Horoskop na období Býka: Vodnáři navrátí svou mysl do reality, Lvi ukážou druhým svou sílu

Horoskop na období Býka: Vodnáři navrátí svou mysl do reality, Lvi ukážou druhým svou sílu
Období Býka bude skvělé! Zdroj: Pixabay

Období Býka přinese do života jednotlivých znamení klid a touhu vyhnout se lidem, kteří v ostatních vzbuzují jen pochyby a nejistotu. Zároveň pocítíte silnou potřebu vyřešit své finance nebo změnit bydlení. Jste připraveni splnit si sny, které vás do teď děsily? Je čas dovolit si život snů!

Beran (21. března – 19. dubna)

Býk ti přináší do života novou dávku odhodlání a síly. Je čas zaměřit se na své cíle a dosáhnout jich s pevnou vůlí. Buď trpělivý a vytrvalý, ať už jdeš za svými sny, nebo řešíš výzvy každodenního života.

Býk (20. dubna – 20. května)

Pro tebe, Býku, je to období spojení s vlastním já a upevnění základů. Nyní je ideální čas věnovat se svému zdraví, financím a osobním cílům. Užij si klid a stabilitu, kterou nové období přináší, a pamatuj, že si zasloužíš čas pro sebe.

Blíženci (21. května – 20. června)

Pro tebe, Blíženče, může období Býka přinést potřebnou rovnováhu. Je čas najít střední cestu mezi svou rozmanitou osobností a potřebou stability. Užij si čas s rodinou a přáteli, ale nezapomeň také na své osobní cíle a plány.

Rak (21. června – 22. července)

Býk ti přináší do života klid a pohodu, Raku. Je čas ponořit se do svých emocí a starat se o své blízké, kteří do teď věnovali péči tobě. Užij si čas doma a ve svém nitru, ale nezapomínej také na péči o své materiální potřeby a stabilitu.

Pacienty z bývalého východního bloku trápí stejné nemoci. Čeští, polští a slovenští praktici se o ně chtějí starat, chybí jim ale pravomoci

„S chronickým selháním ledvin, srdce nebo s diabetem 2. typu se v Česku potýkají statisíce lidí. Celosvětově je takto nemocných přes miliardu a ...

Lev (23. července – 22. srpna)

Pro tebe, milý Lve, je období Býka časem k upevnění postavení a síly. Je čas zaměřit se na své kariérní cíle a dosáhnout úspěchu s pevnou vůlí. Buď odhodlaný a vytrvalý a neboj se prosazovat své potřeby.

Panna (23. srpna – 22. září)

Býk ti přináší do života praktičnost a smysl pro realitu, Panno. Je čas zaměřit se na své základy a vybudovat si stabilní životní prostředí. Buď organizovaná a pečuj o své zdraví a pohodu, ale nezapomeň také na radost a nečekaná rozhodnutí, která tě mohou významně posunout.

Váhy (23. září – 22. října)

Váhy, využijte období Býka jako čas k upevnění vztahů a rovnováhy. Je to dobrá chvíle na to, abyste našly harmonii mezi svými osobními a profesními záležitostmi. Buďte otevřené novým způsobům vyjádření sebe sama a nebojte se ukázat svou sílu a odhodlání.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Býk ti přináší do života stabilitu a odhodlání, odvážný Štíre. Je čas ponořit se do svých hlubokých emocí a pracovat na svých cílech s pevnou vůlí. Buď vytrvalý a neboj se konfrontovat s vlastními strachy a pochybnostmi.

Můj příběh: Léčba bércových vředů byla úspěšná, byť jí nikdo nedával šanci. Pomohly bandáže a ozon

Pan Petr (83) se s námi o svůj příběh podělil již v loňském roce – tehdy se potýkal s nesnesitelnými bolestmi, jež mu způsobovaly právě bércové ...

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Pro tebe, Střelče, je období Býka časem k nalezení rovnováhy mezi svými ambicemi a potřebou stability. Je čas uvědomit si hodnotu domova a rodiny, ale zároveň neztrácet cíle a sny. Buď otevřený novým možnostem, které ti přináší život.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Býk ti přináší do života pevnost a odhodlání, Kozorohu. Je čas zaměřit se na své dlouhodobé cíle a pracovat na jejich dosažení s pevnou odhodlaností. Buď trpělivý a vytrvalý a neboj se prosazovat své potřeby.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Pro tebe, Vodnáři, je období Býka časem k nalezení stability a smyslu pro realitu. Je čas spojit se s pozemskými aspekty života a pevně stát na svých nohách. Buď otevřený novým možnostem, které ti přináší život, a buď vděčný za to, co máš.

Ryby (19. února – 20. března)

Býk ti přináší do života stabilitu a rovnováhu, Rybo! Je čas ponořit se do svého nitra a pracovat na své duševní pohodě. Buď vnímavá k potřebám svých blízkých a buď oporou pro ty, které máš ráda. Užij si klidné chvíle strávené ve své vlastní společnosti, protože právě sama sobě můžeš být teď nejlepším přítelem.

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com

48481

Diskuze k článku