Horoskop na duben 2024 (nejen) pro diabetiky: Býky čeká nová kapitola, Blíženci musí být odvážní

Horoskop na duben 2024 (nejen) pro diabetiky: Býky čeká nová kapitola, Blíženci musí být odvážní
Co si pro vás hvězdy přichystaly na duben 2024? Zdroj: Freepik/Freepik

Jarní energie, zatmění Slunce, ke kterému došlo 8. dubna, a růžový úplněk ve znamení Štíra, který nastane 24. dubna. Tento měsíc je jednoduše nabitý silnými energiemi a stejně jako aprílové počasí i hvězdné vlivy budou jako na houpačce. Na jedné straně nás budou hvězdy zaplavovat přízní a nabádat k lásce, na té druhé na nás však tlačí, abychom konečně dořešili všechny své závazky a vyrovnali účty. Co hvězdy radí v dubnu právě vašemu znamení?

Beran (21. března – 19. dubna)

Milí Berani, právě tento měsíc byste konečně měli převzít odpovědnost za svůj život a stanovit si jasné hranice. Neustále se totiž necháváte pohlcovat spoustou úkolů, které už jsou doslova toxické. Udělejte si ve svém životě jasno, položte si otázku, co od něj vlastně očekáváte, a naučte se delegovat úkoly také na druhé. Pokud se budete neustále snažit urvat všechno sami, nejenže nebudete šťastní, ale brzy se to odrazí na vašem zdraví. Udělejte změnu právě teď.

Býk (20. dubna – 20. května)

Milí Býci, hvězdy před vás nyní rozprostírají červený koberec a dávají vám prostor, abyste ukázali, co ve vás vězí. Nabádají vás, abyste si konečně uvědomili, že jste to právě vy, kdo by měl být v centru vaší pozornosti a na kom nejvíc záleží. Staňte se hlavní postavou svého příběhu a začněte psát novou kapitolu svého života, ve které budete opravdu šťastní. Jděte za hlasem svého srdce a vydejte se na cestu, která vás dovede k vašim snům.

Z deníku diabetika: Kvůli cukrovce se bojím cestovat. Letos pošlu rodinu na dovolenou k moři samotnou

Pobyt u moře miluji, ale letos se ho vzdám „Víte, dovolená bez moře pro mě nikdy nebyla dovolená. Nikde jinde si neodpočinu tak jako na pláži. ...

Blíženci (21. května – 20. června)

Milí Blíženci, pokud chcete začít sklízet plody svého dosavadního úsilí, měli byste si prvně důkladně zamést před vlastním prahem. Pokud totiž nedořešíte veškeré spory a nedotáhnete do úspěšného konce své závazky, nemůžete očekávat, že se vám bude dařit. Někdy stačí udělat opravdu malý krůček a ukázat Vesmíru, že máte snahu vše napravit. Spustí se pak lavina, která vás posune mnohem více vpřed, než jste vůbec čekali. Najděte odvahu a převezměte zodpovědnost, vyplatí se to.

Rak (21. června – 22. července)

Milí Raci, duben se pro vás ponese na vlnách aprílového počasí – také bude plný zvratů a nestálostí. I když se budete občas cítit jako na houpačce, věřte, že všechny zkoušky, kterým budete vystaveni, zvládnete se vztyčenou hlavou. A i když to tak zpočátku nebude vypadat, veškeré odbočky z vaší komfortní zóny vám nakonec velmi prospějí a posunout vás na vaší životní cestě tím správným směrem.

Lev (23. července – 22. srpna)

Milí Lvi, duben se pro vás ponese ve znamení silných energií. Někdy se budete cítit jako mezi mlýnskými koly a budete se muset rozhodnout, zda upřednostníte soukromý, či kariérní život. Ať už se ale rozhodnete jakkoliv, z každé zdánlivé bitvy vyjdete jako vítězové. Stačí, abyste jednali čestně a rozhodovali se srdcem. Když se k tomu ještě naučíte více naslouchat druhým a necháte si poradit od zkušenějších, rozhodně vám to jen prospěje. Hvězdy si vás ale nakonec vždy nasměrují tam, kam potřebují…

Panna (23. srpna – 22. září)

Milé Panny, máte někdy pocit, že tlačíte vodu proti proudu? Možná to opravdu dosud vypadalo, že jdete proti všem a nikdo vás nechápe, to se ale už brzy změní. Vytrvejte ve svém úsilí, nenechte se rozhodit tím, že jiní mají na věc jiný názor a pokračujte ve své snaze. Ke konci měsíce konečně začnete pociťovat úspěch a najdete ztracenou sebedůvěru. Stejně jako vše kolem v přírodě konečně porostete i vy.

