aktivní životní styl a vyvážená strava, ale netají ...

Střelec (22. 11. – 21. 12.)

Poslední čtvrtletí letošního roku se u vás ponese ve znamení úspěchu, stability a kariérního růstu. Otevřete-li své srdce a budete ke všem svým činnostem přistupovat s láskou, budou vám hvězdy nápomocny k tomu, abyste se stali „viditelnějšími“ pro své okolí, spolupracovníky i nadřízené. Konečně ocení to, čeho si dosud nevšímali a brali jako samozřejmost. V osobním i profesním životě tak můžete díky svému pozitivnímu přístupu zabodovat ve všech směrech – nesmíte se však nechat svést na scestí žárlivostí, vztekem či přehnaným mamonem.

Kozoroh (22. 12. – 19. 1.)

Až do konce roku budete řešit především vztahy – a to jak s druhými, tak sami se sebou. Hvězdy vás nabádají k tomu, abyste se zamysleli nad tím, po čem opravdu toužíte u svého partnera a srovnali si priority u osob, s kterými trávíte spoustu času. Nebraňte se otevřeným diskuzím a v klidu si vyříkejte vše, co vás trápí. Pravděpodobně se nevyhnete výčitkám a žárlivosti ze strany druhých, snažte se je ale nebrat osobně a reagujte na ně konstruktivně. Nezapomínejte však ani na odpočinek – naučte se zpomalit a najděte hlubší spojení se svým nitrem. Velmi prospěšné pro vás v těchto dnech bude také cvičení jako jóga, pilates či čchi-kung.

Vodnář (20. 1. – 18. 2.)

Následující týdny pro vás budou velmi intenzivní – alespoň co se vztahů týká. Čekají vás debaty v soukromí i na pracovišti, budete vystaveni nejrůznějším výzvám, které – byť to tak zprvu nemusí vypadat – budou velmi přínosné a otevřou vám zcela nové možnosti. I když se vás budou vaši blízcí snažit nasměrovat na cestu, kterou preferují oni, vždy naslouchejte svému vnitřnímu hlasu a respektujte sami sebe. Důležitá pro vás bude sebedisciplína a sebeovládání, které vám pomohou udržet krok s ostatními a dosáhnout svých cílů.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Chcete-li vstoupit do nového roku plni sil a kuráže, je ten nejvyšší čas, abyste objevili své skutečné já. Nenechte se ovládat ostatními. Najděte si čas sami pro sebe, ponořte se do svého nitra a jasně si definujte své touhy, plány a cíle. Ať už toužíte po lásce, úspěchu, bohatství, nic pro vás nebude nemožné, pokud si nyní dovolíte pečovat sami o sebe a budete k sobě upřímní. Na pomoc si můžete vzít dobrého přítele nebo třeba kouče – pomohou vám najít ztracenou sebedůvěru a sílu.

Zdroje: astrology.com, horoscope.com
Foto
: Freepik

55771

Diskuze k článku