Horoskop na leden 2024 (nejen) pro diabetiky: Berany čekají nové začátky, Lvi získají nevídanou odvahu

Horoskop na leden 2024 (nejen) pro diabetiky: Berany čekají nové začátky, Lvi získají nevídanou odvahu
Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily na nový měsíc Zdroj: Pixabay

Leden přináší nové začátky, změny v milostných vztazích i důležité pracovní výzvy. Všechna znamení zvěrokruhu budou cítit různé impulsy – od kreativity až po intenzivní nutkání dořešit všechny křivdy minulého roku. Nenechte si ujít příležitosti, které vám tento měsíc přináší!

Beran (21. 3. – 19. 4.)

Leden pro vás bude měsícem nových začátků. Buďte otevření novým příležitostem a nebojte se riskovat. Vaše energie a odvaha vás tímto měsícem provedou bez větších obtíží. Na druhou stranu byste se měli více zaměřit na mezilidské vztahy a znovu obnovit hlubší pouto se svým partnerem.

Býk (20. 4. – 20. 5.)

V tomto měsíci se zaměřte na své cíle a pracujte na osobním rozvoji. Finanční situace se může zlepšit, takže pečlivě plánujte své investice. Klidně si vezměte k ruce odborníka, který vám ukáže cestu, kterou se teď můžete dát. Vše se brzy zlepší.

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

Leden přinese do vašeho života mnoho komunikace, pravdy a společenských událostí. Buďte otevření novým vztahům a můžete objevit nevídané možnosti. Máte energii změnit svůj život od základů, zatím se však zdá, že nevíte, kde začít. Změna musí vycházet především od vás.

Rak (21. 6. – 22. 7.)

V tomto měsíci bude důležité věnovat se svému zdraví a pohodě. Hledejte rovnováhu mezi prací a odpočinkem a dejte si pozor na emocionální pohodu, ať nezačnete nový rok příliš zprudka. Záhy by totiž mohlo přijít zklamání, které by vás zastavilo na dlouhé týdny. Raději vše čiňte s rozvahou, uvidíte, že se vám to vyplatí.

Vloni mi dal pod stromeček glukometr. Nemluvila jsem s ním čtrnáct dní

Marek je prostě veskrze praktický tvor, do ženské duše se holt neumí vcítit. I tu žádost o ruku před 30 lety zvoral. Já toužila po pokleknutí a ...

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Leden vám přinese kreativní nápady a nové příležitosti ve vaší práci. Buďte odvážní a projevte svou jedinečnou osobnost. Konečně máte šanci uchytit se v úplně jiném oboru, než jste doposud pracovali. Chyběla vám odvaha, kterou teď získáte jako mávnutím proutku.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Zaměřte se na své vztahy a komunikaci s ostatními. Leden bude ideální pro upevnění vztahů a řešení případných nedorozumění. Dejte si však pozor na nevěru, která vás bude tentokrát nadmíru lákat. Zdá se, že jste potkali někoho, komu zkrátka nemůžete odolat, ačkoliv měnit staré pořádky se vám ani zdaleka nechce.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

V tomto měsíci se soustřeďte na harmonii ve svém životě. Můžete se cítit více rozhodní ve vztazích a hledat rovnováhu mezi prací a osobním životem. Ta se však bude zdát skoro nedosažitelná, protože navzdory své povaze chcete vše okamžitě. Musíte se trochu uklidnit a dovolit si trochu sebelásky.

Štír (23. 10. – 21. 11.)

Leden přinese do vašeho života intenzitu a vášeň. Buďte otevření změnám a nebojte se vystoupit ze své komfortní zóny. Nechte si však poradit od těch, kteří už mají více životních zkušeností a myslí to s vámi dobře. Jste velmi podezřívaví a předpokládáte, že se vás každý snaží podvést. Tentokrát to však nebude pravda.

Ananas na talíři diabetiků: Exotické ovoce zažene chutě na sladké a podpoří hubnutí i zdraví kostí

Ananas chocholatý (Ananas comosus) je skvělým zdrojem vitamínu C, vitamínů B, provitamínu A, vlákniny, minerálů (zejm. mangan), organických ...

Střelec (22. 11. – 21. 12.)

Tento měsíc bude ideální pro cestování a objevování nových míst. Buďte otevření novým zkušenostem a setkáním s novými lidmi. Mohli byste narazit na výhodné letenky, kterým neodoláte. Dobrodružství, které zažijete, předčí vaše představy.

Kozoroh (22. 12. – 19. 1.)

Zaměřte se na své profesní cíle a plánujte svou kariéru. Leden bude vhodným časem pro rozvoj vašich dovedností a hledání nových pracovních příležitostí. Dejte si však pozor, abyste v touze po snadném výdělku nevzali zavděk příležitostí, která ve skutečnosti tak výhodná nebude.

Vodnář (20. 1. – 18. 2.)

V tomto měsíci se zaměřte na své osobní hodnoty a uvědomte si, co je pro vás skutečně důležité. Může se objevit příležitost podílet se na dobročinných akcích, mnohem větším tématem pro vás ale budou vztahy. Hledat budete rychlé řešení, které si však dobře rozmyslete. Věřte své intuici.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Leden vám přinese inspiraci a kreativitu. Věnujte se svým uměleckým zájmům a buďte otevření duchovním a emocionálním zkušenostem. Zároveň by pro vás měla být tentokrát prioritou rodina, která si zaslouží vaši pozornost. Donedávna jste byli zavaleni prací a ani jste si nevšimli, že se někdo z vašich blízkých trápí.

Zdroj: astrology.com, horoscope.com

73681

Diskuze k článku