Patří ovoce do jídelníčku diabetiků? Rozhodně ano, dokonce může snížit riziko rozvoje cukrovky 2. typu

Ovoce je skvělou volbou namísto nejrůznějších průmyslově zpracovávaných potravin, jelikož obsahuje řadu vitamínů, minerálů a vlákniny. Právě ...

Váhy (23. září – 22. října)

Milé Váhy, cítíte se v poslední době osamělé? Tento měsíc se to změní. Hvězdy pro vás nachystaly spoustu milých setkání, která vás obohatí nejen na duši, ale přinesou i nové příležitosti. V dubnu máte šanci zazářit a vydat se na novou cestu svého života. Na nezadané dokonce čeká spřízněná duše a tolik očekávaná láska. Stačí jen uvolnit se, radovat se ze života a otevřít se novým zážitkům…

Štír (23. října – 21. listopadu)

Milí Štíři, možná je už opravdu načase, abyste se přestali omezovat jen na známé cesty ve svém životě a nebáli se vybočit ze své komfortní zóny. Možná to nebude vždy úplně jednoduché, ale pokud vydržíte, vyplatí se vám to. Když k tomu navíc popustíte uzdu své kreativitě, hvězdy udělají vše pro to, aby vás podpořily a posunuly správným směrem. Nyní je také ideální období na založení rodiny.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Milí Střelci, obzvláště období kolem zatmění Slunce zamíchá vašimi kartami a zasáhne vám do života více, než byste si přáli. I když se budete cítit jako na houpačce, vězte, že toto období brzy skončí, a dokonce odhalí možná i něco pozitivního, co jste dosud neviděli. Teď je ta nejvhodnější doba k tomu, abyste si srovnali své priority, přijali sami sebe se všemi klady i zápory a otevřeli se novým zážitkům.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Milí Kozorozi, říká vám něco zákon přitažlivosti? Ano, to, na co myslíme a co si přejeme, si – mnohdy zcela nevědomky – přitahujeme do svých životů. Přestaňte se proto neustále ohlížet do minulosti, přestaňte přemýšlet negativně a otevřete se pozitivním myšlenkám. A pamatujte, že se nám vrací také to, jak se chováme. Je tedy ten nejvyšší čas zamyslet se nad tím, zda opravdu jednáte v souladu se svým vnitřním přesvědčením. Hvězdy jsou tu nyní pro vás a pomohou vám udělat změnu, které se možná obáváte…

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Milí Vodnáři, toužíte po plnějším a bohatším životě, ve kterém se budete cítit lépe? Touhy nestačí. Právě teď je ta správná doba, abyste našli odvahu a udělali ten tolik potřebný krok, ke kterému se už dlouho odhodláváte. Nezapomínejte ale také na své zdraví a začněte se více hýbat – tím, že rozproudíte energii ve svém těle, uvedete do chodu i další věci. Hvězdy stojí při vás a podpoří vás.

Můj příběh: Odmítla jsem prohrát boj s cukrovkou. Dnes jsem v remisi a bez léků

Paní Janě (52) diagnostikovali cukrovku před pěti lety. Do té doby neměla nejmenší potuchu o tom, že by se toto onemocnění mohlo týkat i jí. ...

Ryby (19. února – 20. března)

Milé Ryby, duben vám přeje ve všech směrech. Bude se vám dařit ve všem, do čeho se pustíte. Přesto je třeba neusnout na vavřínech. Nepolevujte ze svých cílů a pracujte na sobě. Nezapomínejte také na své nejbližší a využijte silné jarní energie k posílení rodinných i přátelských vztahů. Máte-li nevyřešené spory se svým okolím, je teď to nejlepší období, kdy je můžete urovnat. Uleví se vám.

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com
Foto: Freepik

71802

Diskuze k článku