Horoskop na květen 2024 (nejen) pro diabetiky: Raky může potrápit zažívání, Blížence čeká finanční stabilita

Horoskop na květen 2024 (nejen) pro diabetiky: Raky může potrápit zažívání, Blížence čeká finanční stabilita
Co si pro vás hvězdy připravily na květen? Zdroj: Freepik/Freepik

I když je květen měsícem lásky, rozhodně nás v májovém období čekají nejen romantické chvíle. Novoluní, které vrcholí 8. května, otevírá nové možnosti, a to zejména ve finanční oblasti. Úplněk, který nastane 23. května, pak vnese jasno do celé řady záležitostí a pomůže dořešit spory, které se táhnou již dlouhou dobu. V tomto období také pocítíme silný vliv hvězd v oblasti mezilidských vztahů a celkově může být květen velmi plodným měsícem v různých oblastech. Připravte se tedy na intenzivní období prosycené jarními energiemi a pojďte se společně s námi podívat, co hvězdy nachystaly na květen právě pro vaše znamení.

Beran (21. března – 19. dubna)

Milí Berani, hvězdy vám radí, abyste si v květnu zachovali především chladnou hlavu. I když se mohou objevit situace, které vám nebudou dvakrát příjemné, s nadhledem vše zvládnete vyřešit – a v konečném důsledku z nich ještě můžete mít prospěch. Měli byste také více odpočívat, věnovat se činnostem, které vás dobijí energií a zároveň posílí vaši psychiku – právě na mentální zdraví byste si totiž měli nyní dávat obzvláště pozor.

Býk (20. dubna – 20. května)

Milí Býci, květen je pro vás ideálním obdobím, kdy můžete zpytovat své svědomí a napravit své chyby, kterých jste se v minulosti dopustili. Seberte odvahu a postavte se tváří tvář všem výzvám a urovnejte si konečně své vztahy. Hvězdy vám budou nápomocny. Zaměřit byste se měli také na více pohybových aktivit a pobyt na čerstvém vzduchu. Pomůže vám to nejen po fyzické stránce, ale i té psychické.

Májový horoskop lásky (nejen) pro diabetiky: Berany čeká nálož lásky, Štíři načerpají novou energii

Beran (21. března – 19. dubna) Milí Berani, víte o tom, že někdy máme lásku přímo před očima, a přesto ji nevidíme? Možná je to právě váš ...

Blíženci (21. května – 20. června)

Milí Blíženci, vypadá to, že právě během května máte ideální šanci vyřešit svůj dlouhodobý spor. Možná to zpočátku bude vypadat jako náročná cesta, na které nevidíte konec, ale vězte, že se nakonec objeví dříve, než byste ho vůbec čekali. A jakmile za sebou uzavřete tyto dveře, otevřou se před vámi nové, které vám nabídnou hned několik zajímavých příležitostí. Vyhlídku máte i na povýšení v práci a větší finanční stabilitu.

Rak (21. června – 22. července)

Milí Raci, někdy není na škodu sklopit hlavu a uznat svoje přešlapy. Přiznejte si, že i vy děláte někdy chyby a vezměte si z nich ponaučení. Až si takzvaně zametete před vlastním prahem, otevřou se vám nové možnosti, ze kterých můžete těžit. Stabilitu najdete i v partnerských vztazích. Na co byste si však měli dávat pozor, je vaše zažívání – zaměřte se proto na vyváženou stravu a zařaďte do svého jídelníčku více ovoce a zeleniny.

Lev (23. července – 22. srpna)

Milí Lvi, májové období vás vyzývá, abyste se zaměřili na své nitro. Věnujte se především sami sobě a srovnejte si myšlenky. Měli byste si udělat jasno v tom, co ve svém životě chcete, a jít si za svými sny. Zároveň vám hvězdy radí, abyste se vyhýbali veškerým konfliktům a stresovým situacím, mohlo by se to negativně odrazit na vašem zdraví. Chybu rozhodně neuděláte, pokud do svého denního režimu zařadíte meditace, jógu či čchi-kung.

Panna (23. srpna – 22. září)

Milé Panny, květen pro vás nachystal spoustu zajímavých okamžiků a bude nabitý jedinečnými zážitky. Na úspěch se můžete těšit nejen v práci, kde vás čeká kariérní postup či navýšení platu, ale i v oblasti vztahů. Pro nezadané Panny naznačují hvězdy velkou pravděpodobnost seznámení. Zadaní zrozenci tohoto znamení pak prožijí příjemné romantické chvíle a upevní svůj vztah. Nezapomínejte ale také trávit co nejvíce času s rodinou.

Cukrovka v zaměstnání: Diagnóza diabetu může být rizikem při výkonu některých profesí

Zákoník práce nevnímá cukrovku jako překážku Pokud byste se pustili v souvislosti s vaší diagnózou diabetu do studování zákoníku práce, nenašli ...

Váhy (23. září – 22. října)

Milé Váhy, pokud vás dosud tížily starosti související s vaší prací, v květnu zaznamenáte pozitivní změny. Kromě samotného vyřešení neshod se vám mohou otevřít zcela nové kariérní možnosti, které s sebou ponesou i finanční stabilitu. Než se však rozhodnete pro změnu, důkladně zvažte všechna pro a proti. Někdy totiž nemusí být ta první nabídka hned tou nejlepší. Důvěřujte své intuici a rozhodujte se srdcem, nikoliv dle nabízeného platu.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Milí Štíři, z počátku měsíce vás sice čekají rušné dny, které mohou být naplněny stresem a neshodami, ale již po novoluní se dočkáte změny. Měli byste však usilovně pracovat na tom, abyste si urovnali všechny vztahy. I když si to nechcete připustit, přeci jen vás neshody – zejména ty v rodině – tíží více, než jste ochotni přiznat. Sedněte si proto se svými nejbližšími a najděte k sobě zase společnou cestu. Pozitivně se to odrazí i na vašem zdraví.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Milí Střelci, po celý květen stojí hvězdy na vaší straně a budou vás podporovat ve všem, do čeho se s dobrým záměrem pustíte. Máte jedinečnou příležitost vydat se vstříc za svými sny a dosáhnout úspěchu. Vyvarujte se však toho, abyste se rozhodovali s horkou hlavou, brzy byste mohli litovat. Každé své rozhodnutí si proto důkladně promyslete – a to zejména ta související s financemi.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Milí Kozorozi, v poslední době jste se možná potýkali s pocity prázdnoty a vyhoření, to se ale nyní změní. Čekají vás totiž milá setkání, která vás dobijí energií a pozvednou vaši náladu. Nezapomínejte si také najít čas na svou rodinu a vydejte se na výlet nebo procházku do přírody. Fyzická aktivita by ve vašem denním režimu rozhodně neměla chybět – prospěje totiž vašemu zdraví a zároveň vám pomůže udržet hladiny cukru v krvi pod kontrolou.

Slaný dezert na víkend (nejen) pro diabetiky: Vyzkoušejte květákový quiche, rozplývá se na jazyku

Co je to quiche Quiche, česky kyš, nebo jednoduše slaný koláč. Tento zdánlivě neobvyklý pokrm má svůj původ ve Francii, kde se podává buď jako ...

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Milí Vodnáři, v květnu budou vaše dny naplněny kreativitou. Těžte ze svých nápadů a nebojte se udělat krok do neznáma. Posun vás čeká jak v osobním životě, tak v tom profesním. Profitovat budete také ze svého dosavadního úsilí a možná se dočkáte ocenění, které by vás ani ve snu nenapadlo. I přes své nadšení byste ale neměli zapomínat ani v květnu na své zdraví – hvězdy vás nabádají především k dodržování pitného režimu.

Ryby (19. února – 20. března)

Milé Ryby, využijte silné jarní energie a pusťte se konečně do aktivit, které už tak dlouho odkládáte. Právě teď je ta správná doba pro převzetí otěží nad vaším životem. Vydejte se vstříc vašim snům a udělejte vše pro jejich dosažení. Hvězdy vám také radí zaměřit se na vzdělávání – nové znalosti vám rozšíří obzory a pomohou vám uplatnit se v nových oblastech. Nezapomínejte také na dostatek pohybu na čerstvém vzduchu, ulevit svému přetíženému tělu můžete také pomocí masáží.

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com
Foto: Freepik

21904

Diskuze k článku